Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA GAZTE 1.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/02
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (M. Barberena - I. Martikorena)
  • BARBERENA JUBERA, M.
  • MARTIKORENA BARAIBAR, I.
8  - 22 SAN FCO.JAVIER (E.Miquelez - O.Zabaleta)
  • MIQUELEZ SAINZ, E.
  • ZABALETA GARCIA, O.
2024/03/02
11:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Goikoetxea - Navarro)
  • GOIKOETXEA GOIOGANA, M.
  • NAVARRO MORIONES, L.
4  - 22 LARRAUN (Nazabal - Telletxea)
  • NAZABAL OTAMENDI, I.
  • TELLETXEA BULDAIN, X.
 Deialdia 2
2024/03/10
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Nazabal - Telletxea)
  • NAZABAL OTAMENDI, I.
  • TELLETXEA BULDAIN, X.
22  - 7 ULTZAMA (M. Barberena - I. Martikorena)
  • BARBERENA JUBERA, M.
  • MARTIKORENA BARAIBAR, I.
 Deialdia 3
2024/03/17
10:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FCO.JAVIER (E.Miquelez - O.Zabaleta)
  • MIQUELEZ SAINZ, E.
  • ZABALETA GARCIA, O.
12  - 22 LARRAUN (Nazabal - Telletxea)
  • NAZABAL OTAMENDI, I.
  • TELLETXEA BULDAIN, X.
 Deialdia 4
2024/03/23
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Goikoetxea - Navarro)
  • GOIKOETXEA GOIOGANA, M.
  • OLLETA BERNAL, A.
17  - 22 ULTZAMA (M. Barberena - I. Martikorena)
  • BARBERENA JUBERA, M.
  • MARTIKORENA BARAIBAR, I.
 Deialdia 5
2024/04/07
11:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FCO.JAVIER (E.Miquelez - O.Zabaleta)
  • MIQUELEZ SAINZ, E.
  • ZABALETA GARCIA, O.
22  - 0 LARRAUN (Goikoetxea - Navarro)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (Nazabal - Telletxea)   6 3 3 0 0 66 23
2 SAN FCO.JAVIER (E.Miquelez - O.Zabaleta)   5 3 2 1 0 56 30
3 ULTZAMA (M. Barberena - I. Martikorena)   4 3 1 2 0 37 61
4 LARRAUN (Goikoetxea - Navarro)   3 3 0 3 0 21 66
5 AURRERA (J. Sagastibeltza-E. Elizegi) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
6 OBERENA (Recalde-Santesteban) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/01
18:15
Barañain - Retegi LAGUNAK (Antimasberes - I.Antimasberes)
  • ANTIMASBERES MUÑOZ, A.
  • ANTIMASBERES MUÑOZ, I.
22  - 16 LARRAUN (Eguzkiza - Galarza)
  • IJURKO BAKAIKUA, I.
  • EGUZKIZA ARGAÑA, A.
2024/03/02
-
- Descanso   ULTZAMA (P. Aldaz - A. Gascue)
2024/03/02
11:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Garrido - Figueroa)
  • FIGUEROA RUIZ, H.
  • GARRIDO BERMEJO, A.
18  - 22 ZUGARRALDE (Gracia-Urmeneta)
  • GRACIA GARCIA, B.
  • URMENETA AMAT, H.
 Deialdia 2
2024/03/07
20:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (P. Aldaz - A. Gascue)
  • ALDAZ BERASAIN, P.
  • GASCUE MENDIVE, A.
18  - 22 LAGUNAK (Antimasberes - I.Antimasberes)
  • ANTIMASBERES MUÑOZ, A.
  • ANTIMASBERES MUÑOZ, I.
2024/03/08
18:00
Aldatz - Itturgu LARRAUN (Eguzkiza - Galarza)
  • EGUZKIZA ARGAÑA, A.
  • GALARZA NOGUERA, E.
19  - 22 SAN FRCO.JAVIER (Garrido - Figueroa)
  • FIGUEROA RUIZ, H.
  • GARRIDO BERMEJO, A.
2024/03/09
-
- ZUGARRALDE (Gracia-Urmeneta)   Descanso
 Deialdia 3
2024/03/14
19:30
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Gracia-Urmeneta)
  • GRACIA GARCIA, B.
  • URMENETA AMAT, H.
15  - 22 LARRAUN (Eguzkiza - Galarza)
  • EGUZKIZA ARGAÑA, A.
  • GALARZA NOGUERA, E.
2024/03/16
-
- Descanso   LAGUNAK (Antimasberes - I.Antimasberes)
2024/03/17
12:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Garrido - Figueroa)
  • FIGUEROA RUIZ, H.
  • GARRIDO BERMEJO, A.
16  - 22 ULTZAMA (P. Aldaz - A. Gascue)
  • ALDAZ BERASAIN, P.
  • GASCUE MENDIVE, A.
 Deialdia 4
2024/03/22
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Antimasberes - I.Antimasberes)
  • ANTIMASBERES MUÑOZ, A.
  • ANTIMASBERES MUÑOZ, I.
16  - 22 SAN FRCO.JAVIER (Garrido - Figueroa)
  • FIGUEROA RUIZ, H.
  • GARRIDO BERMEJO, A.
2024/03/22
21:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (P. Aldaz - A. Gascue)
  • ALDAZ BERASAIN, P.
  • GASCUE MENDIVE, A.
20  - 22 ZUGARRALDE (Gracia-Urmeneta)
  • GRACIA GARCIA, B.
  • URMENETA AMAT, H.
2024/03/23
-
- Descanso   LARRAUN (Eguzkiza - Galarza)
 Deialdia 5
2024/04/05
17:00
Aldatz - Itturgu LARRAUN (Eguzkiza - Galarza)
  • EGUZKIZA ARGAÑA, A.
  • GALARZA NOGUERA, E.
20  - 22 ULTZAMA (P. Aldaz - A. Gascue)
  • ALDAZ BERASAIN, P.
  • GASCUE MENDIVE, A.
2024/04/06
-
- SAN FRCO.JAVIER (Garrido - Figueroa)   Descanso
2024/04/06
12:00
Barañain - Retegi ZUGARRALDE (Gracia-Urmeneta)
  • GRACIA GARCIA, B.
  • URMENETA AMAT, H.
22  - 15 LAGUNAK (Antimasberes - I.Antimasberes)
  • ANTIMASBERES MUÑOZ, A.
  • ANTIMASBERES MUÑOZ, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ZUGARRALDE (Gracia-Urmeneta)   7 4 3 1 0 81 75
2 ULTZAMA (P. Aldaz - A. Gascue)   6 4 2 2 0 82 80
3 SAN FRCO.JAVIER (Garrido - Figueroa)   6 4 2 2 0 78 79
4 LAGUNAK (Antimasberes - I.Antimasberes)   6 4 2 2 0 75 78
5 LARRAUN (Eguzkiza - Galarza)   5 4 1 3 0 77 81