Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA KIMU 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/01
17:15
Huarte - Toki Alai HUARTE (H. Esain - A. Garde)
  • ESAIN ECHAMENDI, H.
  • GARDE GOIKOETXEA, A.
18  - 16 BORTZIRIAK (E. Oyarzabal - E. Elizalde)
  • OYARZABAL BERRUETA, E.
  • ELIZALDE MARIEZKURRENA, E.
2024/03/02
10:30
Villava - Atarrabia ATARRABIA (Meca - Idoate)
  • IDOATE ROMEO, U.
  • MECA IRACEBURU, I.
3  - 18 TXARUTA (A. Urrutia - H. Ruiz Larrinaga)
  • RUIZ DE LARRINAGA MARITORENA, H.
  • URRUTIA ETXENIKE, A.
2024/03/02
15:45
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR (Goñi-Olasso)
  • GOŅI AINCIBURU, K.
  • VIZCAY GALDUROZ, A.
18  - 5 ULTZAMA (U. Arza - Domeņo)
  • ARZA JUAMPEREZ, U.
  • DOMEŅO GOMES, D.
 Deialdia 2
2024/03/08
18:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (U. Arza - Domeño)
  • ARZA JUAMPEREZ, U.
  • DOMEŅO GOMES, D.
18  - 8 ATARRABIA (Meca - Idoate)
  • IDOATE ROMEO, U.
  • MECA IRACEBURU, I.
2024/03/08
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (E. Oyarzabal - E. Elizalde)
  • ELIZALDE MARIEZKURRENA, E.
  • OYARZABAL BERRUETA, E.
17  - 18 ESTERIBAR (Goņi-Olasso)
  • GOŅI AINCIBURU, K.
  • VIZCAY GALDUROZ, A.
2024/03/09
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA (A. Urrutia - H. Ruiz Larrinaga)
  • RUIZ DE LARRINAGA MARITORENA, H.
  • URRUTIA ETXENIKE, A.
18  - 7 HUARTE (H. Esain - A. Garde)
  • ESAIN ECHAMENDI, H.
  • GARDE GOIKOETXEA, A.
 Deialdia 3
2024/03/15
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (H. Esain - A. Garde)
  • ESAIN ECHAMENDI, H.
  • GARDE GOIKOETXEA, A.
11  - 18 ESTERIBAR (Goņi-Olasso)
  • GOŅI AINCIBURU, K.
  • VIZCAY GALDUROZ, A.
2024/03/16
09:30
Villava - Atarrabia ATARRABIA (Meca - Idoate)
  • IDOATE ROMEO, U.
  • MECA IRACEBURU, I.
10  - 18 BORTZIRIAK (E. Oyarzabal - E. Elizalde)
  • ELIZALDE MARIEZKURRENA, E.
  • OYARZABAL BERRUETA, E.
2024/03/16
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA (A. Urrutia - H. Ruiz Larrinaga)
  • RUIZ DE LARRINAGA MARITORENA, H.
  • URRUTIA ETXENIKE, A.
18  - 4 ULTZAMA (U. Arza - Domeņo)
  • DOMEŅO GOMES, D.
  • ARZA JUAMPEREZ, U.
 Deialdia 4
2024/03/21
16:30
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR (Goñi-Olasso)
  • GOŅI AINCIBURU, K.
  • OLASSO AMEZKETA, I.
18  - 2 ATARRABIA (Meca - Idoate)
  • IDOATE ROMEO, U.
  • MECA IRACEBURU, I.
2024/03/22
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (H. Esain - A. Garde)
  • ESAIN ECHAMENDI, H.
  • GARDE GOIKOETXEA, A.
18  - 17 ULTZAMA (U. Arza - Domeņo)
  • DOMEŅO GOMES, D.
  • ARZA JUAMPEREZ, U.
2024/03/22
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (E. Oyarzabal - E. Elizalde)
  • ELIZALDE MARIEZKURRENA, E.
  • OYARZABAL BERRUETA, E.
