Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA KIMU 3.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/02
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (H.Erviti - U. Lanz)
  • ERVITI LARUMBE, H.
  • LANZ BAJO, U.
18  - 14 ALDABIDE (Lopetegi - Berastegi)
  • LOPETEGI GARCIA, O.
  • BERASTEGI NAVARRO, A.
2024/03/02
11:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Centeno - Balenciaga)
  • BALENCIAGA GRACIA, A.
  • CENTENO CELAYA, D.
14  - 18 AURRERA (M. Azpiroz-A. Alkorta)
  • ALKORTA ORONOZ, A.
  • AZPIROZ RAZKIN, M.
 Deialdia 2
2024/03/08
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA (M. Azpiroz-A. Alkorta)
  • ALKORTA ORONOZ, A.
  • AZPIROZ RAZKIN, M.
10  - 18 IRURTZUN (H.Erviti - U. Lanz)
  • ERVITI LARUMBE, H.
  • LANZ BAJO, U.
2024/03/09
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Lopetegi - Berastegi)
  • BERASTEGI NAVARRO, A.
  • LOPETEGI GARCIA, O.
11  - 18 PILOTAJAUKU (U. Azkona - A. Arguelles)
  • ARGUELLES ETXANDIA, A.
  • AZKONA LIZARRAGA, U.
 Deialdia 3
2024/03/16
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Centeno - Balenciaga)
  • BALENCIAGA GRACIA, A.
  • CENTENO CELAYA, D.
5  - 18 IRURTZUN (H.Erviti - U. Lanz)
  • ERVITI LARUMBE, H.
  • LANZ BAJO, U.
2024/03/16
10:30
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (U. Azkona - A. Arguelles)
  • ARGUELLES ETXANDIA, A.
  • AZKONA LIZARRAGA, U.
18  - 9 AURRERA (M. Azpiroz-A. Alkorta)
  • ALKORTA ORONOZ, A.
  • AZPIROZ RAZKIN, M.
 Deialdia 4
2024/03/23
10:15
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (H.Erviti - U. Lanz)
  • ERVITI LARUMBE, H.
  • LANZ BAJO, U.
18  - 17 PILOTAJAUKU (U. Azkona - A. Arguelles)
  • AZKONA LIZARRAGA, U.
  • ARGUELLES ETXANDIA, A.
2024/03/23
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Centeno - Balenciaga)
  • BALENCIAGA GRACIA, A.
  • CENTENO CELAYA, D.
18  - 7 ALDABIDE (Lopetegi - Berastegi)
  • BERASTEGI NAVARRO, A.
  • LOPETEGI GARCIA, O.
 Deialdia 5
2024/04/06
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Lopetegi - Berastegi)
  • BERASTEGI NAVARRO, A.
  • LOPETEGI GARCIA, O.
14  - 18 AURRERA (M. Azpiroz-A. Alkorta)
  • ALKORTA ORONOZ, A.
  • AZPIROZ RAZKIN, M.
2024/04/06
10:30
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (U. Azkona - A. Arguelles)
  • ARGUELLES ETXANDIA, A.
  • AZKONA LIZARRAGA, U.
18  - 7 LARRAUN (Centeno - Balenciaga)
  • BALENCIAGA GRACIA, A.
  • CENTENO CELAYA, D.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN (H.Erviti - U. Lanz)   8 4 4 0 0 72 46
2 PILOTAJAUKU (U. Azkona - A. Arguelles)   7 4 3 1 0 71 45
3 AURRERA (M. Azpiroz-A. Alkorta)   6 4 2 2 0 55 64
4 LARRAUN (Centeno - Balenciaga)   5 4 1 3 0 44 61
5 ALDABIDE (Lopetegi - Berastegi)   4 4 0 4 0 46 72
6 PILOTAJAUKU (Beramendi - Maldonado) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/02/29
18:45
Berrioplano - Municipal ARREBOTE (A. Agirre - I. Ollo)
  • AGIRRE PETRIRENA, A.
  • OLLO PONCE, I.
10  - 18 IRURTZUN (E. Lizaso - O. Ongay)
  • LIZASO ZABALETA, E.
