Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA GAZTE 3.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/01
17:15
Huarte - Toki Alai HUARTE (E. Errea - H. Urrizola)
  • ERREA MAESTRE, E.
  • URRIZOLA GARCIA, H.
20  - 22 ARAMPILOTA (T. Ibiriku - M. Gastesi)
  • AGIRRE MARKINEZ, A.
  • IBIRIKU ALDUAN, T.
2024/03/02
12:30
Villava - Atarrabia BETI ONAK (Otaegui - Balbuena)
  • BALBUENA APEÑARIZ, U.
  • OTAEGUI DOMINGUEZ, M.
9  - 22 SAN MIGUEL (A. Usubiaga - A. Galdeano)
  • GALDEANO BAKAIKOA, A.
  • USUBIAGA ANTONA, A.
2024/03/02
17:00
Zubiri - Polideportivo AURRERA (J. Arregi-M. Urbelz)
  • URBELZ GASTEARENA, M.
  • ARREGI BARRIOLA, J.
22  - 21 SAN FCO.JAVIER (P. Armendariz - A. Mues)
  • ARMENDARIZ CAMPO, R.
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
 Deialdia 2
2024/03/08
17:45
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (T. Ibiriku - M. Gastesi)
  • IBIRIKU ALDUAN, T.
  • GASTESI PALOMERO, M.
18  - 22 AURRERA (J. Arregi-M. Urbelz)
  • ARREGI BARRIOLA, J.
  • URBELZ GASTEARENA, M.
2024/03/09
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (A. Usubiaga - A. Galdeano)
  • GALDEANO BAKAIKOA, A.
  • USUBIAGA ANTONA, A.
22  - 9 HUARTE (E. Errea - H. Urrizola)
  • ERREA MAESTRE, E.
  • URRIZOLA GARCIA, H.
2024/03/09
11:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FCO.JAVIER (P. Armendariz - A. Mues)
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
  • MUES SOLA, A.
22  - 3 BETI ONAK (Otaegui - Balbuena)
  • BALBUENA APEÑARIZ, U.
  • OTAEGUI DOMINGUEZ, M.
 Deialdia 3
2024/03/15
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (E. Errea - H. Urrizola)
*Equipo no presentado
0 *  - 22 SAN FCO.JAVIER (P. Armendariz - A. Mues)
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
  • MUES SOLA, A.
2024/03/15
17:45
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (T. Ibiriku - M. Gastesi)
  • GASTESI PALOMERO, M.
  • IBIRIKU ALDUAN, T.
22  - 20 SAN MIGUEL (A. Usubiaga - A. Galdeano)
  • GALDEANO BAKAIKOA, A.
  • USUBIAGA ANTONA, A.
2024/03/17
10:30
Leitza - Amazabal AURRERA (J. Arregi-M. Urbelz)
  • ARREGI BARRIOLA, J.
  • URBELZ GASTEARENA, M.
21  - 22 BETI ONAK (Otaegui - Balbuena)
  • BALBUENA APEÑARIZ, U.
  • OTAEGUI DOMINGUEZ, M.
 Deialdia 4
2024/03/23
10:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FCO.JAVIER (P. Armendariz - A. Mues)
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
  • MUES SOLA, A.
22  - 9 ARAMPILOTA (T. Ibiriku - M. Gastesi)
  • GASTESI PALOMERO, M.
  • IBIRIKU ALDUAN, T.
2024/03/23
10:30
Villava - Atarrabia BETI ONAK (Otaegui - Balbuena)
  • BALBUENA APEÑARIZ, U.
  • OTAEGUI DOMINGUEZ, M.
22  - 10 HUARTE (E. Errea - H. Urrizola)
  • ERREA MAESTRE, E.
  • URRIZOLA GARCIA, H.
2024/03/23
12:00
Leitza - Amazabal AURRERA (J. Arregi-M. Urbelz)
  • ARREGI BARRIOLA, J.
  • URBELZ GASTEARENA, M.
15  - 22 SAN MIGUEL (A. Usubiaga - A. Galdeano)
  • GALDEANO BAKAIKOA, A.
  • USUBIAGA ANTONA, A.
 Deialdia 5
2024/04/12
18:00
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (T. Ibiriku - M. Gastesi)
  • GASTESI PALOMERO, M.
  • IBIRIKU ALDUAN, T.
22  - 13 BETI ONAK (Otaegui - Balbuena)
  • BALBUENA APEÑARIZ, U.
  • OTAEGUI DOMINGUEZ, M.
2024/04/12
18:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (E. Errea - H. Urrizola)
  • ERREA MAESTRE, E.
  • URRIZOLA GARCIA, H.
2  - 22 AURRERA (J. Arregi-M. Urbelz)
  • ARREGI BARRIOLA, J.
  • URBELZ GASTEARENA, M.
2024/04/13
10:00
Murieta - Ezpeldoia SAN MIGUEL (A. Usubiaga - A. Galdeano)
  • GALDEANO BAKAIKOA, A.
  • USUBIAGA ANTONA, A.
14  - 22 SAN FCO.JAVIER (P. Armendariz - A. Mues)
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
  • MUES SOLA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN FCO.JAVIER (P. Armendariz - A. Mues)   9 5 4 1 0 109 48
2 SAN MIGUEL (A. Usubiaga - A. Galdeano)   8 5 3 2 0 100 77
3 ARAMPILOTA (T. Ibiriku - M. Gastesi)   8 5 3 2 0 93 97
4 AURRERA (J. Arregi-M. Urbelz)   8 5 3 2 0 102 85
5 BETI ONAK (Otaegui - Balbuena)   7 5 2 3 0 69 97
6 HUARTE (E. Errea - H. Urrizola)   4 5 0 4 1 41 110