10  - 18 TXARUTA (A. Urrutia - H. Ruiz Larrinaga)
  • RUIZ DE LARRINAGA MARITORENA, H.
  • URRUTIA ETXENIKE, A.
 Deialdia 5
2024/04/05
18:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (U. Arza - Domeño)
  • ARZA JUAMPEREZ, U.
  • DOMEŅO GOMES, D.
7  - 18 BORTZIRIAK (E. Oyarzabal - E. Elizalde)
  • ELIZALDE MARIEZKURRENA, E.
  • OYARZABAL BERRUETA, E.
2024/04/06
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA (A. Urrutia - H. Ruiz Larrinaga)
  • RUIZ DE LARRINAGA MARITORENA, H.
  • URRUTIA ETXENIKE, A.
18  - 9 ESTERIBAR (Goņi-Olasso)
  • GOŅI AINCIBURU, K.
  • OLASSO AMEZKETA, I.
2024/04/06
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA (Meca - Idoate)
  • IDOATE ROMEO, U.
  • MECA IRACEBURU, I.
18  - 13 HUARTE (H. Esain - A. Garde)
  • ESAIN ECHAMENDI, H.
  • GARDE GOIKOETXEA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TXARUTA (A. Urrutia - H. Ruiz Larrinaga)   10 5 5 0 0 90 33
2 ESTERIBAR (Goņi-Olasso)   9 5 4 1 0 81 53
3 HUARTE (H. Esain - A. Garde)   7 5 2 3 0 67 87
4 BORTZIRIAK (E. Oyarzabal - E. Elizalde)   7 5 2 3 0 79 71
5 ULTZAMA (U. Arza - Domeņo)   6 5 1 4 0 51 80
6 ATARRABIA (Meca - Idoate)   6 5 1 4 0 41 85
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/02/29
17:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA. (A). A. Vertiz - I. Marichalar.
  • VERTIZ BABACE, A.
  • MARICHALAR IBARRA, I.
18  - 11 BORTZIRIAK (A.Almandoz - A. Irazu)
  • ALMANDOZ TAPIA, A.
  • IRAZU IRASTORTZA, A.
2024/03/02
-
- Descanso   TXARUTA (J. Ripa - I. Irazoqui)
2024/03/02
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (M.Arza - Berdonces)
  • ARZA JUAMPEREZ, M.
  • BERDONCES ZABALZA, E.
8  - 18 ARKUPE (J. Madariaga - O. Muņoa)
  • MADARIAGA APEZETXEA, J.
  • MUŅOA SANJUAN, O.
 Deialdia 2
2024/03/08
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (A.Almandoz - A. Irazu)
  • ALMANDOZ TAPIA, A.
  • IRAZU IRASTORTZA, A.
5  - 18 ULTZAMA (M.Arza - Berdonces)
  • ARZA JUAMPEREZ, M.
  • BERDONCES ZABALZA, E.
2024/03/09
-
- ARKUPE (J. Madariaga - O. Muñoa)   Descanso
2024/03/09
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA (J. Ripa - I. Irazoqui)
  • IRAZOQUI VIELA, I.
  • RIPA ERIZE, J.
18  - 5 ERREKA. (A). A. Vertiz - I. Marichalar.
  • VERTIZ BABACE, A.
  • MARICHALAR IBARRA, I.
 Deialdia 3
2024/03/15
18:30
Lesaka - Arkupe ARKUPE (J. Madariaga - O. Muñoa)
  • MADARIAGA APEZETXEA, J.
  • MUŅOA SANJUAN, O.
18  - 1 BORTZIRIAK (A.Almandoz - A. Irazu)
  • ALMANDOZ TAPIA, A.
  • IRAZU IRASTORTZA, A.
2024/03/16
-
- Descanso   ERREKA. (A). A. Vertiz - I. Marichalar.
2024/03/16
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (M.Arza - Berdonces)
  • ARZA JUAMPEREZ, M.
  • BERDONCES ZABALZA, E.
