Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ MUTILAK FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA GIZON HAUR 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/16
-
- Descanso   S.IGNACIO (Ruiz - I. Martinez)
2024/03/17
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 AMAYA (García - Vilches)
  • GARCIA TORAL, A.
  • VILCHES RAZQUIN, X.
25  - 9 SORAUREN (AICIONDO-ARRIBAS)
  • AICIONDO FAUS, M.
  • ARRIBAS GOÑI, M.
2024/03/17
19:00
Pamplona - Tenis TENIS A (S.Fdez de Arcaya - A. Ezcaray)
  • FERNANDEZ DE ARCAYA GUINEA, S.
  • EZCARAY MENENDEZ, A.
25  - 5 F. LOPEZ (Larrea - Gurucelain)
  • LARREA ALDABA, E.
  • GURUCELAIN RETA, E.
 Deialdia 2
2024/03/23
-
- F. LOPEZ (Larrea - Gurucelain)   Descanso
2024/03/24
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 S.IGNACIO (Ruiz - I. Martinez)
  • GONZALEZ HUGUET, J.
  • MARTINEZ ARRATIBEL, I.
10  - 25 AMAYA (García - Vilches)
  • GARCIA TORAL, A.
  • VILCHES RAZQUIN, X.
2024/03/24
17:00
Ezkabarte - Ezkabarte SORAUREN (AICIONDO-ARRIBAS)
  • AICIONDO FAUS, M.
  • ARRIBAS GOÑI, M.
4  - 25 TENIS A (S.Fdez de Arcaya - A. Ezcaray)
  • FERNANDEZ DE ARCAYA GUINEA, S.
  • EZCARAY MENENDEZ, A.
 Deialdia 3
2024/03/30
-
- Descanso   AMAYA (García - Vilches)
2024/04/07
19:00
Pamplona - Tenis TENIS A (S.Fdez de Arcaya - A. Ezcaray)
  • EZCARAY MENENDEZ, A.
  • FERNANDEZ DE ARCAYA GUINEA, S.
25  - 6 S.IGNACIO (Ruiz - I. Martinez)
  • RUIZ VILLOT, J.
  • MARTINEZ ARRATIBEL, I.
2024/04/08
19:30
Pamplona - Larraina F. LOPEZ (Larrea - Gurucelain)
  • GURUCELAIN RETA, E.
  • LARREA ALDABA, E.
25  - 15 SORAUREN (AICIONDO-ARRIBAS)
  • AICIONDO FAUS, M.
  • ARRIBAS GOÑI, M.
 Deialdia 4
2024/04/13
-
- Descanso   SORAUREN (AICIONDO-ARRIBAS)
2024/04/14
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 S.IGNACIO (Ruiz - I. Martinez)
  • MARTINEZ ARRATIBEL, I.
  • RUIZ VILLOT, J.
23  - 25 F. LOPEZ (Larrea - Gurucelain)
  • GURUCELAIN RETA, E.
  • LARREA ALDABA, E.
2024/04/14
16:00
Pamplona - Larraina AMAYA (García - Vilches)
  • GARCIA TORAL, A.
  • VILCHES RAZQUIN, X.
17  - 25 TENIS A (S.Fdez de Arcaya - A. Ezcaray)
  • EZCARAY MENENDEZ, A.
  • FERNANDEZ DE ARCAYA GUINEA, S.
 Deialdia 5
2024/04/20
-
- TENIS A (S.Fdez de Arcaya - A. Ezcaray)   Descanso
2024/04/20
11:00
Ezkabarte - Ezkabarte SORAUREN (AICIONDO-ARRIBAS)
  • AICIONDO FAUS, M.
  • ARRIBAS GOÑI, M.
25  - 18 S.IGNACIO (Ruiz - I. Martinez)
  • RUIZ VILLOT, J.
  • MARTINEZ ARRATIBEL, I.
2024/04/21
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 F. LOPEZ (Larrea - Gurucelain)
  • GURUCELAIN RETA, E.
  • LARREA ALDABA, E.
25  - 23 AMAYA (García - Vilches)
  • GARCIA TORAL, A.
