Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA HAUR 3.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/02/29
19:15
Leitza - Amazabal AURRERA (G. Imaz-A. Bereau)
  • BEREAU MUJIKA, A.
  • IMAZ EZKURRA, G.
18  - 16 AURRERA (A. Barandarain-K. Zabaleta)
  • BARANDARAIN ARANALDE, A.
  • ZABALETA HERNANDEZ, K.
2024/03/02
11:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (A. San Roman - Reparaz)
  • REPARAZ GARISOAIN, I.
  • SAN ROMAN ZUFIAURRE, A.
2  - 18 BORTZIRIAK (Sein - Zestau)
  • SEIN ARDANZA, X.
  • ZESTAU TELLETXEA, E.
 Deialdia 2
2024/03/08
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Sein - Zestau)
  • SEIN ARDANZA, X.
  • ZESTAU TELLETXEA, E.
18  - 7 AURRERA (G. Imaz-A. Bereau)
  • BEREAU MUJIKA, A.
  • IMAZ EZKURRA, G.
2024/03/09
-
- AURRERA (A. Barandarain-K. Zabaleta)   Descanso
 Deialdia 3
2024/03/15
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA (A. Barandarain-K. Zabaleta)
  • BARANDARAIN ARANALDE, A.
  • ZABALETA HERNANDEZ, K.
8  - 18 BORTZIRIAK (Sein - Zestau)
  • SEIN ARDANZA, X.
  • ZESTAU TELLETXEA, E.
2024/03/16
-
- Descanso   PILOTAJAUKU (A. San Roman - Reparaz)
 Deialdia 4
2024/03/23
-
- Descanso   BORTZIRIAK (Sein - Zestau)
2024/03/23
11:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (A. San Roman - Reparaz)
  • REPARAZ GARISOAIN, I.
  • SAN ROMAN ZUFIAURRE, A.
17  - 18 AURRERA (G. Imaz-A. Bereau)
  • BEREAU MUJIKA, A.
  • IMAZ EZKURRA, G.
 Deialdia 5
2024/04/05
18:15
Leitza - Amazabal AURRERA (A. Barandarain-K. Zabaleta)
  • BARANDARAIN ARANALDE, A.
  • OLAIZOLA TELLETXEA, A.
17  - 18 PILOTAJAUKU (A. San Roman - Reparaz)
  • RIOS ETXEBERRIA, U.
  • SAN ROMAN ZUFIAURRE, A.
2024/04/06
-
- AURRERA (G. Imaz-A. Bereau)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BORTZIRIAK (Sein - Zestau)   6 3 3 0 0 54 17
2 AURRERA (G. Imaz-A. Bereau)   5 3 2 1 0 43 51
3 PILOTAJAUKU (A. San Roman - Reparaz)   4 3 1 2 0 37 53
4 AURRERA (A. Barandarain-K. Zabaleta)   3 3 0 3 0 41 54
5 IRURTZUN (Troitiño - U.Goñi) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/01
17:45
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (Baztan - La Fuente)
  • BAZTAN IDARETA, J.
  • LA FUENTE SALINAS , G.
4  - 18 AUÑAMENDI (Ziganda - Larrañeta)
  • LARRAÑETA GRANADA, J.
  • ZIGANDA GARRALDA, M.
2024/03/02
-
- Descanso   ZUGARRALDE (Sarasate-Urdiain)
2024/03/02
18:00
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA (S. Lozano - P. Riezu)
  • LOZANO LOZANO, S.
  • RIEZU PUERTOLAS, P.
18  - 16 LAGUNAK (I.Labat - Orrio)
  • LABAT FERNANDEZ, I.
  • ORRIO ONDARRA, M.
 Deialdia 2
2024/03/08
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Sarasate-Urdiain)
  • SARASATE ETXEBERRIA, O.
  • URDIAIN MORALES, E.
18  - 11 ARAMPILOTA (Baztan - La Fuente)
  • BAZTAN IDARETA, J.
  • LA FUENTE SALINAS , G.
2024/03/09
-
- LAGUNAK (I.Labat - Orrio)   Descanso
2024/03/09
11:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Ziganda - Larrañeta)
  • ZIGANDA GARRALDA, M.
  • CARBALLO LARRAÑETA, P.
18  - 16 CANTOLAGUA (S. Lozano - P. Riezu)
  • LOZANO LOZANO, S.
  • LOBERA LAPARTE, I.
 Deialdia 3
2024/03/15
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (I.Labat - Orrio)
  • LABAT FERNANDEZ, I.
  • ORRIO ONDARRA, M.
18  - 17 AUÑAMENDI (Ziganda - Larrañeta)
  • LARRAÑETA GRANADA, J.
