Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA HAUR 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/01
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Fonseca-Goñi)
  • FONSECA LERGA, A.
  • GOŅI GARAIKOETXEA, J.
7  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN (Sarasa - Ibaņez)
  • IBAŅEZ FERNANDEZ, U.
  • SARASA MERLO, E.
2024/03/01
18:00
Larriķn-Allín - Municipal SAN MIGUEL (X.Lopez - Elbusto)
  • LOPEZ BAQUEDANO, X.
  • ELBUSTO CRESPO, A.
18  - 6 SAN MIGUEL (Vidan - Etxegarai)
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
  • VIDAN YANCI, A.
2024/03/01
19:30
Aoiz - Toki Eder AOIZ (Nicuesa - San Martin)
  • NICUESA GOLDARAZ, O.
  • SAN MARTIN FERNANDEZ, A.
18  - 12 HUARTE (Aristregui - Zubieta)
  • ARISTREGUI SADA, A.
  • ZUBIETA VINAGRE, G.
 Deialdia 2
2024/03/08
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE (Aristregui - Zubieta)
  • ARISTREGUI SADA, A.
  • ZUBIETA VINAGRE, G.
11  - 18 SAN MIGUEL (X.Lopez - Elbusto)
  • LOPEZ BAQUEDANO, X.
  • ELBUSTO CRESPO, A.
2024/03/08
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Sarasa - Ibañez)
  • SARASA MERLO, E.
  • IBAŅEZ FERNANDEZ, U.
13  - 18 AOIZ (Nicuesa - San Martin)
  • NICUESA GOLDARAZ, O.
  • SAN MARTIN FERNANDEZ, A.
2024/03/09
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Vidan - Etxegarai)
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
  • VIDAN YANCI, A.
8  - 18 ZUGARRALDE (Fonseca-Goņi)
  • FONSECA LERGA, A.
  • GOŅI GARAIKOETXEA, J.
 Deialdia 3
2024/03/15
18:30
Elizondo - Baztan HUARTE (Aristregui - Zubieta)
  • ARISTREGUI SADA, A.
  • ZUBIETA VINAGRE, G.
13  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN (Sarasa - Ibaņez)
  • SARASA MERLO, E.
  • IBAŅEZ FERNANDEZ, U.
2024/03/15
18:30
Aoiz - Toki Eder AOIZ (Nicuesa - San Martin)
  • NICUESA GOLDARAZ, O.
  • SAN MARTIN FERNANDEZ, A.
18  - 8 SAN MIGUEL (Vidan - Etxegarai)
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
  • VIDAN YANCI, A.
2024/03/17
17:00
Larriķn-Allín - Municipal SAN MIGUEL (X.Lopez - Elbusto)
  • ELBUSTO CRESPO, A.
  • LOPEZ BAQUEDANO, X.
18  - 8 ZUGARRALDE (Fonseca-Goņi)
  • FONSECA LERGA, A.
  • GOŅI GARAIKOETXEA, J.
 Deialdia 4
2024/03/22
18:00
Larriķn-Allín - Municipal SAN MIGUEL (Vidan - Etxegarai)
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
  • VIDAN YANCI, A.
10  - 18 HUARTE (Aristregui - Zubieta)
  • ARISTREGUI SADA, A.
  • ZUBIETA VINAGRE, G.
2024/03/22
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Fonseca-Goñi)
  • FONSECA LERGA, A.
  • GOŅI GARAIKOETXEA, J.
11  - 18 AOIZ (Nicuesa - San Martin)
  • NICUESA GOLDARAZ, O.
  • SAN MARTIN FERNANDEZ, A.
2024/03/23
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (X.Lopez - Elbusto)
  • ELBUSTO CRESPO, A.
  • LOPEZ BAQUEDANO, X.
18  - 12 P.P.SAN SEBASTIAN (Sarasa - Ibaņez)
  • IBAŅEZ FERNANDEZ, U.
  • SARASA MERLO, E.
 Deialdia 5
2024/04/04
18:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Aristregui - Zubieta)
  • ARISTREGUI SADA, A.