9  - 18 TXARUTA (J. Ripa - I. Irazoqui)
  • IRAZOQUI VIELA, I.
  • RIPA ERIZE, J.
 Deialdia 4
2024/03/23
-
- Descanso   BORTZIRIAK (A.Almandoz - A. Irazu)
2024/03/23
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA (J. Ripa - I. Irazoqui)
  • IRAZOQUI VIELA, I.
  • RIPA ERIZE, J.
13  - 18 ARKUPE (J. Madariaga - O. Muņoa)
  • MADARIAGA APEZETXEA, J.
  • MUŅOA SANJUAN, O.
2024/03/23
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA. (A). A. Vertiz - I. Marichalar.
  • MARICHALAR IBARRA, I.
  • OPOKA IRIARTE, A.
18  - 11 ULTZAMA (M.Arza - Berdonces)
  • ARZA JUAMPEREZ, M.
  • BERDONCES ZABALZA, E.
 Deialdia 5
2024/04/05
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (A.Almandoz - A. Irazu)
  • ALMANDOZ TAPIA, A.
  • IRAZU IRASTORTZA, A.
3  - 18 TXARUTA (J. Ripa - I. Irazoqui)
  • IRAZOQUI VIELA, I.
  • RIPA ERIZE, J.
2024/04/05
18:30
Lesaka - Arkupe ARKUPE (J. Madariaga - O. Muñoa)
  • BAZTERRICA ANCHORDOQUI, Y.
  • MADARIAGA APEZETXEA, J.
18  - 3 ERREKA. (A). A. Vertiz - I. Marichalar.
  • MARICHALAR IBARRA, I.
  • VERTIZ BABACE, A.
2024/04/06
-
- ULTZAMA (M.Arza - Berdonces)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ARKUPE (J. Madariaga - O. Muņoa)   8 4 4 0 0 72 25
2 TXARUTA (J. Ripa - I. Irazoqui)   7 4 3 1 0 67 35
3 ERREKA. (A). A. Vertiz - I. Marichalar.   6 4 2 2 0 44 58
4 ULTZAMA (M.Arza - Berdonces)   5 4 1 3 0 46 59
5 BORTZIRIAK (A.Almandoz - A. Irazu)   4 4 0 4 0 20 72
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/01
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK(I.Capdequi - E.Mikelperizena)
  • CAPDEQUI ZAPIRAIN, I.
  • MIKELPERIZENA PORTU, E.
11  - 18 ERREKA. (B). E. Apeztegia - E. Madariaga.
  • APEZTEGIA SANTESTEBAN, E.
  • MADARIAGA ALBERDI, E.
2024/03/02
-
- Descanso   ULTZAMA (E. Alsua - A. Orquin)
2024/03/02
10:30
Elizondo - Baztan TXARUTA (Z. Muñoz - M. Rekalde)
  • MUŅOZ LEIGUE, Z.
  • REKALDE IŅARREA, M.
18  - 10 ZUGARRALDE (Suescun-Unanua)
  • SUESCUN PASTOR, O.
  • UNANUA ERRUZ, I.
 Deialdia 2
2024/03/08
18:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (E. Alsua - A. Orquin)
  • ALSUA BERASAIN, E.
  • ORQUIN MACAYA, A.
18  - 8 BORTZIRIAK(I.Capdequi - E.Mikelperizena)
  • CAPDEQUI ZAPIRAIN, I.
  • MIKELPERIZENA PORTU, E.
2024/03/09
-
- ZUGARRALDE (Suescun-Unanua)   Descanso
2024/03/09
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA. (B). E. Apeztegia - E. Madariaga.
  • APEZTEGIA SANTESTEBAN, E.
  • MADARIAGA ALBERDI, E.
18  - 14 TXARUTA (Z. Muņoz - M. Rekalde)
  • MUŅOZ LEIGUE, Z.
  • REKALDE IŅARREA, M.
