Itzuli
NKJ - 54 M ZESTA PUNTA NKJ - ZESTA PUNTA EMAKUME KADETE

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/02/23
18:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Mateo-Echeberria)
  • MATEO SANTOS, M.
  • ECHEBERRIA MACSIUN, M.
25  - 12 CABANILLAS (Arellano-Marin)
  • ARELLANO BUENO, L.
  • MARIN ALDABA, S.
2024/02/23
19:00
Cabanillas - Municipal NOAIN (Otaegui-Arregui)
  • OTAEGUI SEGURA, I.
  • ARREGUI SOLA, M.
16  - 25 NOAIN (Alonso-Biurrun)
  • ALONSO VIRGALA, M.
  • BIURRUN RETA, S.
2024/02/24
-
- Descanso   CABANILLAS (Rodríguez-Lorente)
 Deialdia 2
2024/03/02
-
- CABANILLAS (Arellano-Marin)   Descanso
2024/03/03
16:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Alonso-Biurrun)
  • ALONSO VIRGALA, M.
  • BIURRUN RETA, S.
25  - 19 CABANILLAS (Mateo-Echeberria)
  • MATEO SANTOS, M.
  • ECHEBERRIA MACSIUN, M.
2024/03/03
17:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Rodríguez-Lorente)
  • LORENTE RODRIGUEZ, I.
  • RODRIGUEZ PASCUAL, L.
25  - 22 NOAIN (Otaegui-Arregui)
  • ARREGUI SOLA, M.
  • OTAEGUI SEGURA, I.
 Deialdia 3
2024/03/16
-
- Descanso   NOAIN (Otaegui-Arregui)
2024/03/17
16:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Arellano-Marin)
  • ARELLANO BUENO, L.
  • MARIN ALDABA, S.
12  - 25 NOAIN (Alonso-Biurrun)
  • ALONSO VIRGALA, M.
  • BIURRUN RETA, S.
2024/03/17
16:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Mateo-Echeberria)
  • ECHEBERRIA MACSIUN, M.
  • MATEO SANTOS, M.
15  - 25 CABANILLAS (Rodríguez-Lorente)
  • LORENTE RODRIGUEZ, I.
  • RODRIGUEZ PASCUAL, L.
 Deialdia 4
2024/03/23
-
- Descanso   NOAIN (Alonso-Biurrun)
2024/03/24
16:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Rodríguez-Lorente)
  • LORENTE RODRIGUEZ, I.
  • RODRIGUEZ PASCUAL, L.
25  - 10 CABANILLAS (Arellano-Marin)
  • ARELLANO BUENO, L.
  • MARIN ALDABA, S.
2024/03/24
19:30
Noain - Bidezarra NOAIN (Otaegui-Arregui)
  • OTAEGUI SEGURA, I.
  • ARREGUI SOLA, M.
25  - 15 CABANILLAS (Mateo-Echeberria)
  • MATEO SANTOS, M.
  • ECHEBERRIA MACSIUN, M.
 Deialdia 5
2024/04/12
16:30
Noain - Bidezarra NOAIN (Alonso-Biurrun)
  • ALONSO VIRGALA, M.
  • BIURRUN RETA, S.
13  - 25 CABANILLAS (Rodríguez-Lorente)
  • LORENTE RODRIGUEZ, I.
  • RODRIGUEZ PASCUAL, L.
2024/04/13
-
- CABANILLAS (Mateo-Echeberria)   Descanso
2024/04/14
16:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Arellano-Marin)
  • ARELLANO BUENO, L.
  • MARIN ALDABA, S.
11  - 30 NOAIN (Otaegui-Arregui)
  • ARREGUI SOLA, M.
  • OTAEGUI SEGURA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 CABANILLAS (Rodríguez-Lorente)   8 4 4 0 0 100 60
2 NOAIN (Alonso-Biurrun)   7 4 3 1 0 88 72
3 NOAIN (Otaegui-Arregui)   6 4 2 2 0 93 76
4 CABANILLAS (Mateo-Echeberria)   5 4 1 3 0 74 87
5 CABANILLAS (Arellano-Marin)   4 4 0 4 0 45 105