  • ZUBIETA VINAGRE, G.
12  - 18 ZUGARRALDE (Fonseca-Goņi)
  • FONSECA LERGA, A.
  • GOŅI GARAIKOETXEA, J.
2024/04/05
17:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ (Nicuesa - San Martin)
  • NICUESA GOLDARAZ, O.
  • SAN MARTIN FERNANDEZ, A.
18  - 17 SAN MIGUEL (X.Lopez - Elbusto)
  • ELBUSTO CRESPO, A.
  • LOPEZ BAQUEDANO, X.
2024/04/05
19:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Sarasa - Ibañez)
  • SARASA MERLO, E.
  • IBAŅEZ FERNANDEZ, U.
18  - 3 SAN MIGUEL (Vidan - Etxegarai)
  • VIDAN YANCI, A.
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AOIZ (Nicuesa - San Martin)   10 5 5 0 0 90 61
2 SAN MIGUEL (X.Lopez - Elbusto)   9 5 4 1 0 89 55
3 P.P.SAN SEBASTIAN (Sarasa - Ibaņez)   8 5 3 2 0 79 59
4 ZUGARRALDE (Fonseca-Goņi)   7 5 2 3 0 62 74
5 HUARTE (Aristregui - Zubieta)   6 5 1 4 0 66 82
6 SAN MIGUEL (Vidan - Etxegarai)   5 5 0 5 0 35 90
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/01
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Mikelperizena - Korta)
  • KORTA IRATZOKI, X.
  • MIKELPERIZENA PORTU, X.
3  - 18 ULTZAMA (Okiņena - Gurmindo)
  • GURMINDO GABARI, A.
  • OKIŅENA SANCHEZ, J.
2024/03/02
10:30
Elizondo - Baztan TXARUTA (Agesta - Braña)
  • AGESTA MIURA, I.
  • ARRAZTOA VICENTE, O.
18  - 4 ARAXES (Oreja-Satrustegi)
  • OREJA ALTUNA, E.
  • SATRUSTEGI MALKORRA, E.
 Deialdia 2
2024/03/08
18:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Okiñena - Gurmindo)
  • GURMINDO GABARI, A.
  • OKIŅENA SANCHEZ, J.
5  - 18 TXARUTA (Agesta - Braņa)
  • AGESTA MIURA, I.
  • BRAŅA GAMIO, O.
2024/03/08
18:00
Betelu - Escuelas ARAXES (Oreja-Satrustegi)
  • SATRUSTEGI MALKORRA, E.
  • OREJA ALTUNA, E.
18  - 12 ERREKA. (B). A. Irazoki - I. Iratzoki.
  • IRATZOKI BENGOETXEA, I.
  • IRAZOQUI EIZAGIRRE, A.
 Deialdia 3
2024/03/15
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Mikelperizena - Korta)
  • KORTA IRATZOKI, X.
  • MIKELPERIZENA PORTU, X.
18  - 8 ARAXES (Oreja-Satrustegi)
  • OREJA ALTUNA, E.
  • SATRUSTEGI MALKORRA, E.
2024/03/16
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA (Agesta - Braña)
  • AGESTA MIURA, I.
  • ARRAZTOA VICENTE, O.
18  - 9 ERREKA. (B). A. Irazoki - I. Iratzoki.
  • IRATZOKI BENGOETXEA, I.
  • IRAZOQUI EIZAGIRRE, A.
 Deialdia 4
2024/03/22
18:00
Betelu - Escuelas ARAXES (Oreja-Satrustegi)
  • OREJA ALTUNA, E.
  • SATRUSTEGI MALKORRA, E.
5  - 18 ULTZAMA (Okiņena - Gurmindo)
  • GURMINDO GABARI, A.
  • OKIŅENA SANCHEZ, J.
2024/03/23
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA. (B). A. Irazoki - I. Iratzoki.
  • IRAZOQUI EIZAGIRRE, A.
  • IRATZOKI BENGOETXEA, I.
4  - 18 BORTZIRIAK (Mikelperizena - Korta)
  • MIKELPERIZENA PORTU, X.