 Deialdia 3
2024/03/16
-
- Descanso   BORTZIRIAK(I.Capdequi - E.Mikelperizena)
2024/03/16
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA (Z. Muñoz - M. Rekalde)
  • MUŅOZ LEIGUE, Z.
  • REKALDE IŅARREA, M.
13  - 18 ULTZAMA (E. Alsua - A. Orquin)
  • ALSUA BERASAIN, E.
  • ORQUIN MACAYA, A.
2024/03/16
17:30
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Suescun-Unanua)
  • SUESCUN PASTOR, O.
  • UNANUA ERRUZ, I.
7  - 18 ERREKA. (B). E. Apeztegia - E. Madariaga.
  • APEZTEGIA SANTESTEBAN, E.
  • MADARIAGA ALBERDI, E.
 Deialdia 4
2024/03/22
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK(I.Capdequi - E.Mikelperizena)
  • CAPDEQUI ZAPIRAIN, I.
  • MIKELPERIZENA PORTU, E.
18  - 15 TXARUTA (Z. Muņoz - M. Rekalde)
  • MUŅOZ LEIGUE, Z.
  • REKALDE IŅARREA, M.
2024/03/23
-
- Descanso   ERREKA. (B). E. Apeztegia - E. Madariaga.
2024/03/23
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (E. Alsua - A. Orquin)
  • ALSUA BERASAIN, E.
  • ORQUIN MACAYA, A.
18  - 3 ZUGARRALDE (Suescun-Unanua)
  • DONAZAR ANAUT, E.
  • UNANUA ERRUZ, I.
 Deialdia 5
2024/04/06
-
- TXARUTA (Z. Muñoz - M. Rekalde)   Descanso
2024/04/06
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA. (B). E. Apeztegia - E. Madariaga.
  • APEZTEGIA SANTESTEBAN, E.
  • MADARIAGA ALBERDI, E.
15  - 18 ULTZAMA (E. Alsua - A. Orquin)
  • ALSUA BERASAIN, E.
  • ORQUIN MACAYA, A.
2024/04/06
17:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Suescun-Unanua)
  • SUESCUN PASTOR, O.
  • UNANUA ERRUZ, I.
2  - 18 BORTZIRIAK(I.Capdequi - E.Mikelperizena)
  • CAPDEQUI ZAPIRAIN, I.
  • MIKELPERIZENA PORTU, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA (E. Alsua - A. Orquin)   8 4 4 0 0 72 39
2 ERREKA. (B). E. Apeztegia - E. Madariaga.   7 4 3 1 0 69 50
3 BORTZIRIAK(I.Capdequi - E.Mikelperizena)   6 4 2 2 0 55 53
4 TXARUTA (Z. Muņoz - M. Rekalde)   5 4 1 3 0 60 64
5 ZUGARRALDE (Suescun-Unanua)   4 4 0 4 0 22 72
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/01
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Castillo-Donazar,A)
  • CASTILLO ARIZKUN, A.
  • DONAZAR ANAUT, A.
12  - 18 LAGUNAK (I. Bengoechea - A. Lazkoz)
  • BENGOECHEA COMPAINS, I.
  • LAZKOZ SENAR, A.
2024/03/01
18:00
Larriķn-Allín - Municipal SAN MIGUEL (I. Vidan - I. Pascual)
  • CIGANDA IRIGOYEN, B.
  • PASCUAL ZABALZA, I.
12  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN (Aoiz - Dean)
  • AOIZ VALLES, M.
  • DEAN GONZALEZ, A.
2024/03/02
-
- Descanso   AOIZ (A. Ardanaz - M. Garcia)
 Deialdia 2
2024/03/08
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Aoiz - Dean)
  • AOIZ VALLES, M.
  • DEAN GONZALEZ, A.
18  - 5 ZUGARRALDE (Castillo-Donazar,A)
  • CASTILLO ARIZKUN, A.
  • DONAZAR ANAUT, A.
2024/03/08
19:30
Aoiz - Toki Eder AOIZ (A. Ardanaz - M. Garcia)
  • ARDANAZ ARCELUS, A.