  • ZIGANDA GARRALDA, M.
2024/03/16
-
- Descanso   ARAMPILOTA (Baztan - La Fuente)
2024/03/17
11:00
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA (S. Lozano - P. Riezu)
  • LOBERA LAPARTE, I.
  • RIEZU PUERTOLAS, P.
12  - 18 ZUGARRALDE (Sarasate-Urdiain)
  • SARASATE ETXEBERRIA, O.
  • URDIAIN MORALES, E.
 Deialdia 4
2024/03/22
17:45
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (Baztan - La Fuente)
  • LA FUENTE SALINAS , G.
  • LECUMBERRI GASTEZI, M.
7  - 18 CANTOLAGUA (S. Lozano - P. Riezu)
  • LOZANO LOZANO, S.
  • RIEZU PUERTOLAS, P.
2024/03/22
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Sarasate-Urdiain)
  • SARASATE ETXEBERRIA, O.
  • URDIAIN MORALES, E.
18  - 10 LAGUNAK (I.Labat - Orrio)
  • LABAT FERNANDEZ, I.
  • ORRIO ONDARRA, M.
2024/03/23
-
- Descanso   AUÑAMENDI (Ziganda - Larrañeta)
 Deialdia 5
2024/04/06
-
- CANTOLAGUA (S. Lozano - P. Riezu)   Descanso
2024/04/06
10:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Ziganda - Larrañeta)
  • ZIGANDA GARRALDA, M.
  • LARRAÑETA GRANADA, J.
18  - 13 ZUGARRALDE (Sarasate-Urdiain)
  • SARASATE ETXEBERRIA, O.
  • URDIAIN MORALES, E.
2024/04/06
12:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (I.Labat - Orrio)
  • LABAT FERNANDEZ, I.
  • ORRIO ONDARRA, M.
18  - 4 ARAMPILOTA (Baztan - La Fuente)
  • BAZTAN IDARETA, J.
  • LA FUENTE SALINAS , G.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AUÑAMENDI (Ziganda - Larrañeta)   7 4 3 1 0 71 51
2 ZUGARRALDE (Sarasate-Urdiain)   7 4 3 1 0 67 51
3 CANTOLAGUA (S. Lozano - P. Riezu)   6 4 2 2 0 64 59
4 LAGUNAK (I.Labat - Orrio)   6 4 2 2 0 62 57
5 ARAMPILOTA (Baztan - La Fuente)   4 4 0 4 0 26 72
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/08
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (A.Lerin - San Roman)
  • LERIN LEBRERO, A.
  • SAN ROMAN MARIÑELARENA, J.
18  - 5 AMESKOA (M.Sanz - Cegama)
  • SANZ GALLEGO, M.
  • CEGAMA MADRIGAL, O.
2024/03/08
18:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL (Busto-Gomez)
  • BUSTO IZCUE, A.
  • GOMEZ LERIN, J.
18  - 10 ABAXITABIDEA (Ekisoain-Abartzuza)
  • ABARTZUZA LURI, A.
  • EKISOAIN MEDINA, O.
 Deialdia 2
2024/03/15
18:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL (Busto-Gomez)
  • BUSTO IZCUE, A.
  • GOMEZ LERIN, J.
3  - 18 AMESKOA (M.Sanz - Cegama)
  • CEGAMA MADRIGAL, O.
  • SANZ GALLEGO, M.
2024/03/15
18:30
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Ekisoain-Abartzuza)
  • ABARTZUZA LURI, A.
  • EKISOAIN MEDINA, O.
4  - 18 LAGUNAK (A.Lerin - San Roman)
  • LERIN LEBRERO, A.
  • SAN ROMAN MARIÑELARENA, J.
 Deialdia 3
2024/03/22
18:30
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA (M.Sanz - Cegama)
  • CEGAMA MADRIGAL, O.
  • URRA ERDOCIA, L.
18  - 3 ABAXITABIDEA (Ekisoain-Abartzuza)
  • ABARTZUZA LURI, A.
  • EKISOAIN MEDINA, O.
2024/03/24
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (A.Lerin - San Roman)
  • LERIN LEBRERO, A.
  • SAN ROMAN MARIÑELARENA, J.
18  - 3 SAN MIGUEL (Busto-Gomez)
  • BUSTO IZCUE, A.
  • GOMEZ LERIN, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LAGUNAK (A.Lerin - San Roman)   6 3 3 0 0 54 12
2 AMESKOA (M.Sanz - Cegama)   5 3 2 1 0 41 24
3 SAN MIGUEL (Busto-Gomez)   4 3 1 2 0 24 46
4 ABAXITABIDEA (Ekisoain-Abartzuza)   3 3 0 3 0 17 54