Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA SEIN 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/01
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA (P. Azpiroz-A. Baraibar)
  • AZPIROZ RAZQUIN, P.
  • BARAIBAR ALUSTIZA, A.
0  - 3
(3-8)
(7-8)
(5-8)
AURRERA (E. Saizar-E. Bengoetxea)
  • BENGOETXEA ARIZTIMUŅO, E.
  • SAIZAR EZCURRA, E.
2024/03/01
18:15
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Olaizola-Lujambio)
  • LUJAMBIO PERURENA , I.
  • OLAIZOLA ANSO, J.
2  - 1
(5-8)
(8-1)
(8-4)
UMORE ONA (Goizueta-Larralde)
  • GOIZUETA MUTUBERRIA , O.
  • LARRALDE AROTZENA, U.
2024/03/02
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Loidi-Gartziandia)
  • GARTZIANDIA URRESTARAZU, A.
  • LOIDI LAKUNTZA, H.
3  - 0
(8-5)
(8-3)
(8-4)
IRURTZUN (Auza-Zabaleta)
  • AUZA ERASO, A.
  • ZABALETA SANTESTEBAN, L.
 Deialdia 2
2024/03/09
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Auza-Zabaleta)
  • AUZA ERASO, A.
  • ZABALETA SANTESTEBAN, L.
1  - 2
(8-6)
(0-8)
(6-8)
UMORE ONA (Olaizola-Lujambio)
  • OLAIZOLA ANSO, J.
  • LUJAMBIO PERURENA , I.
2024/03/09
10:00
Leitza - Amazabal AURRERA (E. Saizar-E. Bengoetxea)
  • BENGOETXEA ARIZTIMUŅO, E.
  • SAIZAR EZCURRA, E.
3  - 0
(8-4)
(8-6)
(8-6)
ALDABIDE (Loidi-Gartziandia)
  • GARTZIANDIA URRESTARAZU, A.
  • LOIDI LAKUNTZA, H.
2024/03/09
17:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Goizueta-Larralde)
  • GOIZUETA MUTUBERRIA , O.
  • LARRALDE AROTZENA, U.
3  - 0
(8-4)
(8-7)
(8-6)
AURRERA (P. Azpiroz-A. Baraibar)
  • AZPIROZ RAZQUIN, P.
  • BARAIBAR ALUSTIZA, A.
 Deialdia 3
2024/03/15
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA (P. Azpiroz-A. Baraibar)
  • AZPIROZ RAZQUIN, P.
  • BARAIBAR ALUSTIZA, A.
0  - 3
(4-8)
(5-8)
(6-8)
ALDABIDE (Loidi-Gartziandia)
  • GARTZIANDIA URRESTARAZU, A.
  • LOIDI LAKUNTZA, H.
2024/03/16
11:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Goizueta-Larralde)
  • GOIZUETA MUTUBERRIA , O.
  • LARRALDE AROTZENA, U.
1  - 2
(3-8)
(8-6)
(6-8)
IRURTZUN (Auza-Zabaleta)
  • AUZA ERASO, A.
  • ZABALETA SANTESTEBAN, L.
2024/03/16
11:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Olaizola-Lujambio)
  • LUJAMBIO PERURENA , I.
  • OLAIZOLA ANSO, J.
2  - 1
(5-8)
(8-4)
(8-6)
AURRERA (E. Saizar-E. Bengoetxea)
  • BENGOETXEA ARIZTIMUŅO, E.
  • SAIZAR EZCURRA, E.
 Deialdia 4
2024/03/23
10:00
Leitza - Amazabal AURRERA (P. Azpiroz-A. Baraibar)
  • AZPIROZ RAZQUIN, P.
  • BARAIBAR ALUSTIZA, A.
1  - 2
(8-0)
(6-8)
(6-8)
IRURTZUN (Auza-Zabaleta)
  • AUZA ERASO, A.
  • ZABALETA SANTESTEBAN, L.