  • GARCIA OTANO, M.
18  - 8 SAN MIGUEL (I. Vidan - I. Pascual)
  • VIDAN YANCI, I.
  • PASCUAL ZABALZA, I.
2024/03/09
-
- LAGUNAK (I. Bengoechea - A. Lazkoz)   Descanso
 Deialdia 3
2024/03/15
18:00
Baraņain - Retegi LAGUNAK (I. Bengoechea - A. Lazkoz)
  • BENGOECHEA COMPAINS, I.
  • LAZKOZ SENAR, A.
18  - 12 P.P.SAN SEBASTIAN (Aoiz - Dean)
  • AOIZ VALLES, M.
  • DEAN GONZALEZ, A.
2024/03/15
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Castillo-Donazar,A)
  • CASTILLO ARIZKUN, A.
  • DONAZAR ANAUT, A.
18  - 12 AOIZ (A. Ardanaz - M. Garcia)
  • ARDANAZ ARCELUS, A.
  • GARCIA OTANO, M.
2024/03/16
-
- Descanso   SAN MIGUEL (I. Vidan - I. Pascual)
 Deialdia 4
2024/03/21
19:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ (A. Ardanaz - M. Garcia)
  • ARDANAZ ARCELUS, A.
  • GARCIA OTANO, M.
12  - 18 LAGUNAK (I. Bengoechea - A. Lazkoz)
  • BENGOECHEA COMPAINS, I.
  • LAZKOZ SENAR, A.
2024/03/22
18:00
Larriķn-Allín - Municipal SAN MIGUEL (I. Vidan - I. Pascual)
  • DE LA CRUZ SUCUNZA, I.
  • PASCUAL ZABALZA, I.
8  - 18 ZUGARRALDE (Castillo-Donazar,A)
  • CASTILLO ARIZKUN, A.
  • DONAZAR ANAUT, A.
2024/03/23
-
- Descanso   P.P.SAN SEBASTIAN (Aoiz - Dean)
 Deialdia 5
2024/04/06
-
- ZUGARRALDE (Castillo-Donazar,A)   Descanso
2024/04/06
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Aoiz - Dean)
  • AOIZ VALLES, M.
  • DEAN GONZALEZ, A.
18  - 14 AOIZ (A. Ardanaz - M. Garcia)
  • ARDANAZ ARCELUS, A.
  • GARCIA OTANO, M.
2024/04/06
12:00
Baraņain - Retegi LAGUNAK (I. Bengoechea - A. Lazkoz)
  • BENGOECHEA COMPAINS, I.
  • LAZKOZ SENAR, A.
18  - 3 SAN MIGUEL (I. Vidan - I. Pascual)
  • VIDAN YANCI, I.
  • PASCUAL ZABALZA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LAGUNAK (I. Bengoechea - A. Lazkoz)   8 4 4 0 0 72 39
2 P.P.SAN SEBASTIAN (Aoiz - Dean)   7 4 3 1 0 66 49
3 ZUGARRALDE (Castillo-Donazar,A)   6 4 2 2 0 53 56
4 AOIZ (A. Ardanaz - M. Garcia)   5 4 1 3 0 56 62
5 SAN MIGUEL (I. Vidan - I. Pascual)   4 4 0 4 0 31 72
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/01
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Arambillet - Leunda)
  • ARAMBILLET LUYANDO, A.
  • LEUNDA MARCO, O.
10  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN (Baņales - Rekarte)
  • BAŅALES DE ESTEBAN, I.
  • REKARTE URTASUN, X.
2024/03/02
-
- Descanso   ABAXITABIDEA (Aginaga - Astibia)
2024/03/02
10:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (M. Arrondo - J. Ariz)
  • ARIZ ACEŅA, J.
  • ARRONDO ETXEBERRIA, M.
11  - 18 SAN MIGUEL (A. Garces - J. Pipaon)
  • GARCES ARAGUES, A.
  • PIPAON ONGAY, J.
