Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA KIMU 4.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/02
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (A. Iliberri - E. Etxebeste)
  • ETXEBESTE ESKISABEL, E.
  • ILIBERRI GOĐI, A.
18  - 8 SAN MIGUEL (Alfageme - Noain)
  • ALFAGEME LUBIANO, M.
  • NOAIN PEREZ DE VIĐASPRE, B.
2024/03/02
10:15
Zizur Menor - Ikastola San Fermin SAN FERMIN IKASTOLA (ASPURZ-ASPURZ)
  • ASPURZ MORAN, A.
  • ASPURZ MORAN, O.
11  - 18 SAN MIGUEL (Baquedano - Roitegui)
  • BAQUEDANO ILARDUYA, O.
  • ROITEGUI TABAR, H.
 Deialdia 2
2024/03/09
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Baquedano - Roitegui)
  • BAQUEDANO ILARDUYA, O.
  • ROITEGUI TABAR, H.
10  - 18 SAN MIGUEL (A. Iliberri - E. Etxebeste)
  • ETXEBESTE ESKISABEL, E.
  • ILIBERRI GOĐI, A.
2024/03/09
11:00
Zizur Menor - Ikastola San Fermin SAN FERMIN IKASTOLA (ASPURZ-ASPURZ)
  • ASPURZ MORAN, A.
  • ASPURZ MORAN, O.
18  - 12 SAN MIGUEL (Alfageme - Noain)
  • ALFAGEME LUBIANO, M.
  • NOAIN PEREZ DE VIĐASPRE, B.
 Deialdia 3
2024/03/15
18:00
Larriˇn-AllÝn - Municipal SAN MIGUEL (Alfageme - Noain)
  • ALFAGEME LUBIANO, M.
  • NOAIN PEREZ DE VIĐASPRE, B.
18  - 16 SAN MIGUEL (Baquedano - Roitegui)
  • BAQUEDANO ILARDUYA, O.
  • ROITEGUI TABAR, H.
2024/03/16
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (A. Iliberri - E. Etxebeste)
  • ETXEBESTE ESKISABEL, E.
  • ILIBERRI GOĐI, A.
18  - 8 SAN FERMIN IKASTOLA (ASPURZ-ASPURZ)
  • ASPURZ MORAN, A.
  • ASPURZ MORAN, O.
 Deialdia 4
2024/03/23
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Alfageme - Noain)
  • ALFAGEME LUBIANO, M.
  • NOAIN PEREZ DE VIĐASPRE, B.
9  - 18 SAN MIGUEL (A. Iliberri - E. Etxebeste)
  • ETXEBESTE ESKISABEL, E.
  • ILIBERRI GOĐI, A.
2024/03/23
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Baquedano - Roitegui)
  • BAQUEDANO ILARDUYA, O.
  • ROITEGUI TABAR, H.
18  - 13 SAN FERMIN IKASTOLA (ASPURZ-ASPURZ)
  • ASPURZ MORAN, A.
  • ASPURZ MORAN, O.
 Deialdia 5
2024/04/05
18:30
Larriˇn-AllÝn - Municipal SAN MIGUEL (A. Iliberri - E. Etxebeste)
  • ETXEBESTE ESKISABEL, E.
  • ILIBERRI GOĐI, A.
18  - 15 SAN MIGUEL (Baquedano - Roitegui)
  • BAQUEDANO ILARDUYA, O.
  • ROITEGUI TABAR, H.
2024/04/06
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Alfageme - Noain)
  • ALFAGEME LUBIANO, M.
  • NOAIN PEREZ DE VIĐASPRE, B.
18  - 7 SAN FERMIN IKASTOLA (ASPURZ-ASPURZ)
  • ASPURZ MORAN, A.
  • ASPURZ MORAN, O.
 Deialdia 6
2024/04/12
19:00
Eulate-Ameskoa - Municipal SAN FERMIN IKASTOLA (ASPURZ-ASPURZ)
  • ASPURZ MORAN, A.
  • ASPURZ MORAN, O.
9  - 18 SAN MIGUEL (A. Iliberri - E. Etxebeste)
  • ETXEBESTE ESKISABEL, E.
  • ILIBERRI GOĐI, A.
2024/04/13
10:00
Murieta - Ezpeldoia SAN MIGUEL (Baquedano - Roitegui)
  • BAQUEDANO ILARDUYA, O.
  • ROITEGUI TABAR, H.
18  - 11 SAN MIGUEL (Alfageme - Noain)
  • ALFAGEME LUBIANO, M.
  • NOAIN PEREZ DE VIĐASPRE, B.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL (A. Iliberri - E. Etxebeste)   12 6 6 0 0 108 59
2 SAN MIGUEL (Baquedano - Roitegui)   9 6 3 3 0 95 89
3 SAN MIGUEL (Alfageme - Noain)   8 6 2 4 0 76 95
4 SAN FERMIN IKASTOLA (ASPURZ-ASPURZ)   7 6 1 5 0 66 102