Itzuli
KOPA ESKUZ KOPA - ESKUZ BANAKA 4½

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/15
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Lerga)
  • LERGA IRISARRI, O.
4  - 22 BETI ONAK (U. OLAZ)
  • OLAZ BENGOA, U.
2024/03/16
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Ochotorena)
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, J.
11  - 22 LAGUNAK (De la torre)
  • DE LA TORRE GARCIA, M.
 Deialdia 2
2024/03/22
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (De la torre)
  • DE LA TORRE GARCIA, M.
22  - 3 P.P.SAN SEBASTIAN (Lerga)
  • LERGA IRISARRI, O.
2024/03/23
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Ochotorena)
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, J.
22  - 15 BETI ONAK (U. OLAZ)
  • OLAZ BENGOA, U.
 Deialdia 3
2024/04/12
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Lerga)
  • LERGA IRISARRI, O.
8  - 22 SAN MIGUEL (Ochotorena)
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, J.
2024/04/13
11:30
Villava - Atarrabia BETI ONAK (U. OLAZ)
  • OLAZ BENGOA, U.
12  - 22 LAGUNAK (De la torre)
  • DE LA TORRE GARCIA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LAGUNAK (De la torre)   6 3 3 0 0 66 26
2 SAN MIGUEL (Ochotorena)   5 3 2 1 0 55 45
3 BETI ONAK (U. OLAZ)   4 3 1 2 0 49 48
4 P.P.SAN SEBASTIAN (Lerga)   3 3 0 3 0 15 66
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/15
21:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA Mikelarena
  • MIKELARENA ARIZTEGI, M.
22  - 12 ZUGARRALDE (Baleztena)
  • BALEZTENA TABERNA, M.
2024/03/16
12:15
Villava - Atarrabia BETI ONAK (A. TORRECILLAS)
  • TORRECILLAS SOTO, A.
22  - 12 SAN MIGUEL (Garin)
  • GARIN CALANDA, U.
 Deialdia 2
2024/03/23
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA Mikelarena
  • MIKELARENA ARIZTEGI, M.
22  - 6 SAN MIGUEL (Garin)
  • GARIN CALANDA, U.
2024/03/23
16:30
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Baleztena)
  • BALEZTENA TABERNA, M.
22  - 6 BETI ONAK (A. TORRECILLAS)
  • TORRECILLAS SOTO, A.
 Deialdia 3
2024/04/11
19:30
Villava - Lorenzo Goikoa BETI ONAK (A. TORRECILLAS)
  • TORRECILLAS SOTO, A.
15  - 22 ULTZAMA Mikelarena
  • MIKELARENA ARIZTEGI, M.
2024/04/13
10:00
Murieta - Ezpeldoia SAN MIGUEL (Garin)
  • GARIN CALANDA, U.
7  - 22 ZUGARRALDE (Baleztena)
  • BALEZTENA TABERNA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA Mikelarena    6 3 3 0 0 66 33
2 ZUGARRALDE (Baleztena)   5 3 2 1 0 56 35
3 BETI ONAK (A. TORRECILLAS)   4 3 1 2 0 43 56
4 SAN MIGUEL (Garin)   3 3 0 3 0 25 66
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 2
2024/03/23
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Artola)
*Equipo no presentado
0 *  - 22 BETI ONAK (A. ROMERO)
  • ROMERO ACEDO, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BETI ONAK (A. ROMERO)   2 1 1 0 0 22 0
2 OBERENA (S. YANIZ) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
3 SAN MIGUEL (Artola)   0 1 0 0 1 0 22
4 HUARTE (Barberena) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/15
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Irisarri)
  • IRISARRI EZCURRA, X.
9  - 22 ULTZAMA Murillo
  • MURILLO ELIA, J.
2024/03/16
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (M.Lazkoz)
  • LAZKOZ ARTANGA, M.
13  - 22 BETI ONAK (A. BIDAURRETA)
  • BIDAURRETA ZABALA, A.
 Deialdia 2
2024/03/22
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Irisarri)
  • IRISARRI EZCURRA, X.
20  - 22 BETI ONAK (A. BIDAURRETA)
  • BIDAURRETA ZABALA, A.
2024/03/23
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA Murillo
  • MURILLO ELIA, J.
22  - 4 LARRAUN (M.Lazkoz)
  • LAZKOZ ARTANGA, M.
 Deialdia 3
2024/04/13
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (M.Lazkoz)
  • LAZKOZ ARTANGA, M.
22  - 11 LAGUNAK (Irisarri)
  • IRISARRI EZCURRA, X.
2024/04/13
11:30
Villava - Atarrabia BETI ONAK (A. BIDAURRETA)
  • BIDAURRETA ZABALA, A.
9  - 22 ULTZAMA Murillo
  • MURILLO ELIA, D.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA Murillo    6 3 3 0 0 66 22
2 BETI ONAK (A. BIDAURRETA)   5 3 2 1 0 53 55
3 LARRAUN (M.Lazkoz)   4 3 1 2 0 39 55
4 LAGUNAK (Irisarri)   3 3 0 3 0 40 66
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/15
17:45
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (JON GASTESI)
  • GASTESI PALOMERO , J.
8  - 22 IRURTZUN (Bustince)
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
 Deialdia 2
2024/03/24
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Iturbide)
  • ITURBIDE LEGAZ, I.
