Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA SEIN 4.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/01
18:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Iragui-Santandreu)
  • IRAGUI GARCIA, M.
  • SANTANDREU GOMEZ, O.
3  - 0 *
(8-0)
(8-0)
(8-0)
SAN MIGUEL (De la Cruz-Argandoña)
*Equipo no presentado
2024/03/02
-
- Descanso   ABAXITABIDEA (Berruezo-Pérez de Obanos)
2024/03/02
10:00
Zizur Menor - Ikastola San Fermin SAN FERMIN IKASTOLA (APALAUZA-REKARTE)
  • APALAUZA ESTEPA, B.
  • REKARTE PEREZ, A.
2  - 1
(8-1)
(7-8)
(8-3)
SAN FERMIN IKASTOLA (ZUDAIRE-LANDA)
  • ZUDAIRE MARTINEZ, I.
  • LANDA ARTEAGA, A.
 Deialdia 2
2024/03/08
17:30
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Berruezo-Pérez de Obanos)
  • BERRUEZO PEREZ DE OBANOS, I.
  • PEREZ DE OBANOS PEREZ, O.
3  - 0
(8-6)
(8-2)
(8-3)
MUTILENDAKO (Iragui-Santandreu)
  • IRAGUI GARCIA, M.
  • SANTANDREU GOMEZ, O.
2024/03/09
-
- SAN FERMIN IKASTOLA (ZUDAIRE-LANDA)   Descanso
2024/03/09
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (De la Cruz-Argandoña)
  • ARGANDOÑA SANTIAGO, O.
  • DE LA CRUZ SUCUNZA, I.
2  - 1
(8-5)
(8-7)
(5-8)
SAN FERMIN IKASTOLA (APALAUZA-REKARTE)
  • APALAUZA ESTEPA, B.
  • REKARTE PEREZ, A.
 Deialdia 3
2024/03/16
-
- Descanso   MUTILENDAKO (Iragui-Santandreu)
2024/03/16
09:00
Zizur Menor - Ikastola San Fermin SAN FERMIN IKASTOLA (ZUDAIRE-LANDA)
  • ALBISU UGARTE, A.
  • MICHAUS AZPIROZ, A.
0  - 3
(3-8)
(7-8)
(2-12)
SAN MIGUEL (De la Cruz-Argandoña)
  • ARGANDOÑA SANTIAGO, O.
  • DE LA CRUZ SUCUNZA, I.
2024/03/16
09:00
Zizur Menor - Ikastola San Fermin SAN FERMIN IKASTOLA (APALAUZA-REKARTE)
  • APALAUZA ESTEPA, B.
  • REKARTE PEREZ, A.
2  - 1
(8-2)
(7-8)
(8-6)
ABAXITABIDEA (Berruezo-Pérez de Obanos)
  • BERRUEZO PEREZ DE OBANOS, I.
  • PEREZ DE OBANOS PEREZ, O.
 Deialdia 4
2024/03/22
17:30
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Berruezo-Pérez de Obanos)
  • BERRUEZO PEREZ DE OBANOS, I.
  • PEREZ DE OBANOS PEREZ, O.
3  - 0
(8-0)
(8-0)
(8-0)
SAN FERMIN IKASTOLA (ZUDAIRE-LANDA)
  • LANDA ARTEAGA, A.
  • ZUDAIRE MARTINEZ, I.
2024/03/23
-
- Descanso   SAN MIGUEL (De la Cruz-Argandoña)
2024/03/23
09:30
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Iragui-Santandreu)
  • IRAGUI GARCIA, M.
  • SANTANDREU GOMEZ, O.
2  - 1
(7-8)
(8-6)
(8-7)
SAN FERMIN IKASTOLA (APALAUZA-REKARTE)
  • APALAUZA ESTEPA, B.
  • REKARTE PEREZ, A.
 Deialdia 5
2024/04/06
-
- SAN FERMIN IKASTOLA (APALAUZA-REKARTE)   Descanso
2024/04/06
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (De la Cruz-Argandoña)
  • ARGANDOÑA SANTIAGO, O.
  • DE LA CRUZ SUCUNZA, I.
2  - 1
(8-4)
(8-3)
(5-8)
ABAXITABIDEA (Berruezo-Pérez de Obanos)
  • BERRUEZO PEREZ DE OBANOS, I.
  • PEREZ DE OBANOS PEREZ, O.
2024/04/06
10:00
Zizur Menor - Ikastola San Fermin SAN FERMIN IKASTOLA (ZUDAIRE-LANDA)
  • CASARES COS, U.
  • ZUDAIRE MARTINEZ, I.
0  - 3
(6-8)
(6-8)
(3-8)
MUTILENDAKO (Iragui-Santandreu)
  • IRAGUI GARCIA, M.
  • SANTANDREU GOMEZ, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 MUTILENDAKO (Iragui-Santandreu)   7 4 3 1 0 8 4 82 60
2 SAN MIGUEL (De la Cruz-Argandoña)   6 4 3 0 1 7 5 70 71
3 SAN FERMIN IKASTOLA (APALAUZA-REKARTE)   6 4 2 2 0 6 6 87 72
4 ABAXITABIDEA (Berruezo-Pérez de Obanos)   6 4 2 2 0 8 4 79 55
5 SAN FERMIN IKASTOLA (ZUDAIRE-LANDA)   4 4 0 4 0 1 11 39 99
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/09
10:15
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Huarte-Borrega)
  • HUARTE SAFONT, M.