  • KORTA IRATZOKI, X.
 Deialdia 5
2024/04/05
18:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Okiñena - Gurmindo)
  • GURMINDO GABARI, A.
  • OKIŅENA SANCHEZ, J.
18  - 3 ERREKA. (B). A. Irazoki - I. Iratzoki.
  • IRATZOKI BENGOETXEA, I.
  • IRAZOQUI EIZAGIRRE, A.
2024/04/05
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Mikelperizena - Korta)
  • KORTA IRATZOKI, X.
  • MIKELPERIZENA PORTU, X.
7  - 18 TXARUTA (Agesta - Braņa)
  • AGESTA MIURA, I.
  • BRAŅA GAMIO, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TXARUTA (Agesta - Braņa)   8 4 4 0 0 72 25
2 ULTZAMA (Okiņena - Gurmindo)   7 4 3 1 0 59 29
3 BORTZIRIAK (Mikelperizena - Korta)   6 4 2 2 0 46 48
4 ARAXES (Oreja-Satrustegi)   5 4 1 3 0 35 66
5 ERREKA. (B). A. Irazoki - I. Iratzoki.   4 4 0 4 0 28 72
6 ESTERIBAR A (Lekunberri-Villanueva) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/01
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA (O. Zabaleta-A. Iturrino)
  • ITURRINO ARRARAS, A.
  • ZABALETA RODRIGUEZ, O.
18  - 10 UMORE ONA (Zurutuza - Jaka)
  • JAKA LASARTE, E.
  • ZURUTUZA MAKAZAGA, M.
2024/03/02
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (A. Etxeberria - J. Etxeberria)
  • ETXEBERRIA SOLANO, A.
  • ETXEBERRIA SOLANO, J.
18  - 1 BERRIOZAR (Arrese - Elarre)
  • ARRESE VILLAFRANCA, A.
  • ELARRE IRIBARREN, O.
2024/03/02
10:30
Villava - Atarrabia ATARRABIA (Idoate - Iñigo)
  • IDOATE ROMERO, J.
  • IŅIGO ARRASATE, G.
6  - 18 ZUGARRALDE (Merino, M-Ramirez)
  • MERINO ALCAT, M.
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
 Deialdia 2
2024/03/08
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Merino, M-Ramirez)
  • MERINO ALCAT, M.
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
18  - 10 AURRERA (O. Zabaleta-A. Iturrino)
  • ITURRINO ARRARAS, A.
  • ZABALETA RODRIGUEZ, O.
2024/03/08
18:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Arrese - Elarre)
  • CASPISTEGUI JIMENEZ, M.
  • ELARRE IRIBARREN, O.
12  - 18 ATARRABIA (Idoate - Iņigo)
  • IDOATE ROMEO, U.
  • IŅIGO ARRASATE, G.
2024/03/09
17:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Zurutuza - Jaka)
  • JAKA LASARTE, E.
  • ZURUTUZA MAKAZAGA, M.
5  - 18 IRURTZUN (A. Etxeberria - J. Etxeberria)
  • ETXEBERRIA SOLANO, A.
  • ETXEBERRIA SOLANO, J.
 Deialdia 3
2024/03/15
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (A. Etxeberria - J. Etxeberria)
  • ETXEBERRIA SOLANO, A.
  • ETXEBERRIA SOLANO, J.
9  - 18 ZUGARRALDE (Merino, M-Ramirez)
  • MERINO ALCAT, M.
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
2024/03/16
09:30
Villava - Atarrabia ATARRABIA (Idoate - Iñigo)
  • IDOATE ROMERO, J.
  • IŅIGO ARRASATE, G.
13  - 18 AURRERA (O. Zabaleta-A. Iturrino)
  • ITURRINO ARRARAS, A.
  • ZABALETA RODRIGUEZ, O.
2024/03/16
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Arrese - Elarre)
  • ARRESE VILLAFRANCA, A.
  • CASPISTEGUI JIMENEZ, M.
18  - 11 UMORE ONA (Zurutuza - Jaka)
  • JAKA LASARTE, E.
