Itzuli
NKJ - 54 M ZESTA PUNTA, AZKEN FASEA NKJ - ZESTA PUNTA HAUR

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/02/23
16:15
Noain - Bidezarra NOAIN (Muñoz-Ataun)
  • MUÑOZ LAQUIDAIN, M.
  • ATAUN CACHO, N.
21  - 30 NOAIN (Cuadrado-Soto)
  • CUADRADO MARTIN, J.
  • SOTO SADA, M.
2024/02/23
18:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Lorente-Lapeña)
  • LORENTE RODRIGUEZ , M.
  • LAPEÑA ZARDOYA, I.
15  - 30 CABANILLAS (Mateo-Mateo)
  • MATEO GARCIA, S.
  • MATEO JIMENEZ , C.
2024/02/23
18:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Guia-Martinez)
  • GUIA COSO, J.
  • MARTINEZ URDANIZ, M.
27  - 30 NOAIN (Urzainqui-Leon)
  • URZAINQUI GALECH, O.
  • LEON RUIZ, A.
 Deialdia 2
2024/03/03
16:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Urzainqui-Leon)
  • URZAINQUI GALECH, O.
  • LEON RUIZ, A.
30  - 23 CABANILLAS (Lorente-Lapeña)
  • LORENTE RODRIGUEZ , M.
  • LAPEÑA ZARDOYA, I.
2024/03/03
16:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Cuadrado-Soto)
  • CUADRADO MARTIN, J.
  • SOTO SADA, M.
30  - 28 CABANILLAS (Guia-Martinez)
  • GUIA COSO, J.
  • MARTINEZ URDANIZ, M.
2024/03/03
17:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Mateo-Mateo)
  • MATEO GARCIA, S.
  • MATEO JIMENEZ , C.
30  - 10 NOAIN (Muñoz-Ataun)
  • ATAUN CACHO, N.
  • MUÑOZ LAQUIDAIN, M.
 Deialdia 3
2024/03/17
16:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Mateo-Mateo)
  • MATEO GARCIA, S.
  • MATEO JIMENEZ , C.
30  - 22 NOAIN (Urzainqui-Leon)
  • LEON RUIZ, A.
  • URZAINQUI GALECH, O.
2024/03/17
16:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Lorente-Lapeña)
  • LAPEÑA ZARDOYA, I.
  • LORENTE RODRIGUEZ , M.
26  - 30 NOAIN (Cuadrado-Soto)
  • CUADRADO MARTIN, J.
  • SOTO SADA, M.
2024/03/17
16:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Muñoz-Ataun)
  • ATAUN CACHO, N.
  • MUÑOZ LAQUIDAIN, M.
24  - 30 CABANILLAS (Guia-Martinez)
  • GUIA COSO, J.
  • MARTINEZ URDANIZ, M.
 Deialdia 4
2024/03/22
17:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Cuadrado-Soto)
  • CUADRADO MARTIN, J.
  • SOTO SADA, M.
30  - 26 CABANILLAS (Mateo-Mateo)
  • MATEO GARCIA, S.
  • MATEO JIMENEZ , C.
2024/03/24
16:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Guia-Martinez)
  • GUIA COSO, J.
  • MARTINEZ URDANIZ, M.
30  - 16 CABANILLAS (Lorente-Lapeña)
  • LAPEÑA ZARDOYA, I.
  • LORENTE RODRIGUEZ , M.
2024/03/24
19:30
Noain - Bidezarra NOAIN (Muñoz-Ataun)
  • ATAUN CACHO, N.
  • MUÑOZ LAQUIDAIN, M.
19  - 30 NOAIN (Urzainqui-Leon)
  • LEON RUIZ, A.
  • URZAINQUI GALECH, O.
 Deialdia 5
2024/04/12
16:30
Noain - Bidezarra NOAIN (Urzainqui-Leon)
  • LEON RUIZ, A.
  • URZAINQUI GALECH, O.
24  - 30 NOAIN (Cuadrado-Soto)
  • CUADRADO MARTIN, J.
  • LEON RUIZ, A.
2024/04/14
16:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Mateo-Mateo)
  • MATEO GARCIA, S.
  • MATEO JIMENEZ , C.
30  - 24 CABANILLAS (Guia-Martinez)
  • GUIA COSO, J.
  • MARTINEZ URDANIZ, M.
2024/04/14
16:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Lorente-Lapeña)
  • LAPEÑA ZARDOYA, I.
  • LORENTE RODRIGUEZ , M.
30  - 28 NOAIN (Muñoz-Ataun)
  • ATAUN CACHO, N.
  • MUÑOZ LAQUIDAIN, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 NOAIN (Cuadrado-Soto)   10 5 5 0 0 150 125
2 CABANILLAS (Mateo-Mateo)   9 5 4 1 0 146 101
3 NOAIN (Urzainqui-Leon)   8 5 3 2 0 136 129
4 CABANILLAS (Guia-Martinez)   7 5 2 3 0 139 130
5 CABANILLAS (Lorente-Lapeña)   6 5 1 4 0 110 148
6 NOAIN (Muñoz-Ataun)   5 5 0 5 0 102 150