2024/03/23
10:00
Leitza - Amazabal AURRERA (E. Saizar-E. Bengoetxea)
  • BENGOETXEA ARIZTIMUŅO, E.
  • SAIZAR EZCURRA, E.
3  - 0
(8-3)
(8-7)
(8-3)
UMORE ONA (Goizueta-Larralde)
  • GOIZUETA MUTUBERRIA , O.
  • LARRALDE AROTZENA, U.
2024/03/23
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Loidi-Gartziandia)
  • GARTZIANDIA URRESTARAZU, A.
  • LOIDI LAKUNTZA, H.
2  - 1
(8-3)
(7-8)
(8-5)
UMORE ONA (Olaizola-Lujambio)
  • LUJAMBIO PERURENA , I.
  • OLAIZOLA ANSO, J.
 Deialdia 5
2024/04/06
09:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Auza-Zabaleta)
  • AUZA ERASO, A.
  • ZABALETA SANTESTEBAN, L.
1  - 2
(4-8)
(6-8)
(8-7)
AURRERA (E. Saizar-E. Bengoetxea)
  • SAIZAR EZCURRA, E.
  • BENGOETXEA ARIZTIMUŅO, E.
2024/04/06
12:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Goizueta-Larralde)
  • GOIZUETA MUTUBERRIA , O.
  • LARRALDE AROTZENA, U.
1  - 2
(5-8)
(8-3)
(0-8)
ALDABIDE (Loidi-Gartziandia)
  • GARTZIANDIA URRESTARAZU, A.
  • LOIDI LAKUNTZA, H.
2024/04/06
12:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Olaizola-Lujambio)
  • LUJAMBIO PERURENA , I.
  • OLAIZOLA ANSO, J.
2  - 1
(3-8)
(8-4)
(8-7)
AURRERA (P. Azpiroz-A. Baraibar)
  • AZPIROZ RAZQUIN, P.
  • BARAIBAR ALUSTIZA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 AURRERA (E. Saizar-E. Bengoetxea)   9 5 4 1 0 12 3 113 83
2 UMORE ONA (Olaizola-Lujambio)   9 5 4 1 0 9 6 99 87
3 ALDABIDE (Loidi-Gartziandia)   9 5 4 1 0 10 5 106 80
4 IRURTZUN (Auza-Zabaleta)   7 5 2 3 0 6 9 82 106
5 UMORE ONA (Goizueta-Larralde)   6 5 1 4 0 6 9 80 103
6 AURRERA (P. Azpiroz-A. Baraibar)   5 5 0 5 0 2 13 86 107
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/01
17:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A (Gartzia-Iltzarbe)
  • GARTZIA ROLDAN, A.
  • ILTZARBE MARTICORENA, I.
0  - 3
(6-8)
(6-8)
(5-8)
ABAXITABIDEA (Amorena-Astibia)
  • AMORENA GONZALEZ, J.
  • ASTIBIA ALBENIZ, H.
2024/03/01
17:45
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (Oiz-Otxotorena)
  • OTXOTORENA MUXIKA, L.
  • PEREZ ALVARO, A.
1  - 2
(8-6)
(4-8)
(7-8)
AOIZ (Huarte-De Gracia)
  • DE GRACIA OROZ, I.
  • HUARTE BAZTAN, J.
2024/03/01
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Bustince-De Esteban)
  • BUSTINCE GOROSTIZA, U.
  • DE ESTEBAN VILLANUEVA, I.
1  - 2
(4-8)
(7-8)
(8-6)
SAN MIGUEL (Echeverria-Jiménez)
  • ECHEVERRIA FERNANDEZ, G.
  • JIMENEZ GRABALOS, J.
 Deialdia 2
2024/03/08
17:30
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Amorena-Astibia)
  • AMORENA GONZALEZ, J.
  • ASTIBIA ALBENIZ, H.
2  - 1
(8-7)
(6-8)
(8-6)
P.P.SAN SEBASTIAN (Bustince-De Esteban)
  • BUSTINCE GOROSTIZA, U.