 Deialdia 2
2024/03/08
17:30
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Aginaga - Astibia)
  • AGINAGA ELIZAGARAI, P.
  • ASTIBIA ALBENIZ, E.
18  - 3 MUTILENDAKO (M. Arrondo - J. Ariz)
  • ARRONDO ETXEBERRIA, M.
  • ARIZ ACEŅA, J.
2024/03/09
-
- P.P.SAN SEBASTIAN (Bañales - Rekarte)   Descanso
2024/03/09
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (A. Garces - J. Pipaon)
  • GARCES ARAGUES, A.
  • PIPAON ONGAY, J.
18  - 9 P.P.SAN SEBASTIAN (Arambillet - Leunda)
  • ARAMBILLET LUYANDO, A.
  • LEUNDA MARCO, O.
 Deialdia 3
2024/03/15
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Bañales - Rekarte)
  • BAŅALES DE ESTEBAN, I.
  • REKARTE URTASUN, X.
5  - 18 SAN MIGUEL (A. Garces - J. Pipaon)
  • GARCES ARAGUES, A.
  • PIPAON ONGAY, J.
2024/03/15
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Arambillet - Leunda)
  • ARAMBILLET LUYANDO, A.
  • LEUNDA MARCO, O.
7  - 18 ABAXITABIDEA (Aginaga - Astibia)
  • AGINAGA ELIZAGARAI, P.
  • ASTIBIA ALBENIZ, E.
2024/03/16
-
- Descanso   MUTILENDAKO (M. Arrondo - J. Ariz)
 Deialdia 4
2024/03/22
17:30
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Aginaga - Astibia)
  • AGINAGA ELIZAGARAI, P.
  • ASTIBIA ALBENIZ, E.
18  - 12 P.P.SAN SEBASTIAN (Baņales - Rekarte)
  • BAŅALES DE ESTEBAN, I.
  • REKARTE URTASUN, X.
2024/03/22
17:45
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (M. Arrondo - J. Ariz)
  • ARIZ ACEŅA, J.
  • ARRONDO ETXEBERRIA, M.
18  - 8 P.P.SAN SEBASTIAN (Arambillet - Leunda)
  • ARAMBILLET LUYANDO, A.
  • LEUNDA MARCO, O.
2024/03/23
-
- Descanso   SAN MIGUEL (A. Garces - J. Pipaon)
 Deialdia 5
2024/04/01
18:00
Larriķn-Allín - Municipal SAN MIGUEL (A. Garces - J. Pipaon)
  • GARCES ARAGUES, A.
  • PIPAON ONGAY, J.
16  - 18 ABAXITABIDEA (Aginaga - Astibia)
  • AGINAGA ELIZAGARAI, P.
  • ASTIBIA ALBENIZ, E.
2024/04/05
19:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Bañales - Rekarte)
  • BAŅALES DE ESTEBAN, I.
  • REKARTE URTASUN, X.
18  - 6 MUTILENDAKO (M. Arrondo - J. Ariz)
  • ARRONDO ETXEBERRIA, M.
  • ARIZ ACEŅA, J.
2024/04/06
-
- P.P.SAN SEBASTIAN (Arambillet - Leunda)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ABAXITABIDEA (Aginaga - Astibia)   8 4 4 0 0 72 38
2 SAN MIGUEL (A. Garces - J. Pipaon)   7 4 3 1 0 70 43
3 P.P.SAN SEBASTIAN (Baņales - Rekarte)   6 4 2 2 0 53 52
4 MUTILENDAKO (M. Arrondo - J. Ariz)   5 4 1 3 0 38 62
5 P.P.SAN SEBASTIAN (Arambillet - Leunda)   4 4 0 4 0 34 72
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/01
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA (E. Bidart-A. Olaizola)
  • BIDART ZABALETA, E.
  • OLAIZOLA TELLETXEA, A.
18  - 8 AURRERA (E. Zabaleta-I. Andiarena)
  • ANDIARENA VILLANUEVA, I.
