Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ FASE FINAL PALETA LARRUZ NKJ - PALETA LARRUA KADETE 1.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/02/03
-
- Descanso   LARRAINA (Zabalza - Garmendia)
2024/02/04
16:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 LARRAINA (Gorospe - Ciriaco)
  • CIRIACO SANTAMARIA, M.
  • GOROSPE GOĐI, I.
6  - 30 LARRAINA (Ansoain - Tellechea)
  • ANSOAIN AICIONDO, M.
  • TELLECHEA REMACHA, I.
 Deialdia 2
2024/02/10
-
- Descanso   LARRAINA (Ansoain - Tellechea)
2024/02/11
16:30
Pamplona - Larraina LARRAINA (Zabalza - Garmendia)
  • GARMENDIA GOĐI, G.
  • ZABALZA MARISCAL, M.
30  - 12 LARRAINA (Gorospe - Ciriaco)
  • CIRIACO SANTAMARIA, M.
  • GOROSPE GOĐI, I.
 Deialdia 3
2024/02/16
19:15
Pamplona - Larraina LARRAINA (Ansoain - Tellechea)
  • ANSOAIN AICIONDO, M.
  • TELLECHEA REMACHA, I.
15  - 30 LARRAINA (Zabalza - Garmendia)
  • GARMENDIA GOĐI, G.
  • ZABALZA MARISCAL, M.
2024/02/17
-
- LARRAINA (Gorospe - Ciriaco)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Zabalza - Garmendia)   4 2 2 0 0 60 27
2 LARRAINA (Ansoain - Tellechea)   3 2 1 1 0 45 36
3 LARRAINA (Gorospe - Ciriaco)   2 2 0 2 0 18 60
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/02/03
-
- Descanso   C. D. OBERENA (Agesta-Etxebeste)
2024/02/04
16:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 LARRAINA (Ugarte - Moncada)
  • MONCADA OLLERO, J.
  • UGARTE GARCIA, I.
14  - 30 LARRAINA (Otamendi - Iribarren)
  • IRIBARREN AGUDO, X.
  • OTAMENDI ANDRES, L.
 Deialdia 2
2024/02/09
20:30
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 C. D. OBERENA (Agesta-Etxebeste)
  • AGESTA MENDIBURU, M.
  • ETXEBESTE FUENTES, J.
19  - 30 LARRAINA (Ugarte - Moncada)
  • MONCADA OLLERO, J.
  • UGARTE GARCIA, I.
2024/02/10
-
- Descanso   LARRAINA (Otamendi - Iribarren)
 Deialdia 3
2024/02/16
19:15
Pamplona - Larraina LARRAINA (Otamendi - Iribarren)
  • IRIBARREN AGUDO, X.
  • OTAMENDI ANDRES, L.
30  - 14 C. D. OBERENA (Agesta-Etxebeste)
  • AGESTA MENDIBURU, M.
  • ETXEBESTE FUENTES, J.
2024/02/17
-
- LARRAINA (Ugarte - Moncada)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Otamendi - Iribarren)   4 2 2 0 0 60 28
2 LARRAINA (Ugarte - Moncada)   3 2 1 1 0 44 49
3 C. D. OBERENA (Agesta-Etxebeste)   2 2 0 2 0 33 60