Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ FASE FINAL PALETA LARRUZ NKJ - PALETA LARRUA KADETE 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/02/03
16:00
Pamplona - Larraina AMAYA (Garralda - Fuentes)
  • FUENTES PEREZ, E.
  • GARRALDA PASCAL, I.
24  - 30 LARRAINA (Abaurrea - Pita)
  • ABAURREA CASTILLA, O.
  • PITA LAZCANO, D.
 Deialdia 2
2024/02/11
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (Ansoain-Mendivil) 23  - 30 LARRAINA (Abaurrea - Pita)
 Deialdia 3
2024/02/18
16:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 AMAYA (Garralda - Fuentes)
  • FUENTES PEREZ, E.
  • GARRALDA PASCAL, I.
14  - 30 TENIS (Ansoain-Mendivil)
  • ANSOAIN AICIONDO, S.
  • MENDIVIL PURROY , I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Abaurrea - Pita)   4 2 2 0 0 60 47
2 TENIS (Ansoain-Mendivil)   3 2 1 1 0 53 44
3 AMAYA (Garralda - Fuentes)   2 2 0 2 0 38 60
4 TENIS (Landa-Rubio) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/02/02
18:00
Pamplona - Oberena F 1 C.D. OBERENA (Fernandez-Redondo)
  • FERNANDEZ SESMA, S.
  • REDONDO NAGORE, G.
30  - 24 AMAYA (Casarrubio - Marrodan)
  • CASARRUBIO MORENO, M.
  • MARRODAN ANDUEZA, I.
2024/02/03
16:00
Pamplona - Larraina F. LOPEZ (Velaz - Zubicoa)
  • VELAZ NOAIN, M.
  • ZUBICOA ZUBIETA, J.
30  - 23 TENIS (Domench-García)
  • DOMENCH NOAIN , I.
  • GARCIA GARRAUS, M.
 Deialdia 2
2024/02/09
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (Domench-García) 24  - 30 C.D. OBERENA (Fernandez-Redondo)
2024/02/11
16:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 F. LOPEZ (Velaz - Zubicoa)
  • VELAZ NOAIN, M.
  • ZUBICOA ZUBIETA, J.
12  - 30 AMAYA (Casarrubio - Marrodan)
  • CASARRUBIO MORENO, M.
  • MARRODAN ANDUEZA, I.
 Deialdia 3
2024/02/17
11:00
Pamplona - Oberena F 1 C.D. OBERENA (Fernandez-Redondo)
  • FERNANDEZ SESMA, S.
  • REDONDO NAGORE, G.
30  - 26 F. LOPEZ (Velaz - Zubicoa)
  • VELAZ NOAIN, M.
  • ZUBICOA ZUBIETA, J.
2024/02/18
16:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 AMAYA (Casarrubio - Marrodan)
  • CASARRUBIO MORENO, M.
  • MARRODAN ANDUEZA, I.
30  - 7 TENIS (Domench-García)
  • DOMENCH NOAIN , I.
  • GARCIA GARRAUS, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 C.D. OBERENA (Fernandez-Redondo)   6 3 3 0 0 90 74
2 AMAYA (Casarrubio - Marrodan)   5 3 2 1 0 84 49
3 F. LOPEZ (Velaz - Zubicoa)   4 3 1 2 0 68 83
4 TENIS (Domench-García)   3 3 0 3 0 54 90