  • ZABALETA SANTESTEBAN, E.
2024/03/01
18:15
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Aranberri - Zabala)
  • LARIN ZUBIETA, J.
  • ZABALA JUANTORENA, O.
16  - 18 ZUGARRALDE (Marinero-Garate)
  • GARATE EQUISOAIN, M.
  • MARINERO GARCIA, M.
2024/03/02
-
- Descanso   IRURTZUN (O. Osinaga - H. Esparza)
 Deialdia 2
2024/03/09
-
- AURRERA (E. Zabaleta-I. Andiarena)   Descanso
2024/03/09
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (O. Osinaga - H. Esparza)
  • OSINAGA RAZKIN, O.
  • ESPARZA AYANZ, H.
18  - 6 UMORE ONA (Aranberri - Zabala)
  • ARANBERRI APEZETXEA, H.
  • ZABALA JUANTORENA, O.
2024/03/09
16:30
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Marinero-Garate)
  • GARATE EQUISOAIN, M.
  • MARINERO GARCIA, M.
9  - 18 AURRERA (E. Bidart-A. Olaizola)
  • BIDART ZABALETA, E.
  • OLAIZOLA TELLETXEA, A.
 Deialdia 3
2024/03/14
19:15
Leitza - Amazabal AURRERA (E. Bidart-A. Olaizola)
  • BIDART ZABALETA, E.
  • OLAIZOLA TELLETXEA, A.
18  - 7 IRURTZUN (O. Osinaga - H. Esparza)
  • ESPARZA AYANZ, H.
  • OSINAGA RAZKIN, O.
2024/03/15
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA (E. Zabaleta-I. Andiarena)
  • ANDIARENA VILLANUEVA, I.
  • ZABALETA SANTESTEBAN, E.
18  - 11 ZUGARRALDE (Marinero-Garate)
  • GARATE EQUISOAIN, M.
  • MARINERO GARCIA, M.
2024/03/16
-
- Descanso   UMORE ONA (Aranberri - Zabala)
 Deialdia 4
2024/03/22
17:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Aranberri - Zabala)
  • ARANBERRI APEZETXEA, H.
  • ZABALA JUANTORENA, O.
8  - 18 AURRERA (E. Bidart-A. Olaizola)
  • BIDART ZABALETA, E.
  • OLAIZOLA TELLETXEA, A.
2024/03/23
-
- Descanso   ZUGARRALDE (Marinero-Garate)
2024/03/23
10:15
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (O. Osinaga - H. Esparza)
  • OSINAGA RAZKIN, O.
  • ESPARZA AYANZ, H.
12  - 18 AURRERA (E. Zabaleta-I. Andiarena)
  • ZABALETA SANTESTEBAN, E.
  • ANDIARENA VILLANUEVA, I.
 Deialdia 5
2024/04/06
-
- AURRERA (E. Bidart-A. Olaizola)   Descanso
2024/04/06
17:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Marinero-Garate)
  • GARATE EQUISOAIN, M.
  • MARINERO GARCIA, M.
13  - 18 IRURTZUN (O. Osinaga - H. Esparza)
  • ESPARZA AYANZ, H.
  • OSINAGA RAZKIN, O.
2024/04/07
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA (E. Zabaleta-I. Andiarena)
  • ANDIARENA VILLANUEVA, I.
  • ZABALETA SANTESTEBAN, E.
18  - 3 UMORE ONA (Aranberri - Zabala)
  • ARANBERRI APEZETXEA, H.
  • ZABALA JUANTORENA, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AURRERA (E. Bidart-A. Olaizola)   8 4 4 0 0 72 32
2 AURRERA (E. Zabaleta-I. Andiarena)   7 4 3 1 0 62 44
3 IRURTZUN (O. Osinaga - H. Esparza)   6 4 2 2 0 55 55
4 ZUGARRALDE (Marinero-Garate)   5 4 1 3 0 51 70
5 UMORE ONA (Aranberri - Zabala)   4 4 0 4 0 33 72