  • BORREGA BASTERRA, A.
0  - 3
(6-8)
(4-8)
(1-8)
LAGUNAK (Casado-Molina)
  • CASADO ZUÑIGA, A.
  • MOLINA MORA, A.
2024/03/10
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Ansorena - Zubillaga)
  • ANSORENA BELDARRAIN, I.
  • ZUBILLAGA ALVAREZ, A.
3  - 0
(8-4)
(8-2)
(8-4)
SAN FERMIN IKASTOLA (GOLDARACENA-GOLDARACENA)
  • GOLDARACENA OIZ, I.
  • GOLDARACENA OIZ, X.
 Deialdia 2
2024/03/15
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Casado-Molina)
  • CASADO ZUÑIGA, A.
  • MOLINA MORA, A.
0  - 3
(3-8)
(2-8)
(2-8)
LARRAUN (Ansorena - Zubillaga)
  • ANSORENA BELDARRAIN, I.
  • ZUBILLAGA ALVAREZ, A.
2024/03/16
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Huarte-Borrega)
  • HUARTE SAFONT, M.
  • BORREGA BASTERRA, A.
3  - 0
(8-1)
(8-5)
(8-4)
SAN FERMIN IKASTOLA (GOLDARACENA-GOLDARACENA)
  • CASARES COS, U.
  • GOLDARACENA OIZ, I.
 Deialdia 3
2024/03/23
09:00
Zizur Menor - Ikastola San Fermin SAN FERMIN IKASTOLA (GOLDARACENA-GOLDARACENA)
  • GOLDARACENA OIZ, I.
  • GOLDARACENA OIZ, X.
0  - 3
(1-8)
(3-8)
(1-8)
LAGUNAK (Casado-Molina)
  • CASADO ZUÑIGA, A.
  • MOLINA MORA, A.
2024/03/23
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Ansorena - Zubillaga)
  • ANSORENA BELDARRAIN, I.
  • ZUBILLAGA ALVAREZ, A.
3  - 0 *
(8-0)
(8-0)
(8-0)
OBERENA (Huarte-Borrega)
*Equipo no presentado
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 LARRAUN (Ansorena - Zubillaga)   6 3 3 0 0 9 0 72 17
2 LAGUNAK (Casado-Molina)   5 3 2 1 0 6 3 55 40
3 OBERENA (Huarte-Borrega)   3 3 1 1 1 3 6 35 58
4 SAN FERMIN IKASTOLA (GOLDARACENA-GOLDARACENA)   3 3 0 3 0 0 9 25 72
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/08
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK García-Caamaño)
  • GARCIA RODRIGUEZ, X.
  • CAAMAÑO TERRONES, E.
0  - 3
(6-8)
(6-8)
(6-8)
MUTILENDAKO (Iturralde-San José)
  • ITURRALDE ERREA, A.
  • SAN JOSE AMATRIAIN, J.
2024/03/09
11:00
Zizur Menor - Ikastola San Fermin SAN FERMIN IKASTOLA (JIMENEZ-ALBISU)
  • ALBISU UGARTE, A.
  • JIMENEZ VIDONDO, A.
2  - 1
(6-8)
(8-3)
(8-6)
SAN MIGUEL (Piérola-Andueza)
  • MINGUEZ LANA, X.
  • PIEROLA PINEDO, I.
 Deialdia 2
2024/03/16
09:00
Zizur Menor - Ikastola San Fermin SAN FERMIN IKASTOLA (JIMENEZ-ALBISU)
  • JIMENEZ VIDONDO, A.
  • ZILBETI LIZARRAGA, H.
0  - 3
(4-8)
(4-8)
(2-8)
MUTILENDAKO (Iturralde-San José)
  • BARKOS ALONSO, E.
  • SAN JOSE AMATRIAIN, J.
2024/03/16
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Piérola-Andueza)
  • MINGUEZ LANA, X.
  • PIEROLA PINEDO, I.
1  - 2
(1-8)
(4-8)
(8-5)
LAGUNAK García-Caamaño)
  • CAAMAÑO TERRONES, E.
  • GARCIA RODRIGUEZ, X.
 Deialdia 3
2024/03/23
09:30
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Iturralde-San José)
  • ITURRALDE ERREA, A.
  • SAN JOSE AMATRIAIN, J.
3  - 0
(8-2)
(8-1)
(8-1)
SAN MIGUEL (Piérola-Andueza)
  • MINGUEZ LANA, X.
  • PIEROLA PINEDO, I.
2024/03/24
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK García-Caamaño)
  • CAAMAÑO TERRONES, E.
  • GARCIA RODRIGUEZ, X.
3  - 0
(8-3)
(8-5)
(8-2)
SAN FERMIN IKASTOLA (JIMENEZ-ALBISU)
  • ALBISU UGARTE, A.
  • JIMENEZ VIDONDO, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 MUTILENDAKO (Iturralde-San José)   6 3 3 0 0 9 0 72 32
2 LAGUNAK García-Caamaño)   5 3 2 1 0 5 4 63 47
3 SAN FERMIN IKASTOLA (JIMENEZ-ALBISU)   4 3 1 2 0 2 7 42 65
4 SAN MIGUEL (Piérola-Andueza)   3 3 0 3 0 2 7 34 67