Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ MUTILAK FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA GIZON KIMU 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/17
16:00
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Sola - Aragón)
  • ARAGON NAVALLAS, M.
  • SOLA ALEMAN, I.
25  - 11 S.IGNACIO (O. Gonzalez - Ábrego)
  • ABREGO MONREAL, I.
  • GONZALEZ GIL, O.
2024/03/17
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 REDIN (Blanco - Díez)
  • BLANCO GOICOECHEA, J.
  • DIEZ PEREZ, G.
12  - 25 F. LOPEZ (Ripalda - Zabalza)
  • RIPALDA GARCIA, A.
  • ZABALZA VELASCO, D.
 Deialdia 2
2024/03/24
16:00
Pamplona - Larraina REDIN (Blanco - Díez)
  • BLANCO GOICOECHEA, J.
  • DIEZ PEREZ, G.
25  - 10 S.IGNACIO (O. Gonzalez - Ábrego)
  • ABREGO MONREAL, I.
  • GONZALEZ GIL, O.
2024/03/24
16:00
Pamplona - Larraina F. LOPEZ (Ripalda - Zabalza)
  • RIPALDA GARCIA, A.
  • ZABALZA VELASCO, D.
25  - 24 S.IGNACIO (Sola - Aragón)
  • ARAGON NAVALLAS, M.
  • SOLA ALEMAN, I.
 Deialdia 3
2024/04/14
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 S.IGNACIO (O. Gonzalez - Ábrego)
  • ABREGO MONREAL, I.
  • GONZALEZ GIL, O.
10  - 25 F. LOPEZ (Ripalda - Zabalza)
  • RIPALDA GARCIA, A.
  • ZABALZA VELASCO, D.
2024/04/14
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 S.IGNACIO (Sola - Aragón)
  • ARAGON NAVALLAS, M.
  • SOLA ALEMAN, I.
25  - 21 REDIN (Blanco - Díez)
  • BLANCO GOICOECHEA, J.
  • DIEZ PEREZ, G.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F. LOPEZ (Ripalda - Zabalza)   6 3 3 0 0 75 46
2 S.IGNACIO (Sola - Aragón)   5 3 2 1 0 74 57
3 REDIN (Blanco - Díez)   4 3 1 2 0 58 60
4 S.IGNACIO (O. Gonzalez - Ábrego)   3 3 0 3 0 31 75
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/17
16:00
Pamplona - Larraina REDIN (Ongay - Martinez)
  • MARTINEZ CACHO, J.
  • ONGAY MOLINS, J.
8  - 25 AMAYA (Ollo - Pérez)
  • OLLO MARTINEZ, P.
  • PEREZ LARUMBE, A.
2024/03/17
16:00
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Iturralde - Abaurrea)
  • ABAURREA JAUQUICOA, X.
  • ITURRALDE PEREZ-NIEVAS, I.
19  - 25 S.IGNACIO (Alonso - N. López)
  • LOPEZ CORTES, N.
  • LOPEZ ONDARRA, N.
 Deialdia 2
2024/03/24
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 S.IGNACIO (Iturralde - Abaurrea)
  • ITURRALDE PEREZ-NIEVAS, I.
  • MURILLO CAMPOS, J.
17  - 25 AMAYA (Ollo - Pérez)
  • OLLO MARTINEZ, P.
  • PEREZ LARUMBE, A.
2024/03/24
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 S.IGNACIO (Alonso - N. López)
  • ALONSO SALGUERO, M.
  • LOPEZ CORTES, N.
25  - 11 REDIN (Ongay - Martinez)
  • MARTINEZ CACHO, J.
  • ONGAY MOLINS, J.
 Deialdia 3
2024/04/14
16:00
Pamplona - Larraina AMAYA (Ollo - Pérez)
  • OLLO MARTINEZ, P.
  • PEREZ LARUMBE, A.
21  - 25 S.IGNACIO (Alonso - N. López)
  • ALONSO SALGUERO, M.
  • LOPEZ ONDARRA, N.
2024/04/14
16:00
Pamplona - Larraina REDIN (Ongay - Martinez)
  • MARTINEZ CACHO, J.
  • ONGAY MOLINS, J.
17  - 25 S.IGNACIO (Iturralde - Abaurrea)
  • ABAURREA JAUQUICOA, X.
  • ITURRALDE PEREZ-NIEVAS, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Alonso - N. López)   6 3 3 0 0 75 51
2 AMAYA (Ollo - Pérez)   5 3 2 1 0 71 50
3 S.IGNACIO (Iturralde - Abaurrea)   4 3 1 2 0 61 67
4 REDIN (Ongay - Martinez)   3 3 0 3 0 36 75
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/17
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 REDIN (Gil - Legarrea)
  • GIL GUINEA, P.
  • LEGARREA SAN MARTIN, H.
25  - 12 F. LOPEZ (Arbizu - Larrea)
  • ARBIZU DE MADRAZO, P.
  • LARREA ALDABA, M.
2024/03/17
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (Mendivil-Castejón)
  • MENDIVIL PURROY , X.
  • CASTEJON DIAZ, T.
25  - 5 S.IGNACIO (Sanchez - Ortiz)
  • SANCHEZ NEBREDA, J.
  • ORTIZ DEL CAMPO, L.
 Deialdia 2
2024/03/24
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 REDIN (Gil - Legarrea)
  • GIL GUINEA, P.
  • LEGARREA SAN MARTIN, H.
25  - 2 S.IGNACIO (Sanchez - Ortiz)
  • ORTIZ DEL CAMPO, L.
  • SANCHEZ NEBREDA, J.
2024/03/24
16:00
Pamplona - Larraina F. LOPEZ (Arbizu - Larrea)
  • ARBIZU DE MADRAZO, P.