  • BUSTINCE GOROSTIZA, U.
2024/03/08
19:30
Aoiz - Toki Eder AOIZ (Huarte-De Gracia)
  • HUARTE BAZTAN, J.
  • DE GRACIA OROZ, I.
3  - 0
(8-2)
(8-3)
(8-5)
ARDOI A (Gartzia-Iltzarbe)
  • GARTZIA ROLDAN, A.
  • ILTZARBE MARTICORENA, I.
2024/03/09
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Echeverria-Jiménez)
  • ECHEVERRIA FERNANDEZ, G.
  • JIMENEZ GRABALOS, J.
2  - 1
(8-7)
(6-8)
(8-6)
ARAMPILOTA (Oiz-Otxotorena)
  • OIZ MARTIN, H.
  • OTXOTORENA MUXIKA, L.
 Deialdia 3
2024/03/15
17:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A (Gartzia-Iltzarbe)
  • GARTZIA ROLDAN, A.
  • ILTZARBE MARTICORENA, I.
1  - 2
(8-2)
(2-8)
(6-8)
P.P.SAN SEBASTIAN (Bustince-De Esteban)
  • BUSTINCE GOROSTIZA, U.
  • DE ESTEBAN VILLANUEVA, I.
2024/03/15
17:45
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (Oiz-Otxotorena)
  • OIZ MARTIN, H.
  • PEREZ ALVARO, A.
3  - 0
(8-6)
(8-6)
(8-2)
ABAXITABIDEA (Amorena-Astibia)
  • AMORENA GONZALEZ, J.
  • ASTIBIA ALBENIZ, H.
2024/03/17
10:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ (Huarte-De Gracia)
  • DE GRACIA OROZ, I.
  • HUARTE BAZTAN, J.
2  - 1
(8-4)
(4-8)
(8-2)
SAN MIGUEL (Echeverria-Jiménez)
  • ECHEVERRIA FERNANDEZ, G.
  • JIMENEZ GRABALOS, J.
 Deialdia 4
2024/03/22
17:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A (Gartzia-Iltzarbe)
  • GARTZIA ROLDAN, A.
  • ILTZARBE MARTICORENA, I.
0  - 3
(5-8)
(4-8)
(2-8)
SAN MIGUEL (Echeverria-Jiménez)
  • ECHEVERRIA FERNANDEZ, G.
  • JIMENEZ GRABALOS, J.
2024/03/22
17:30
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Amorena-Astibia)
  • AMORENA GONZALEZ, J.
  • ASTIBIA ALBENIZ, H.
0  - 3
(4-8)
(5-8)
(2-8)
AOIZ (Huarte-De Gracia)
  • DE GRACIA OROZ, I.
  • HUARTE BAZTAN, J.
2024/03/22
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Bustince-De Esteban)
  • BUSTINCE GOROSTIZA, U.
  • DE ESTEBAN VILLANUEVA, I.
3  - 0
(8-1)
(8-0)
(8-2)
ARAMPILOTA (Oiz-Otxotorena)
  • OIZ MARTIN, H.
  • OTXOTORENA MUXIKA, L.
 Deialdia 5
2024/04/01
18:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL (Echeverria-Jiménez)
  • ECHEVERRIA FERNANDEZ, G.
  • JIMENEZ GRABALOS, J.
2  - 1
(8-7)
(8-3)
(7-8)
ABAXITABIDEA (Amorena-Astibia)
  • AMORENA GONZALEZ, J.
  • ASTIBIA ALBENIZ, H.
2024/04/05
17:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ (Huarte-De Gracia)
  • DE GRACIA OROZ, I.
  • HUARTE BAZTAN, J.
3  - 0
(8-1)
(8-0)
(8-1)
P.P.SAN SEBASTIAN (Bustince-De Esteban)
  • BUSTINCE GOROSTIZA, U.
  • DE ESTEBAN VILLANUEVA, I.
2024/04/05
18:00
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (Oiz-Otxotorena)
  • OIZ MARTIN, H.
