Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ NESKAK 3. FASEA NKJ - PALETA GOMA NESKAK KADETE 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/15
18:15
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Astrain-Guerra)
  • ASTRAIN TURUMBAY, E.
  • GUERRA SANDUA, A.
25  - 15 OBERENA (Cilveti-Lacunza)
  • CILVETI RAMIREZ, N.
  • LACUNZA ALCALA, L.
2024/03/16
-
- Descanso   G.PILOTA (Amado-Campos)
2024/03/16
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Lohiarte-Aldaz)
  • ALDAZ CID, M.
  • LOIHARTE ERAUSKIN, I.
12  - 25 G.PILOTA (Garmendia-Jimenez)
  • GARMENDIA ETXABE, A.
  • JIMENEZ ELIZALDE, A.
 Deialdia 2
2024/03/23
-
- OBERENA (Cilveti-Lacunza)   Descanso
2024/03/23
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Garmendia-Jimenez)
  • GARMENDIA ETXABE, A.
  • JIMENEZ ELIZALDE, A.
25  - 12 SAN JUAN (Astrain-Guerra)
  • ASTRAIN TURUMBAY, E.
  • GUERRA SANDUA, A.
2024/03/23
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Amado-Campos)
  • AMADO ANDUEZA, I.
  • CAMPOS JAUREGI, J.
25  - 17 G.PILOTA (Lohiarte-Aldaz)
  • ALDAZ CID, M.
  • LOIHARTE ERAUSKIN, I.
 Deialdia 3
2024/04/06
-
- Descanso   G.PILOTA (Lohiarte-Aldaz)
2024/04/06
10:15
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Cilveti-Lacunza)
  • CILVETI RAMIREZ, N.
  • LACUNZA ALCALA, L.
15  - 25 G.PILOTA (Garmendia-Jimenez)
  • GARMENDIA ETXABE, A.
  • JIMENEZ ELIZALDE, A.
2024/04/07
19:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Astrain-Guerra)
  • ASTRAIN TURUMBAY, E.
  • GUERRA SANDUA, A.
25  - 18 G.PILOTA (Amado-Campos)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • AMADO ANDUEZA, I.
 Deialdia 4
2024/04/13
-
- Descanso   G.PILOTA (Garmendia-Jimenez)
2024/04/13
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Lohiarte-Aldaz)
  • ALDAZ CID, M.
  • LOIHARTE ERAUSKIN, I.
14  - 25 SAN JUAN (Astrain-Guerra)
  • ASTRAIN TURUMBAY, E.
  • GUERRA SANDUA, A.
2024/04/13
10:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Amado-Campos)
  • AMADO ANDUEZA, I.
  • CAMPOS JAUREGI, J.
25  - 15 OBERENA (Cilveti-Lacunza)
  • CILVETI RAMIREZ, N.
  • LACUNZA ALCALA, L.
 Deialdia 5
2024/04/19
19:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Garmendia-Jimenez)
  • GARMENDIA ETXABE, A.
  • JIMENEZ ELIZALDE, A.
25  - 10 G.PILOTA (Amado-Campos)
  • AMADO ANDUEZA, I.
  • CAMPOS JAUREGI, J.
2024/04/20
-
- SAN JUAN (Astrain-Guerra)   Descanso
2024/04/20
10:30
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Cilveti-Lacunza)
  • CILVETI RAMIREZ, N.
  • LACUNZA ALCALA, L.
25  - 20 G.PILOTA (Lohiarte-Aldaz)
  • ALDAZ CID, M.
  • LOIHARTE ERAUSKIN, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 G.PILOTA (Garmendia-Jimenez)   8 4 4 0 0 100 49
2 SAN JUAN (Astrain-Guerra)   7 4 3 1 0 87 72
3 G.PILOTA (Amado-Campos)   6 4 2 2 0 78 82
4 OBERENA (Cilveti-Lacunza)   5 4 1 3 0 70 95
5 G.PILOTA (Lohiarte-Aldaz)   4 4 0 4 0 63 100