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
 Deialdia 4
2024/03/22
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Merino, M-Ramirez)
  • MERINO ALCAT, M.
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
18  - 6 BERRIOZAR (Arrese - Elarre)
  • ARRESE VILLAFRANCA, A.
  • ELARRE IRIBARREN, O.
2024/03/23
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA (Idoate - Iñigo)
  • IDOATE ROMERO, J.
  • IŅIGO ARRASATE, G.
18  - 5 UMORE ONA (Zurutuza - Jaka)
  • JAKA LASARTE, E.
  • ZURUTUZA MAKAZAGA, M.
2024/03/23
12:00
Leitza - Amazabal AURRERA (O. Zabaleta-A. Iturrino)
  • ITURRINO ARRARAS, A.
  • ZABALETA RODRIGUEZ, O.
8  - 18 IRURTZUN (A. Etxeberria - J. Etxeberria)
  • ETXEBERRIA SOLANO, A.
  • ETXEBERRIA SOLANO, J.
 Deialdia 5
2024/04/01
18:00
Lekunberri - Jaian Jai UMORE ONA (Zurutuza - Jaka)
  • JAKA LASARTE, E.
  • ZURUTUZA MAKAZAGA, M.
4  - 18 ZUGARRALDE (Merino, M-Ramirez)
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
  • MERINO ALCAT, M.
2024/04/06
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Arrese - Elarre)
  • CASPISTEGUI JIMENEZ, M.
  • ELARRE IRIBARREN, O.
3  - 18 AURRERA (O. Zabaleta-A. Iturrino)
  • ITURRINO ARRARAS, A.
  • ZABALETA RODRIGUEZ, O.
2024/04/06
09:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (A. Etxeberria - J. Etxeberria)
  • ETXEBERRIA SOLANO, A.
  • ETXEBERRIA SOLANO, J.
18  - 12 ATARRABIA (Idoate - Iņigo)
  • IDOATE ROMERO, J.
  • IŅIGO ARRASATE, G.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ZUGARRALDE (Merino, M-Ramirez)   10 5 5 0 0 90 35
2 IRURTZUN (A. Etxeberria - J. Etxeberria)   9 5 4 1 0 81 44
3 AURRERA (O. Zabaleta-A. Iturrino)   8 5 3 2 0 72 62
4 ATARRABIA (Idoate - Iņigo)   7 5 2 3 0 67 71
5 BERRIOZAR (Arrese - Elarre)   6 5 1 4 0 40 83
6 UMORE ONA (Zurutuza - Jaka)   5 5 0 5 0 35 90
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/01
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Garate-Imaz)
  • GARATE EQUISOAIN, B.
  • IMAZ ARANDIA, A.
18  - 5 TXARUTA (Arraztoa - Gamio)
  • ARRAZTOA UGALDE, J.
  • GAMIO JUANKORENA, M.
2024/03/01
18:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Mujika - Oroz)
  • MUJIKA AYENSA, M.
  • OROZ MURILLO, O.
7  - 18 BORTZIRIAK (Zestau - Lazkanotegi)
  • LAZKANOTEGI SANSIŅENA, J.
  • ZESTAU TELLETXEA, E.
2024/03/02
15:45
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR B (Caballero-Fonseca)
  • CABALLERO VILLANUEVA, H.
  • FONSECA HERNANDEZ , I.
18  - 6 ERREKA. (A). Nanook Diaz - Michael Diaz.
  • DIAZ MUNGUIA, N.
  • DIAZ MUNGUIA, M.
 Deialdia 2
2024/03/09
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA. (A). Nanook Diaz - Michael Diaz.
  • DIAZ MUNGUIA, N.
  • DIAZ MUNGUIA, M.
18  - 5 BERRIOZAR (Mujika - Oroz)
  • MUJIKA AYENSA, M.
  • OROZ MURILLO, O.
2024/03/09
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA (Arraztoa - Gamio)
  • ARRAZTOA UGALDE, J.
  • GAMIO JUANKORENA, M.