  • LARREA ALDABA, M.
25  - 22 TENIS (Mendivil-Castejón)
  • CASTEJON DIAZ, T.
  • MENDIVIL PURROY , X.
 Deialdia 3
2024/04/14
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 S.IGNACIO (Sanchez - Ortiz)
  • ORTIZ DEL CAMPO, L.
  • SANCHEZ NEBREDA, J.
3  - 25 F. LOPEZ (Arbizu - Larrea)
  • ARBIZU DE MADRAZO, P.
  • LARREA ALDABA, M.
2024/04/14
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (Mendivil-Castejón)
  • CASTEJON DIAZ, T.
  • MENDIVIL PURROY , X.
25  - 0 * REDIN (Gil - Legarrea)
*Equipo no presentado
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F. LOPEZ (Arbizu - Larrea)   5 3 2 1 0 62 50
2 TENIS (Mendivil-Castejón)   5 3 2 1 0 72 30
3 REDIN (Gil - Legarrea)   4 3 2 0 1 50 39
4 S.IGNACIO (Sanchez - Ortiz)   3 3 0 3 0 10 75
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/17
16:00
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (I. Abizcuri - Iribarren)
  • ABIZCURI TROYAS, I.
  • IRIBARREN GARDE, D.
25  - 8 S.IGNACIO (Martinez - Erro)
  • ERRO GUTIERREZ, A.
  • MARTINEZ VARGAS, M.
2024/03/17
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 F. LOPEZ (Herrero - Echeverría)
  • ECHEVERRIA AVELINO, S.
  • HERRERO ARTOLA, L.
25  - 10 TENIS (Casado-Gavari)
  • CASADO ALONSO, V.
  • GAVARI RIVAS , J.
 Deialdia 2
2024/03/24
16:00
Pamplona - Larraina F. LOPEZ (Herrero - Echeverría)
  • ECHEVERRIA AVELINO, S.
  • HERRERO ARTOLA, L.
25  - 3 S.IGNACIO (Martinez - Erro)
  • ERRO GUTIERREZ, A.
  • MARTINEZ VARGAS, M.
2024/03/24
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (Casado-Gavari)
*Equipo no presentado
0 *  - 25 S.IGNACIO (I. Abizcuri - Iribarren)
  • ABIZCURI TROYAS, I.
  • IRIBARREN GARDE, D.
 Deialdia 3
2024/04/14
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 S.IGNACIO (Martinez - Erro)
  • ERRO GUTIERREZ, A.
  • MARTINEZ VARGAS, M.
25  - 13 TENIS (Casado-Gavari)
  • CASADO ALONSO, V.
  • GAVARI RIVAS , J.
2024/04/14
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 S.IGNACIO (I. Abizcuri - Iribarren)
  • ABIZCURI TROYAS, I.
  • IRIBARREN GARDE, D.
10  - 25 F. LOPEZ (Herrero - Echeverría)
  • ECHEVERRIA AVELINO, S.
  • HERRERO ARTOLA, L.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F. LOPEZ (Herrero - Echeverría)   6 3 3 0 0 75 23
2 S.IGNACIO (I. Abizcuri - Iribarren)   5 3 2 1 0 60 33
3 S.IGNACIO (Martinez - Erro)   4 3 1 2 0 36 63
4 TENIS (Casado-Gavari)   2 3 0 2 1 23 75
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/16
12:30
Ezkabarte - Ezkabarte SORAUREN (ESLAVA-IRULEGUI)
  • ARRIBAS GOŃI, N.
  • ESLAVA, U.
25  - 8 TENIS (Altadill-Munarriz)
  • ALTADILL MORENO , O.
  • MUNARRIZ ELSO, O.
2024/03/17
16:00
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (J. Abizcuri - Vallejo)
  • ABIZCURI TROYAS, J.
  • VALLEJO AURENSANZ, U.
17  - 25 S.IGNACIO (Gonzalez - Ibiricu)
  • GONZALEZ TEJEDOR, I.
  • IBIRICU RECALDE, X.
 Deialdia 2
2024/03/24
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 S.IGNACIO (J. Abizcuri - Vallejo)
  • ABIZCURI TROYAS, J.
  • VALLEJO AURENSANZ, U.
25  - 10 TENIS (Altadill-Munarriz)
  • ALTADILL MORENO , O.
  • MUNARRIZ ELSO, O.
2024/03/24
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 S.IGNACIO (Gonzalez - Ibiricu)
  • GONZALEZ TEJEDOR, I.
  • IBIRICU RECALDE, X.
25  - 13 SORAUREN (ESLAVA-IRULEGUI)
  • ESLAVA, U.
  • IRULEGUI BALLARIN, X.
 Deialdia 3
2024/04/13
11:30
Ezkabarte - Ezkabarte SORAUREN (ESLAVA-IRULEGUI)
  • ESLAVA, U.
  • IRULEGUI BALLARIN, X.
23  - 25 S.IGNACIO (J. Abizcuri - Vallejo)
  • ABIZCURI TROYAS, J.
  • VALLEJO AURENSANZ, U.
2024/04/14
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (Altadill-Munarriz)
  • ALTADILL MORENO , O.
  • MUNARRIZ ELSO, O.
4  - 25 S.IGNACIO (Gonzalez - Ibiricu)
  • GONZALEZ TEJEDOR, I.
  • IBIRICU RECALDE, X.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Gonzalez - Ibiricu)   6 3 3 0 0 75 34
2 S.IGNACIO (J. Abizcuri - Vallejo)   5 3 2 1 0 67 58
3 SORAUREN (ESLAVA-IRULEGUI)   4 3 1 2 0 61 58
4 TENIS (Altadill-Munarriz)   3 3 0 3 0 22 75