  • ONGAY GARCIA, O.
2024/03/01
18:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (A. Gallo - X. Marticorena)
  • MAYORDOMO LOPEZ, E.
  • ONGAY CASANOVA, A.
3  - 18 PILOTAJAUKU (A.Carabias - E. San Roman)
  • CARABIAS SAEZ, A.
  • SAN ROMAN ZUFIAURRE, E.
2024/03/02
-
- Descanso   AURRERA (X. Zugarramurdi-A. Azpiroz)
 Deialdia 2
2024/03/08
17:30
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (A.Carabias - E. San Roman)
  • CARABIAS SAEZ, A.
  • SAN ROMAN ZUFIAURRE, E.
18  - 9 ARREBOTE (A. Agirre - I. Ollo)
  • AGIRRE PETRIRENA, A.
  • OLLO PONCE, I.
2024/03/09
-
- IRURTZUN (E. Lizaso - O. Ongay)   Descanso
2024/03/09
10:00
Leitza - Amazabal AURRERA (X. Zugarramurdi-A. Azpiroz)
  • AZPIROZ RAZKIN, A.
  • ZUGARRAMURDI BARINAGARREMENTERIA, X.
18  - 15 BERRIOZAR (A. Gallo - X. Marticorena)
  • GALLO RODRIGUEZ, A.
  • MARITORENA RAMOS, X.
 Deialdia 3
2024/03/14
19:00
Berrioplano - Municipal ARREBOTE (A. Agirre - I. Ollo)
  • AGIRRE PETRIRENA, A.
  • OLLO PONCE, I.
12  - 18 AURRERA (X. Zugarramurdi-A. Azpiroz)
  • ZUGARRAMURDI BARINAGARREMENTERIA, X.
  • AZPIROZ RAZKIN, A.
2024/03/15
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (E. Lizaso - O. Ongay)
  • LIZASO ZABALETA, E.
  • ONGAY GARCIA, O.
18  - 16 PILOTAJAUKU (A.Carabias - E. San Roman)
  • CARABIAS SAEZ, A.
  • SAN ROMAN ZUFIAURRE, E.
2024/03/16
-
- Descanso   BERRIOZAR (A. Gallo - X. Marticorena)
 Deialdia 4
2024/03/22
18:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (A. Gallo - X. Marticorena)
  • GALLO RODRIGUEZ, A.
  • MAYORDOMO LOPEZ, E.
8  - 18 ARREBOTE (A. Agirre - I. Ollo)
  • AGIRRE PETRIRENA, A.
  • OLLO PONCE, I.
2024/03/22
19:30
Leitza - Amazabal AURRERA (X. Zugarramurdi-A. Azpiroz)
  • AZPIROZ RAZKIN, A.
  • ZUGARRAMURDI BARINAGARREMENTERIA, X.
6  - 18 IRURTZUN (E. Lizaso - O. Ongay)
  • LIZASO ZABALETA, E.
  • ONGAY GARCIA, O.
2024/03/23
-
- Descanso   PILOTAJAUKU (A.Carabias - E. San Roman)
 Deialdia 5
2024/04/06
-
- ARREBOTE (A. Agirre - I. Ollo)   Descanso
2024/04/06
09:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (E. Lizaso - O. Ongay)
  • LIZASO ZABALETA, E.
  • ONGAY GARCIA, O.
18  - 5 BERRIOZAR (A. Gallo - X. Marticorena)
  • GALLO RODRIGUEZ, A.
  • MARITORENA RAMOS, X.
2024/04/06
10:30
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (A.Carabias - E. San Roman)
  • CARABIAS SAEZ, A.
  • SAN ROMAN ZUFIAURRE, E.
18  - 10 AURRERA (X. Zugarramurdi-A. Azpiroz)
  • ZUGARRAMURDI BARINAGARREMENTERIA, X.