  • VILCHES RAZQUIN, X.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TENIS A (S.Fdez de Arcaya - A. Ezcaray)   8 4 4 0 0 100 32
2 F. LOPEZ (Larrea - Gurucelain)   7 4 3 1 0 80 86
3 AMAYA (García - Vilches)   6 4 2 2 0 90 69
4 SORAUREN (AICIONDO-ARRIBAS)   5 4 1 3 0 53 93
5 S.IGNACIO (Ruiz - I. Martinez)   4 4 0 4 0 57 100
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/16
-
- Descanso   F. LOPEZ (Fernandez - Otxotorena)
2024/03/17
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 AMAYA C (Pascal - Díaz)
  • DIAZ PASCUAL, S.
  • PASCAL LOPEZ, N.
25  - 18 REDIN (Cayuela - Callejón)
  • CALLEJON DE LARA, G.
  • CAYUELA ERANSUS, D.
2024/03/17
19:00
Pamplona - Tenis TENIS B (M. Castejon - J. Gortari)
  • CASTEJON DIAZ, M.
  • GORTARI ZAPATERIA , J.
25  - 3 TENIS D (J. Ayerra - M. Isturiz)
  • AYERRA TORRES , J.
  • ISTURIZ INDURAIN , M.
 Deialdia 2
2024/03/23
-
- TENIS D (J. Ayerra - M. Isturiz)   Descanso
2024/03/24
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 REDIN (Cayuela - Callejón)
  • CALLEJON DE LARA, G.
  • CAYUELA ERANSUS, D.
11  - 25 TENIS B (M. Castejon - J. Gortari)
  • CASTEJON DIAZ, M.
  • GORTARI ZAPATERIA , J.
2024/03/24
16:00
Pamplona - Larraina F. LOPEZ (Fernandez - Otxotorena)
  • FERNANDEZ ALZORRIZ, I.
  • OTXOTORENA FERNANDEZ, A.
25  - 23 AMAYA C (Pascal - Díaz)
  • DIAZ PASCUAL, S.
  • PASCAL LOPEZ, N.
 Deialdia 3
2024/03/30
-
- Descanso   AMAYA C (Pascal - Díaz)
2024/04/07
19:00
Pamplona - Tenis TENIS D (J. Ayerra - M. Isturiz)
  • AYERRA TORRES , J.
  • ISTURIZ INDURAIN , M.
17  - 25 REDIN (Cayuela - Callejón)
  • CAYUELA ERANSUS, D.
  • CALLEJON DE LARA, G.
2024/04/08
17:00
Pamplona - Tenis TENIS B (M. Castejon - J. Gortari)
  • CASTEJON DIAZ, M.
  • GORTARI ZAPATERIA , J.
25  - 11 F. LOPEZ (Fernandez - Otxotorena)
  • FERNANDEZ ALZORRIZ, I.
  • OTXOTORENA FERNANDEZ, A.
 Deialdia 4
2024/04/13
-
- Descanso   REDIN (Cayuela - Callejón)
2024/04/14
16:00
Pamplona - Larraina F. LOPEZ (Fernandez - Otxotorena)
  • FERNANDEZ ALZORRIZ, I.
  • OTXOTORENA FERNANDEZ, A.
25  - 10 TENIS D (J. Ayerra - M. Isturiz)
  • AYERRA TORRES , J.
  • ISTURIZ INDURAIN , M.
2024/04/14
16:00
Pamplona - Larraina AMAYA C (Pascal - Díaz)
  • DIAZ PASCUAL, S.
  • PASCAL LOPEZ, N.
11  - 25 TENIS B (M. Castejon - J. Gortari)
  • CASTEJON DIAZ, M.
  • GORTARI ZAPATERIA , J.
 Deialdia 5
2024/04/20
-
- TENIS B (M. Castejon - J. Gortari)   Descanso
2024/04/21
16:00
Pamplona - Larraina REDIN (Cayuela - Callejón)
  • CALLEJON DE LARA, G.
  • CAYUELA ERANSUS, D.
22  - 25 F. LOPEZ (Fernandez - Otxotorena)
  • FERNANDEZ ALZORRIZ, I.
  • OTXOTORENA FERNANDEZ, A.
2024/04/21
19:00
Pamplona - Tenis TENIS D (J. Ayerra - M. Isturiz)
  • AYERRA TORRES , J.
  • ISTURIZ INDURAIN , M.
7  - 25 AMAYA C (Pascal - Díaz)
  • DIAZ PASCUAL, S.