17  - 18 ESTERIBAR B (Caballero-Fonseca)
  • CABALLERO VILLANUEVA, H.
  • FONSECA HERNANDEZ , I.
2024/03/09
10:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Zestau - Lazkanotegi)
  • LAZKANOTEGI SANSIŅENA, J.
  • ZESTAU UGALDE, J.
18  - 11 ZUGARRALDE (Garate-Imaz)
  • IMAZ ARANDIA, A.
  • GARATE EQUISOAIN, B.
 Deialdia 3
2024/03/16
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Mujika - Oroz)
  • MUJIKA AYENSA, M.
  • OROZ MURILLO, O.
3  - 22 ZUGARRALDE (Garate-Imaz)
  • GARATE EQUISOAIN, B.
  • IMAZ ARANDIA, A.
2024/03/16
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA. (A). Nanook Diaz - Michael Diaz.
  • DIAZ MUNGUIA, N.
  • DIAZ MUNGUIA, M.
9  - 18 TXARUTA (Arraztoa - Gamio)
  • ARRAZTOA UGALDE, J.
  • GAMIO JUANKORENA, M.
2024/03/16
15:45
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR B (Caballero-Fonseca)
  • CABALLERO VILLANUEVA, H.
  • FONSECA HERNANDEZ , I.
6  - 18 BORTZIRIAK (Zestau - Lazkanotegi)
  • LAZKANOTEGI SANSIŅENA, J.
  • ZESTAU UGALDE, J.
 Deialdia 4
2024/03/22
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Zestau - Lazkanotegi)
  • LAZKANOTEGI SANSIŅENA, J.
  • ZESTAU UGALDE, J.
18  - 5 ERREKA. (A). Nanook Diaz - Michael Diaz.
  • DIAZ MUNGUIA, M.
  • DIAZ MUNGUIA, N.
2024/03/22
18:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Mujika - Oroz)
  • MUJIKA AYENSA, M.
  • OROZ MURILLO, O.
2  - 18 TXARUTA (Arraztoa - Gamio)
  • ARRAZTOA VICENTE, O.
  • GAMIO JUANKORENA, M.
2024/03/23
16:30
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Garate-Imaz)
  • GARATE EQUISOAIN, B.
  • IMAZ ARANDIA, A.
18  - 2 ESTERIBAR B (Caballero-Fonseca)
  • CABALLERO VILLANUEVA, H.
  • FONSECA HERNANDEZ , I.
 Deialdia 5
2024/04/06
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA (Arraztoa - Gamio)
  • ARRAZTOA UGALDE, J.
  • GAMIO JUANKORENA, M.
6  - 18 BORTZIRIAK (Zestau - Lazkanotegi)
  • LAZKANOTEGI SANSIŅENA, J.
  • ZESTAU UGALDE, J.
2024/04/06
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA. (A). Nanook Diaz - Michael Diaz.
  • DIAZ MUNGUIA, N.
  • DIAZ MUNGUIA, M.
3  - 18 ZUGARRALDE (Garate-Imaz)
  • GARATE EQUISOAIN, B.
  • IMAZ ARANDIA, A.
2024/04/06
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR B (Caballero-Fonseca)
  • CABALLERO VILLANUEVA, H.
  • FONSECA HERNANDEZ , I.
18  - 3 BERRIOZAR (Mujika - Oroz)
  • MUJIKA AYENSA, M.
  • OROZ MURILLO, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BORTZIRIAK (Zestau - Lazkanotegi)   10 5 5 0 0 90 35
2 ZUGARRALDE (Garate-Imaz)   9 5 4 1 0 87 31
3 ESTERIBAR B (Caballero-Fonseca)   8 5 3 2 0 62 62
4 TXARUTA (Arraztoa - Gamio)   7 5 2 3 0 64 65
5 ERREKA. (A). Nanook Diaz - Michael Diaz.   6 5 1 4 0 41 77
6 BERRIOZAR (Mujika - Oroz)   5 5 0 5 0 20 94
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/01
18:15
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Alsua - Garmendia)
  • ALSUA YARZA, J.