2  - 22 ARAMPILOTA (JON GASTESI)
  • GASTESI PALOMERO , J.
 Deialdia 3
2024/04/12
19:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Bustince)
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
22  - 10 LAGUNAK (Iturbide)
  • ITURBIDE LEGAZ, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN (Bustince)   4 2 2 0 0 44 18
2 ARAMPILOTA (JON GASTESI)   3 2 1 1 0 30 24
3 LAGUNAK (Iturbide)   2 2 0 2 0 12 44
4 BETI ONAK (J. TIRADO) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/16
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Salcedo)
  • SALCEDO CAMPION, H.
22  - 1 ULTZAMA Astrain
  • ASTRAIN, B.
2024/03/17
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (J. RECALDE)
  • RECALDE OYAREGUI, J.
22  - 5 ZUGARRALDE (Agirre)
  • AGIRRE IRISARRI, A.
 Deialdia 2
2024/03/23
16:30
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Agirre)
  • AGIRRE IRISARRI, A.
3  - 22 IRURTZUN (Salcedo)
  • SALCEDO CAMPION, H.
2024/03/24
11:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (J. RECALDE)
  • RECALDE OYAREGUI, J.
22  - 0 * ULTZAMA Astrain
*Equipo no presentado
 Deialdia 3
2024/04/11
20:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA Astrain
  • ASTRAIN, B.
4  - 22 ZUGARRALDE (Agirre)
  • AGIRRE IRISARRI, A.
2024/04/12
19:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Salcedo)
  • SALCEDO CAMPION, H.
22  - 16 OBERENA (J. RECALDE)
  • RECALDE OYAREGUI, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN (Salcedo)   6 3 3 0 0 66 20
2 OBERENA (J. RECALDE)   5 3 2 1 0 60 27
3 ZUGARRALDE (Agirre)   4 3 1 2 0 30 48
4 ULTZAMA Astrain   2 3 0 2 1 5 66
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/17
11:30
Leitza - Amazabal AURRERA (H. Txoperena)
  • TXOPERENA ZABALETA, H.
22  - 5 ARAMPILOTA (IBAI ARAMENDIA)
  • ARAMENDIA BAILON, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AURRERA (H. Txoperena)   2 1 1 0 0 22 5
2 ARAMPILOTA (IBAI ARAMENDIA)   1 1 0 1 0 5 22
3 BETI ONAK (N. COMAS) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
4 ULTZAMA Itoiz (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: H TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/14
19:30
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Rebole,A.)
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
9  - 22 BETI ONAK (I. BARBAJERO)
  • BARBAJERO ARIAS, I.
2024/03/15
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Larrayoz)
  • LARRAYOZ OLAGUE, J.
22  - 7 OBERENA (A. LARRAINZAR)
  • LARRAINZAR AZKONA, A.
 Deialdia 2
2024/03/23
11:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (A. LARRAINZAR)
  • LARRAINZAR AZKONA, A.
4  - 22 ZUGARRALDE (Rebole,A.)
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
2024/03/24
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Larrayoz)
  • LARRAYOZ OLAGUE, J.
12  - 22 BETI ONAK (I. BARBAJERO)
  • BARBAJERO ARIAS, I.
 Deialdia 3
2024/04/11
19:30
Villava - Lorenzo Goikoa BETI ONAK (I. BARBAJERO)
  • BARBAJERO ARIAS, I.
22  - 6 OBERENA (A. LARRAINZAR)
  • LARRAINZAR AZKONA, A.
2024/04/13
17:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Rebole,A.)
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
22  - 14 LAGUNAK (Larrayoz)
  • LARRAYOZ OLAGUE, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BETI ONAK (I. BARBAJERO)   6 3 3 0 0 66 27
2 ZUGARRALDE (Rebole,A.)   5 3 2 1 0 53 40
3 LAGUNAK (Larrayoz)   4 3 1 2 0 48 51
4 OBERENA (A. LARRAINZAR)   3 3 0 3 0 17 66
Multzoa: I TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/16
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA Martikorena
  • MARTIKORENA BARAIBAR, A.
6  - 22 LARRAUN (I.Galarza)
  • GALARTZA ROTETA, I.
 Deialdia 2
2024/03/24
16:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (I.Galarza)
  • GALARTZA ROTETA, I.
22  - 3 ZUGARRALDE (Lerga)
  • LERGA OLITE, A.
 Deialdia 3
2024/04/13
17:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Lerga)
  • LERGA OLITE, A.
22  - 13 ULTZAMA Martikorena
  • MARTIKORENA BARAIBAR, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (I.Galarza)   4 2 2 0 0 44 9
2 ZUGARRALDE (Lerga)   3 2 1 1 0 25 35
3 ULTZAMA Martikorena    2 2 0 2 0 19 44
4 AURRERA (B. Santamaria) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: J TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 3
2024/04/13
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (O.Iriarte)
  • IRIARTE CILVETI, O.
22  - 12 BORTZIRIAK (Orbegozo)
  • ORBEGOZO ARZUAGA, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (O.Iriarte)   2 1 1 0 0 22 12
2 BORTZIRIAK (Orbegozo)   1 1 0 1 0 12 22
3 BETI ONAK (I. MARIEZKURRENA) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
4 ZUGARRALDE (Gracia) (RET)   0 0 0 0 0 0 0