Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA KADETE 3.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/01
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Picabea-Villanueva)
  • PICABEA PADILLA, J.
  • VILLANUEVA ANSORENA, A.
22  - 0 * LAGUNAK (Pérez-Urkia)
*Equipo no presentado
2024/03/01
18:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Monleón-Aldaz)
  • ALDAZ AZKUE, U.
  • MONLEON ILUNDAIN, J.
22  - 10 BERRIOZAR (Izko-Martiartu)
  • IZKO LARRARTE, B.
  • MARTIARTU BARROSO, H.
2024/03/02
-
- Descanso   LARRAUN (Eizagirre - Hernandorena)
 Deialdia 2
2024/03/09
-
- BERRIOZAR (Izko-Martiartu)   Descanso
2024/03/09
11:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Pérez-Urkia)
  • PEREZ LUMBRERAS, I.
  • URKIA USUNARIZ, J.
8  - 22 BERRIOZAR (Monleón-Aldaz)
  • MONLEON ILUNDAIN, J.
  • ALDAZ AZKUE, U.
2024/03/10
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Eizagirre - Hernandorena)
  • EIZAGIRRE OSA, B.
  • HERNANDORENA IRISARRI, I.
22  - 17 ZUGARRALDE (Picabea-Villanueva)
  • PICABEA PADILLA, J.
  • VILLANUEVA ANSORENA, A.
 Deialdia 3
2024/03/16
-
- Descanso   ZUGARRALDE (Picabea-Villanueva)
2024/03/16
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Izko-Martiartu)
  • MARTIARTU BARROSO, H.
  • MIGELEZ IRISARRI, O.
22  - 4 LAGUNAK (Pérez-Urkia)
  • PEREZ LUMBRERAS, I.
  • URKIA USUNARIZ, J.
2024/03/16
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Monleón-Aldaz)
  • ALDAZ AZKUE, U.
  • MONLEON ILUNDAIN, J.
12  - 22 LARRAUN (Eizagirre - Hernandorena)
  • EIZAGIRRE OSA, B.
  • HERNANDORENA IRISARRI, I.
 Deialdia 4
2024/03/22
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Picabea-Villanueva)
  • PICABEA PADILLA, J.
  • URRUTIA OROZ, M.
16  - 22 BERRIOZAR (Monleón-Aldaz)
  • ALDAZ AZKUE, U.
  • MONLEON ILUNDAIN, J.
2024/03/23
-
- Descanso   LAGUNAK (Pérez-Urkia)
2024/03/24
10:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Eizagirre - Hernandorena)
  • EIZAGIRRE OSA, B.
  • HERNANDORENA IRISARRI, I.
22  - 8 BERRIOZAR (Izko-Martiartu)
  • IZKO LARRARTE, B.
  • MARTIARTU BARROSO, H.
 Deialdia 5
2024/04/12
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Pérez-Urkia)
  • PEREZ LUMBRERAS, I.
  • URKIA USUNARIZ, J.
4  - 22 LARRAUN (Eizagirre - Hernandorena)
  • EIZAGIRRE OSA, B.
  • HERNANDORENA IRISARRI, I.
2024/04/13
-
- BERRIOZAR (Monleón-Aldaz)   Descanso
2024/04/13
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Izko-Martiartu)
  • IZKO LARRARTE, B.
  • MIGELEZ IRISARRI, O.
5  - 22 ZUGARRALDE (Picabea-Villanueva)
  • PICABEA PADILLA, J.
  • VILLANUEVA ANSORENA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (Eizagirre - Hernandorena)   8 4 4 0 0 88 41
2 BERRIOZAR (Monleón-Aldaz)   7 4 3 1 0 78 56
3 ZUGARRALDE (Picabea-Villanueva)   6 4 2 2 0 77 49
4 BERRIOZAR (Izko-Martiartu)   5 4 1 3 0 45 70
5 LAGUNAK (Pérez-Urkia)   3 4 0 3 1 16 88