  • GARMENDIA UITZI, M.
18  - 14 IRURTZUN (Beloki - Lizaso)
  • ARMENDARIZ VELASCO, U.
  • LIZASO OLAETXEA, A.
2024/03/02
-
- Descanso   ALDABIDE (Urtasun - Mendinueta)
2024/03/02
11:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Goikoetxea - Legarra)
  • GOIKOETXEA GOI0GANA, A.
  • LEGARRA ASTIZ, B.
18  - 13 AURRERA (A. Romero-G. Olaetxea)
  • OLAETXEA LABAYEN, G.
  • ROMERO SOLANO, A.
 Deialdia 2
2024/03/09
-
- IRURTZUN (Beloki - Lizaso)   Descanso
2024/03/09
10:00
Leitza - Amazabal AURRERA (A. Romero-G. Olaetxea)
  • OLAETXEA LABAYEN, G.
  • ROMERO SOLANO, A.
17  - 18 UMORE ONA (Alsua - Garmendia)
  • ALSUA YARZA, J.
  • GARMENDIA UITZI, M.
2024/03/09
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Urtasun - Mendinueta)
  • MENDINUETA RAZKIN, O.
  • URTASUN ETXEBERRIA, E.
18  - 14 LARRAUN (Goikoetxea - Legarra)
  • GOIKOETXEA GOI0GANA, A.
  • LEGARRA ASTIZ, B.
 Deialdia 3
2024/03/16
-
- Descanso   LARRAUN (Goikoetxea - Legarra)
2024/03/16
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Beloki - Lizaso)
  • BELOKI ETXARRI, O.
  • LIZASO OLAETXEA, A.
18  - 8 AURRERA (A. Romero-G. Olaetxea)
  • ROMERO SOLANO, A.
  • OLAETXEA LABAYEN, G.
2024/03/16
11:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Alsua - Garmendia)
  • ALSUA YARZA, J.
  • GARMENDIA UITZI, M.
18  - 6 ALDABIDE (Urtasun - Mendinueta)
  • MENDINUETA RAZKIN, O.
  • URTASUN ETXEBERRIA, E.
 Deialdia 4
2024/03/23
-
- Descanso   AURRERA (A. Romero-G. Olaetxea)
2024/03/23
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Urtasun - Mendinueta)
  • MENDINUETA RAZKIN, O.
  • URTASUN ETXEBERRIA, E.
8  - 18 IRURTZUN (Beloki - Lizaso)
  • BELOKI ETXARRI, O.
  • LIZASO OLAETXEA, A.
2024/03/23
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Goikoetxea - Legarra)
  • GOIKOETXEA GOI0GANA, A.
  • LEGARRA ASTIZ, B.
12  - 18 UMORE ONA (Alsua - Garmendia)
  • ALSUA YARZA, J.
  • GARMENDIA UITZI, M.
 Deialdia 5
2024/04/06
-
- UMORE ONA (Alsua - Garmendia)   Descanso
2024/04/06
09:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Beloki - Lizaso)
  • BELOKI ETXARRI, O.
  • LIZASO OLAETXEA, A.
18  - 8 LARRAUN (Goikoetxea - Legarra)
  • GOIKOETXEA GOI0GANA, A.
  • LEGARRA ASTIZ, B.
2024/04/07
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA (A. Romero-G. Olaetxea)
  • OLAETXEA LABAYEN, G.
  • ROMERO SOLANO, A.
14  - 18 ALDABIDE (Urtasun - Mendinueta)
  • MENDINUETA RAZKIN, O.
  • URTASUN ETXEBERRIA, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 UMORE ONA (Alsua - Garmendia)   8 4 4 0 0 72 49
2 IRURTZUN (Beloki - Lizaso)   7 4 3 1 0 68 42
3 ALDABIDE (Urtasun - Mendinueta)   6 4 2 2 0 50 64
4 LARRAUN (Goikoetxea - Legarra)   5 4 1 3 0 52 67
5 AURRERA (A. Romero-G. Olaetxea)   4 4 0 4 0 52 72