  • PEREZ ALVARO, A.
3  - 0
(8-2)
(8-3)
(8-6)
ARDOI A (Gartzia-Iltzarbe)
  • GARTZIA ROLDAN, A.
  • ILTZARBE MARTICORENA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 AOIZ (Huarte-De Gracia)   10 5 5 0 0 13 2 114 56
2 SAN MIGUEL (Echeverria-Jiménez)   9 5 4 1 0 10 5 105 89
3 P.P.SAN SEBASTIAN (Bustince-De Esteban)   7 5 2 3 0 7 8 84 87
4 ARAMPILOTA (Oiz-Otxotorena)   7 5 2 3 0 8 7 91 93
5 ABAXITABIDEA (Amorena-Astibia)   7 5 2 3 0 6 9 89 109
6 ARDOI A (Gartzia-Iltzarbe)   5 5 0 5 0 1 14 65 114
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/02/28
17:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA. (A). U. Mendiburu-M. Bengoetxea.
  • MENDIBURU IRIARTE, U.
  • BENGOCHEA IRIARTE, M.
1  - 2
(6-8)
(1-8)
(8-6)
ERREKA.(C). O. Telletxea - E. Eracarret.
  • TELLETXEA URROZ, O.
  • ERACARRET GOŅI, E.
2024/03/01
18:00
Lesaka - Arkupe ARKUPE (Irurieta-Maritxalar)
  • IRURIETA IZQUIERDO, A.
  • MARITXALAR ALDAZ, E.
2  - 1
(8-4)
(8-7)
(6-8)
ULTZAMA (Begino-Berasain)
  • BEGINO BERASAIN, M.
  • BERASAIN BARBERENA, U.
2024/03/01
18:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Bouzas-Larramendi)
  • BOUZAS SORIA, O.
  • LARRAMENDI LEKUNBERRI, A.
2  - 1
(8-7)
(8-4)
(7-8)
OBERENA (Andueza-Azemar)
  • ANDUEZA OLLO, M.
  • AZEMAR ITOIZ, A.
 Deialdia 2
2024/03/08
18:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Begino-Berasain)
  • BEGINO BERASAIN, M.
  • BERASAIN BARBERENA, U.
3  - 0
(8-5)
(8-7)
(8-6)
BERRIOZAR (Bouzas-Larramendi)
  • BOUZAS SORIA, O.
  • LARRAMENDI LEKUNBERRI, A.
2024/03/09
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA.(C). O. Telletxea - E. Eracarret.
  • TELLETXEA URROZ, O.
  • ERACARRET GOŅI, E.
3  - 0
(8-7)
(8-3)
(8-7)
ARKUPE (Irurieta-Maritxalar)
  • IRURIETA IZQUIERDO, A.
  • MARITXALAR ALDAZ, E.
2024/03/09
10:15
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Andueza-Azemar)
  • ANDUEZA OLLO, M.
  • AZEMAR ITOIZ, A.
2  - 1
(8-3)
(8-7)
(6-8)
ERREKA. (A). U. Mendiburu-M. Bengoetxea.
  • MENDIBURU IRIARTE, U.
  • BENGOCHEA IRIARTE, M.
 Deialdia 3
2024/03/15
18:30
Lesaka - Arkupe ARKUPE (Irurieta-Maritxalar)
  • IRURIETA IZQUIERDO, A.
  • MARITXALAR ALDAZ, E.
1  - 2
(5-8)
(8-4)
(1-8)
BERRIOZAR (Bouzas-Larramendi)
  • BOUZAS SORIA, O.
  • LARRAMENDI LEKUNBERRI, A.
2024/03/16
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA.(C). O. Telletxea - E. Eracarret.
  • TELLETXEA URROZ, O.
  • ERACARRET GOŅI, E.
1  - 2
(8-4)
(4-8)
(2-8)
OBERENA (Andueza-Azemar)
  • ANDUEZA OLLO, M.
  • AZEMAR ITOIZ, A.
2024/03/16
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA. (A). U. Mendiburu-M. Bengoetxea.