  • AZPIROZ RAZKIN, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN (E. Lizaso - O. Ongay)   8 4 4 0 0 72 37
2 PILOTAJAUKU (A.Carabias - E. San Roman)   7 4 3 1 0 70 40
3 AURRERA (X. Zugarramurdi-A. Azpiroz)   6 4 2 2 0 52 63
4 ARREBOTE (A. Agirre - I. Ollo)   5 4 1 3 0 49 62
5 BERRIOZAR (A. Gallo - X. Marticorena)   4 4 0 4 0 31 72
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/02/29
18:45
Berrioplano - Municipal ARREBOTE (U. Lizaso - O. Monleon)
  • LIZASO BALDA, U.
  • MONLEON ILUNDAIN, O.
14  - 18 ABAXITABIDEA (E.Lazkoz - U. Fillat)
  • LAZKOZ ARIZ, E.
  • FILLAT TELLERIA, U.
2024/03/01
18:30
Pamplona - San Juan Azul SAN JUAN (Abaurrea-Martín)
  • ABAURREA AIZPURU, J.
  • GARDETA TENA, J.
18  - 13 AOIZ (M. Garcia - E. Miron)
  • GARCIA OTANO, M.
  • MIRON MUNILLA, E.
2024/03/02
-
- Descanso   ARAMPILOTA (A. Beroiz - F. Gastesi)
 Deialdia 2
2024/03/08
17:30
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (E.Lazkoz - U. Fillat)
  • LAZKOZ ARIZ, E.
  • FILLAT TELLERIA, U.
18  - 10 SAN JUAN (Abaurrea-Martín)
  • ABAURREA AIZPURU, J.
  • MARTIN ALZORRIZ, X.
2024/03/08
17:45
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (A. Beroiz - F. Gastesi)
  • BEROIZ URREAGA, A.
  • MURIE IBARRA, M.
18  - 8 ARREBOTE (U. Lizaso - O. Monleon)
  • LIZASO BALDA, U.
  • MONLEON ILUNDAIN, O.
2024/03/09
-
- AOIZ (M. Garcia - E. Miron)   Descanso
 Deialdia 3
2024/03/15
18:15
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Abaurrea-Martín)
  • ABAURREA AIZPURU, J.
  • MARTIN ALZORRIZ, X.
2  - 18 ARAMPILOTA (A. Beroiz - F. Gastesi)
  • BEROIZ URREAGA, A.
  • LABIANO AGREDA, I.
2024/03/15
18:30
Aoiz - Toki Eder AOIZ (M. Garcia - E. Miron)
  • GARCIA PEREZ, M.
  • MIRON MUNILLA, E.
12  - 18 ABAXITABIDEA (E.Lazkoz - U. Fillat)
  • FILLAT TELLERIA, U.
  • LAZKOZ ARIZ, E.
2024/03/16
-
- Descanso   ARREBOTE (U. Lizaso - O. Monleon)
 Deialdia 4
2024/03/22
17:45
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (A. Beroiz - F. Gastesi)
  • BEROIZ URREAGA, A.
  • GASTESI PALOMERO, F.
18  - 7 AOIZ (M. Garcia - E. Miron)
  • GARCIA PEREZ, M.
  • MIRON MUNILLA, E.
2024/03/23
-
- Descanso   ABAXITABIDEA (E.Lazkoz - U. Fillat)
2024/03/23
11:00
Berrioplano - Municipal ARREBOTE (U. Lizaso - O. Monleon)
*Equipo no presentado
0 *  - 18 SAN JUAN (Abaurrea-Martín)
 Deialdia 5
2024/04/05
17:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ (M. Garcia - E. Miron)
  • GARCIA PEREZ, M.
  • MIRON MUNILLA, E.
11  - 18 ARREBOTE (U. Lizaso - O. Monleon)
  • LIZASO BALDA, U.
  • MONLEON ILUNDAIN, O.
2024/04/05
18:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (E.Lazkoz - U. Fillat)
  • FILLAT TELLERIA, U.
  • LAZKOZ ARIZ, E.
5  - 18 ARAMPILOTA (A. Beroiz - F. Gastesi)
  • BEROIZ URREAGA, A.
  • GASTESI PALOMERO, F.