  • PASCAL LOPEZ, N.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TENIS B (M. Castejon - J. Gortari)   8 4 4 0 0 100 36
2 F. LOPEZ (Fernandez - Otxotorena)   7 4 3 1 0 86 80
3 AMAYA C (Pascal - Díaz)   6 4 2 2 0 84 75
4 REDIN (Cayuela - Callejón)   5 4 1 3 0 76 92
5 TENIS D (J. Ayerra - M. Isturiz)   4 4 0 4 0 37 100
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/16
-
- Descanso   S.IGNACIO (Ilundain - Aramendía)
2024/03/17
16:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Jamar - Unciti)
  • JAMAR GOÑI, D.
  • UNCITI CHOURRAUT, I.
23  - 25 REDIN (Valentí - Baleztena)
  • BALEZTENA MATEO, J.
  • VALENTI ESQUIROZ, M.
2024/03/17
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 F. LOPEZ (Arbizu - Larumbe)
  • ARBIZU DE MADRAZO, M.
  • LARUMBE BACAICOA, J.
12  - 25 TENIS C (M. Vicente - J. Aguirre)
  • AGUIRRE DIAZ , J.
  • VICENTE PARIS , M.
 Deialdia 2
2024/03/23
-
- REDIN (Valentí - Baleztena)   Descanso
2024/03/24
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 S.IGNACIO (Ilundain - Aramendía)
  • ARAMENDIA CARRASCO, I.
  • ILUNDAIN JIMENEZ, A.
25  - 23 F. LOPEZ (Arbizu - Larumbe)
  • ARBIZU DE MADRAZO, M.
  • LARUMBE BACAICOA, J.
2024/03/24
19:00
Pamplona - Tenis TENIS C (M. Vicente - J. Aguirre)
  • VICENTE PARIS , M.
  • AGUIRRE DIAZ , J.
20  - 25 LARRAINA (Jamar - Unciti)
  • JAMAR GOÑI, D.
  • UNCITI CHOURRAUT, I.
 Deialdia 3
2024/03/30
-
- Descanso   F. LOPEZ (Arbizu - Larumbe)
2024/04/08
19:30
Pamplona - Larraina REDIN (Valentí - Baleztena)
  • BALEZTENA MATEO, J.
  • VALENTI ESQUIROZ, M.
25  - 17 TENIS C (M. Vicente - J. Aguirre)
  • AGUIRRE DIAZ , J.
  • VICENTE PARIS , M.
2024/04/08
19:30
Pamplona - Larraina LARRAINA (Jamar - Unciti)
  • JAMAR GOÑI, D.
  • UNCITI CHOURRAUT, I.
25  - 13 S.IGNACIO (Ilundain - Aramendía)
  • ALEIXANDRE IBAÑEZ, I.
  • ARAMENDIA CARRASCO, I.
 Deialdia 4
2024/04/13
-
- Descanso   TENIS C (M. Vicente - J. Aguirre)
2024/04/14
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 S.IGNACIO (Ilundain - Aramendía)
  • ALEIXANDRE IBAÑEZ, I.
  • ILUNDAIN JIMENEZ, A.
4  - 25 REDIN (Valentí - Baleztena)
  • BALEZTENA MATEO, J.
  • VALENTI ESQUIROZ, M.
2024/04/14
16:00
Pamplona - Larraina F. LOPEZ (Arbizu - Larumbe)
*Equipo no presentado
0 *  - 25 LARRAINA (Jamar - Unciti)
  • JAMAR GOÑI, D.
  • UNCITI CHOURRAUT, I.
 Deialdia 5
2024/04/20
-
- LARRAINA (Jamar - Unciti)   Descanso
2024/04/21
16:00
Pamplona - Larraina REDIN (Valentí - Baleztena)
  • BALEZTENA MATEO, J.
  • VALENTI ESQUIROZ, M.
25  - 8 F. LOPEZ (Arbizu - Larumbe)
  • ARBIZU DE MADRAZO, M.
  • LARUMBE BACAICOA, J.
2024/04/21
19:00
Pamplona - Tenis TENIS C (M. Vicente - J. Aguirre)
*Equipo no presentado
0 *  - 25 S.IGNACIO (Ilundain - Aramendía)
  • ILUNDAIN JIMENEZ, A.
  • ARAMENDIA CARRASCO, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 REDIN (Valentí - Baleztena)   8 4 4 0 0 100 52
2 LARRAINA (Jamar - Unciti)   7 4 3 1 0 98 58
3 S.IGNACIO (Ilundain - Aramendía)   6 4 2 2 0 67 73
4 TENIS C (M. Vicente - J. Aguirre)   4 4 1 2 1 62 87
5 F. LOPEZ (Arbizu - Larumbe)   3 4 0 3 1 43 100