  • MENDIBURU IRIARTE, U.
  • BENGOCHEA IRIARTE, M.
2  - 1
(8-2)
(6-8)
(8-5)
ULTZAMA (Begino-Berasain)
  • BEGINO BERASAIN, M.
  • BERASAIN BARBERENA, U.
 Deialdia 4
2024/03/22
18:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Bouzas-Larramendi)
  • BOUZAS SORIA, O.
  • LARRAMENDI LEKUNBERRI, A.
3  - 0
(8-2)
(8-6)
(8-4)
ERREKA. (A). U. Mendiburu-M. Bengoetxea.
  • BENGOCHEA IRIARTE, M.
  • MENDIBURU IRIARTE, U.
2024/03/23
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Begino-Berasain)
  • BEGINO BERASAIN, M.
  • BERASAIN BARBERENA, U.
2  - 1
(8-7)
(4-8)
(8-7)
ERREKA.(C). O. Telletxea - E. Eracarret.
  • ERACARRET GOŅI, E.
  • TELLETXEA URROZ, O.
2024/03/24
10:30
Lesaka - Arkupe ARKUPE (Irurieta-Maritxalar)
  • IRURIETA IZQUIERDO, A.
  • MARITXALAR ALDAZ, E.
1  - 2
(3-8)
(8-4)
(7-8)
OBERENA (Andueza-Azemar)
  • ANDUEZA OLLO, M.
  • AZEMAR ITOIZ, A.
 Deialdia 5
2024/04/06
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Andueza-Azemar)
  • AZEMAR ITOIZ, A.
  • ANDUEZA OLLO, M.
1  - 2
(5-8)
(8-3)
(6-8)
ULTZAMA (Begino-Berasain)
  • BERASAIN BARBERENA, U.
  • BEGINO BERASAIN, M.
2024/04/06
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA.(C). O. Telletxea - E. Eracarret.
  • TELLETXEA URROZ, O.
  • ERACARRET GOŅI, E.
0  - 3
(4-8)
(6-8)
(5-8)
BERRIOZAR (Bouzas-Larramendi)
  • BOUZAS SORIA, O.
  • LARRAMENDI LEKUNBERRI, A.
2024/04/06
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA. (A). U. Mendiburu-M. Bengoetxea.
  • MENDIBURU IRIARTE, U.
  • BENGOCHEA IRIARTE, M.
0  - 3
(5-8)
(2-8)
(7-8)
ARKUPE (Irurieta-Maritxalar)
  • IRURIETA IZQUIERDO, A.
  • MARITXALAR ALDAZ, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 BERRIOZAR (Bouzas-Larramendi)   9 5 4 1 0 10 5 109 84
2 ULTZAMA (Begino-Berasain)   8 5 3 2 0 9 6 97 103
3 OBERENA (Andueza-Azemar)   8 5 3 2 0 8 7 100 92
4 ERREKA.(C). O. Telletxea - E. Eracarret.   7 5 2 3 0 7 8 97 96
5 ARKUPE (Irurieta-Maritxalar)   7 5 2 3 0 7 8 95 97
6 ERREKA. (A). U. Mendiburu-M. Bengoetxea.   6 5 1 4 0 4 11 81 107
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/01
17:30
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Echeverria-Narváez)
  • ECHEVERRIA VELAZ, A.
  • NARVAEZ ILUNDAIN, E.
2  - 1
(8-2)
(5-8)
(8-6)
ZUGARRALDE (Mendaza-Galarza)
  • MENDAZA OCHOA, O.
  • GALARZA GOŅI, G.
2024/03/02
-
- LAGUNAK (Maritorena-Peña)   Descanso
2024/03/02
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Otegi-Landiribar)
  • LANDIRIBAR COBOS, O.
  • OTEGI IRURE, A.
3  - 0
(8-6)
(8-6)
(8-1)
ERREKA.(B). J. Zestau-E. Oteiza.
  • OTEIZA OCHANDORENA, E.