2024/04/06
-
- SAN JUAN (Abaurrea-Martín)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ARAMPILOTA (A. Beroiz - F. Gastesi)   8 4 4 0 0 72 22
2 ABAXITABIDEA (E.Lazkoz - U. Fillat)   7 4 3 1 0 59 54
3 SAN JUAN (Abaurrea-Martín)   6 4 2 2 0 48 49
4 ARREBOTE (U. Lizaso - O. Monleon)   4 4 1 2 1 40 65
5 AOIZ (M. Garcia - E. Miron)   4 4 0 4 0 43 72
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/01
19:00
Zudaire - San Andres AMESKOA (Y. Aramendia - O. Garcia)
  • ARAMENDIA QUINTANA, Y.
  • GARCIA ARIZALETA, O.
18  - 11 SAN MIGUEL (A. Jimenez - D. Gambra)
  • GAMBRA SAGASTIZABAL, D.
  • JIMENEZ GRABALOS, A.
2024/03/02
11:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FCO.JAVIER (Y.Martinez - Goroskieta)
  • GOROSKIETA MARTINEZ, U.
  • MARTINEZ MONES, Y.
18  - 8 SAN FCO.JAVIER (An. Campo - M.Rodriguez)
  • CAMPO LOPEZ, A.
  • RODRIGUEZ ARAMENDIA, M.
 Deialdia 2
2024/03/09
-
- SAN FCO.JAVIER (An. Campo - M.Rodriguez)   Descanso
2024/03/09
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (A. Jimenez - D. Gambra)
  • GAMBRA SAGASTIZABAL, D.
  • JIMENEZ GRABALOS, A.
14  - 18 SAN FCO.JAVIER (Y.Martinez - Goroskieta)
  • GOROSKIETA MARTINEZ, U.
  • MARTINEZ MONES, Y.
 Deialdia 3
2024/03/16
-
- Descanso   AMESKOA (Y. Aramendia - O. Garcia)
2024/03/17
10:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FCO.JAVIER (An. Campo - M.Rodriguez)
  • CAMPO LOPEZ, A.
  • RODRIGUEZ ARAMENDIA, M.
18  - 11 SAN MIGUEL (A. Jimenez - D. Gambra)
  • GAMBRA SAGASTIZABAL, D.
  • JIMENEZ GRABALOS, A.
 Deialdia 4
2024/03/22
19:30
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA (Y. Aramendia - O. Garcia)
  • ARAMENDIA QUINTANA, Y.
  • MARTINEZ RUIZ DE LARRAMENDI, U.
14  - 18 SAN FCO.JAVIER (Y.Martinez - Goroskieta)
  • GOROSKIETA MARTINEZ, U.
  • MARTINEZ MONES, Y.
2024/03/23
-
- Descanso   SAN MIGUEL (A. Jimenez - D. Gambra)
 Deialdia 5
2024/04/06
-
- SAN FCO.JAVIER (Y.Martinez - Goroskieta)   Descanso
2024/04/07
11:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FCO.JAVIER (An. Campo - M.Rodriguez)
  • CAMPO LOPEZ, A.
  • RODRIGUEZ ARAMENDIA, M.
3  - 18 AMESKOA (Y. Aramendia - O. Garcia)
  • ARAMENDIA QUINTANA, Y.
  • GARCIA ARIZALETA, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN FCO.JAVIER (Y.Martinez - Goroskieta)   6 3 3 0 0 54 36
2 AMESKOA (Y. Aramendia - O. Garcia)   5 3 2 1 0 50 32
3 SAN FCO.JAVIER (An. Campo - M.Rodriguez)   4 3 1 2 0 29 47
4 SAN MIGUEL (A. Jimenez - D. Gambra)   3 3 0 3 0 36 54
5 P.P.SAN SEBASTIAN (Lerga - Sola) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/01
17:30
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Perez de Obanos - Cia)
  • PEREZ DE OBANOS ECHEVERRIA, J.
  • CIA SALCEDO, J.
8  - 18 SAN FCO.JAVIER (Ai. Campo - P. Martinez)
  • CAMPO LUIS, A.
  • MARTINEZ MARTINEZ, P.
2024/03/02
-
- Descanso   LAGUNAK (M. Calderon - A. Mayo)
2024/03/02
10:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (U. Nuin - A. Martinez)
  • MARTINEZ YOLDI, A.
  • NUIN ZUGASTI, U.
12  - 18 OBERENA (Muniain-Delgado)
  • DELGADO JIMENO, L.
  • MUNIAIN SANZ, O.
 Deialdia 2
2024/03/07
19:15
Lodosa - San Francisco Javier SAN FCO.JAVIER (Ai. Campo - P. Martinez)
  • CAMPO LUIS, A.
  • MARTINEZ MARTINEZ, P.
18  - 3 MUTILENDAKO (U. Nuin - A. Martinez)
  • MARTINEZ YOLDI, A.
  • NUIN ZUGASTI, U.
2024/03/08
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (M. Calderon - A. Mayo)
  • CALDERON HERNANDEZ, M.
  • MAYO ECHEVERRIA, A.
18  - 8 ABAXITABIDEA (Perez de Obanos - Cia)
  • PEREZ DE OBANOS ECHEVERRIA, J.
  • CIA SALCEDO, J.
2024/03/09
-
- OBERENA (Muniain-Delgado)   Descanso
 Deialdia 3
2024/03/15
18:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (U. Nuin - A. Martinez)
  • MARTINEZ YOLDI, A.
  • NUIN ZUGASTI, U.
11  - 18 LAGUNAK (M. Calderon - A. Mayo)
  • CALDERON HERNANDEZ, M.
  • MAYO ECHEVERRIA, A.
2024/03/16
-
- Descanso   ABAXITABIDEA (Perez de Obanos - Cia)
2024/03/16
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Muniain-Delgado)
  • DELGADO JIMENO, L.
  • MUNIAIN SANZ, O.
3  - 18 SAN FCO.JAVIER (Ai. Campo - P. Martinez)
  • CAMPO LUIS, A.
  • MARTINEZ MARTINEZ, P.
 Deialdia 4
2024/03/21
17:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (M. Calderon - A. Mayo)
  • CALDERON HERNANDEZ, M.
  • MAYO ECHEVERRIA, A.
18  - 14 OBERENA (Muniain-Delgado)
  • DELGADO JIMENO, L.
  • MUNIAIN SANZ, O.
2024/03/22
17:30
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Perez de Obanos - Cia)
  • CIA SALCEDO, J.
  • PEREZ DE OBANOS ECHEVERRIA, J.
18  - 9 MUTILENDAKO (U. Nuin - A. Martinez)
  • MARTINEZ YOLDI, A.
  • NUIN ZUGASTI, U.
2024/03/23
-
- Descanso   SAN FCO.JAVIER (Ai. Campo - P. Martinez)
 Deialdia 5
2024/04/06
-
- MUTILENDAKO (U. Nuin - A. Martinez)   Descanso
2024/04/06
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Muniain-Delgado)
  • MUNIAIN SANZ, O.
  • DELGADO JIMENO, L.
18  - 10 ABAXITABIDEA (Perez de Obanos - Cia)
  • PEREZ DE OBANOS ECHEVERRIA, J.
  • CIA SALCEDO, J.
2024/04/07
11:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FCO.JAVIER (Ai. Campo - P. Martinez)
  • CAMPO LUIS, A.
  • MARTINEZ MARTINEZ, P.
18  - 12 LAGUNAK (M. Calderon - A. Mayo)
  • CALDERON HERNANDEZ, M.
  • MAYO ECHEVERRIA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN FCO.JAVIER (Ai. Campo - P. Martinez)   8 4 4 0 0 72 26
2 LAGUNAK (M. Calderon - A. Mayo)   7 4 3 1 0 66 51
3 OBERENA (Muniain-Delgado)   6 4 2 2 0 53 58
4 ABAXITABIDEA (Perez de Obanos - Cia)   5 4 1 3 0 44 63
5 MUTILENDAKO (U. Nuin - A. Martinez)   4 4 0 4 0 35 72
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/01
18:00
Lesaka - Arkupe ARKUPE (A. Goizueta- J. Iratzoki)
  • GAJATE ALEMAN, A.