  • ZESTAU UGALDE, J.
 Deialdia 2
2024/03/08
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Mendaza-Galarza)
  • GALARZA GOŅI, G.
  • MENDAZA OCHOA, O.
2  - 1
(3-8)
(8-6)
(8-6)
ULTZAMA (Otegi-Landiribar)
  • LANDIRIBAR COBOS, O.
  • OTEGI IRURE, A.
2024/03/09
-
- Descanso   ABAXITABIDEA (Echeverria-Narváez)
2024/03/09
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA.(B). J. Zestau-E. Oteiza.
  • ZESTAU UGALDE, J.
  • OTEIZA OCHANDORENA, E.
2  - 1
(8-3)
(7-8)
(8-7)
LAGUNAK (Maritorena-Peņa)
  • MARITORENA GONZALEZ, O.
  • PEŅA MEDINA, O.
 Deialdia 3
2024/03/15
18:00
Baraņain - Retegi LAGUNAK (Maritorena-Peña)
  • MARITORENA GONZALEZ, O.
  • PEŅA MEDINA, O.
0  - 3
(4-8)
(4-8)
(5-8)
ABAXITABIDEA (Echeverria-Narváez)
  • ECHEVERRIA VELAZ, A.
  • NARVAEZ ILUNDAIN, E.
2024/03/16
-
- ULTZAMA (Otegi-Landiribar)   Descanso
2024/03/16
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA.(B). J. Zestau-E. Oteiza.
  • ZESTAU UGALDE, J.
  • OTEIZA OCHANDORENA, E.
1  - 2
(8-3)
(3-8)
(0-8)
ZUGARRALDE (Mendaza-Galarza)
  • MENDAZA OCHOA, O.
  • GALARZA GOŅI, G.
 Deialdia 4
2024/03/21
17:00
Baraņain - Retegi LAGUNAK (Maritorena-Peña)
  • MARITORENA GONZALEZ, O.
  • PEŅA MEDINA, O.
2  - 1
(6-8)
(8-4)
(8-6)
ZUGARRALDE (Mendaza-Galarza)
  • MENDAZA OCHOA, O.
  • GALARZA GOŅI, G.
2024/03/22
17:30
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Echeverria-Narváez)
  • ECHEVERRIA VELAZ, A.
  • NARVAEZ ILUNDAIN, E.
3  - 0
(8-2)
(8-5)
(8-7)
ULTZAMA (Otegi-Landiribar)
  • LANDIRIBAR COBOS, O.
  • OTEGI IRURE, A.
2024/03/23
-
- Descanso   ERREKA.(B). J. Zestau-E. Oteiza.
 Deialdia 5
2024/04/05
18:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Otegi-Landiribar)
  • LANDIRIBAR COBOS, O.
  • OTEGI IRURE, A.
3  - 0
(8-1)
(8-4)
(8-5)
LAGUNAK (Maritorena-Peņa)
  • MARITORENA GONZALEZ, O.
  • PEŅA MEDINA, O.
2024/04/06
-
- ZUGARRALDE (Mendaza-Galarza)   Descanso
2024/04/06
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA.(B). J. Zestau-E. Oteiza.
  • ZESTAU UGALDE, J.
  • OTEIZA OCHANDORENA, E.
0  - 3
(7-8)
(6-8)
(4-8)
ABAXITABIDEA (Echeverria-Narváez)
  • ECHEVERRIA VELAZ, A.
  • NARVAEZ ILUNDAIN, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 ABAXITABIDEA (Echeverria-Narváez)   8 4 4 0 0 11 1 93 60
2 ZUGARRALDE (Mendaza-Galarza)   6 4 2 2 0 6 6 72 74
3 ULTZAMA (Otegi-Landiribar)   6 4 2 2 0 7 5 82 66
4 ERREKA.(B). J. Zestau-E. Oteiza.   5 4 1 3 0 3 9 64 85
5 LAGUNAK (Maritorena-Peņa)   5 4 1 3 0 3 9 63 89