18  - 14 ULTZAMA (Juvera - I. Urroz)
  • JUVERA MAESTRE, D.
  • URROZ BEGINO, I.
2024/03/02
-
- Descanso   ZUGARRALDE (Berdud-Lorea)
2024/03/02
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Garde-Serrano)
  • GARDE GALBAR, X.
  • SERRANO NIETO, I.
13  - 18 TXARUTA (Azkarraga - Migeltorena)
  • AZKARRAGA ARRIADA, G.
  • MIGELTORENA ARRETXEA, A.
 Deialdia 2
2024/03/08
18:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Juvera - I. Urroz)
  • JUVERA MAESTRE, D.
  • URROZ BEGINO, I.
18  - 11 OBERENA (Garde-Serrano)
  • GARDE GALBAR, X.
  • SERRANO NIETO, I.
2024/03/08
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Berdud-Lorea)
  • BERDUD FERNANDEZ, S.
  • LOREA GONZALEZ, A.
12  - 18 ARKUPE (A. Goizueta- J. Iratzoki)
  • GOIZUETA GOIZUETA, A.
  • IRATZOKI ARBUES, J.
2024/03/09
-
- TXARUTA (Azkarraga - Migeltorena)   Descanso
 Deialdia 3
2024/03/16
-
- Descanso   ARKUPE (A. Goizueta- J. Iratzoki)
2024/03/16
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA (Azkarraga - Migeltorena)
  • AZKARRAGA ARRIADA, G.
  • MIGELTORENA ARRETXEA, A.
18  - 14 ULTZAMA (Juvera - I. Urroz)
  • JUVERA MAESTRE, D.
  • URROZ BEGINO, I.
2024/03/16
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Garde-Serrano)
  • SERRANO NIETO, I.
  • GARDE GALBAR, X.
18  - 15 ZUGARRALDE (Berdud-Lorea)
  • BERDUD FERNANDEZ, S.
  • LOREA GONZALEZ, A.
 Deialdia 4
2024/03/23
-
- Descanso   ULTZAMA (Juvera - I. Urroz)
2024/03/23
16:30
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Berdud-Lorea)
  • BERDUD FERNANDEZ, S.
  • LOREA GONZALEZ, A.
13  - 18 TXARUTA (Azkarraga - Migeltorena)
  • AZKARRAGA ARRIADA, G.
  • MIGELTORENA ARRETXEA, A.
2024/03/24
10:30
Lesaka - Arkupe ARKUPE (A. Goizueta- J. Iratzoki)
  • GOIZUETA GOIZUETA, A.
  • IRATZOKI ARBUES, J.
18  - 6 OBERENA (Garde-Serrano)
  • GARDE GALBAR, X.
  • SERRANO NIETO, I.
 Deialdia 5
2024/04/05
18:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Juvera - I. Urroz)
  • JUVERA MAESTRE, D.
  • URROZ BEGINO, I.
18  - 5 ZUGARRALDE (Berdud-Lorea)
  • BERDUD FERNANDEZ, S.
  • LOREA GONZALEZ, A.
2024/04/06
-
- OBERENA (Garde-Serrano)   Descanso
2024/04/06
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA (Azkarraga - Migeltorena)
  • AZKARRAGA ARRIADA, G.
  • MIGELTORENA ARRETXEA, A.
18  - 17 ARKUPE (A. Goizueta- J. Iratzoki)
  • GOIZUETA GOIZUETA, A.
  • IRATZOKI ARBUES, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TXARUTA (Azkarraga - Migeltorena)   8 4 4 0 0 72 57
2 ARKUPE (A. Goizueta- J. Iratzoki)   7 4 3 1 0 71 50
3 ULTZAMA (Juvera - I. Urroz)   6 4 2 2 0 64 52
4 OBERENA (Garde-Serrano)   5 4 1 3 0 48 69
5 ZUGARRALDE (Berdud-Lorea)   4 4 0 4 0 45 72