Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ MUTILAK FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA BANAKA KADETE

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/17
10:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Pascual)
  • PASCUAL ANAUT, I.
13  - 25 LARRAINA (Asiain)
  • ASIAIN EZQUER, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Asiain)   2 1 1 0 0 25 13
2 LARRAINA (Pascual)   1 1 0 1 0 13 25
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/17
10:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Baleztena)
  • BALEZTENA MATEO, J.
25  - 0 * TENIS D (P. Rubio)
*Equipo no presentado
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Baleztena)   2 1 1 0 0 25 0
2 TENIS D (P. Rubio)   0 1 0 0 1 0 25
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/17
10:00
Pamplona - Larraina OBERENA (Fernandez)
  • FERNANDEZ SESMA, S.
25  - 10 UMORE ONA ( A.Lujanbio )
  • LUJAMBIO NARBARTE, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Fernandez)   2 1 1 0 0 25 10
2 UMORE ONA ( A.Lujanbio )   1 1 0 1 0 10 25
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/17
10:00
Pamplona - Larraina AMAYA (Garralda)
  • GARRALDA PASCAL, I.
25  - 10 OBERENA (Redondo)
  • REDONDO NAGORE, G.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Garralda)   2 1 1 0 0 25 10
2 OBERENA (Redondo)   1 1 0 1 0 10 25
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/17
10:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Pita)
  • PITA LAZCANO, D.
25  - 6 TENIS C (M. Garcia)
  • GARCIA GARRAUS, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Pita)   2 1 1 0 0 25 6
2 TENIS C (M. Garcia)   1 1 0 1 0 6 25
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/17
10:00
Pamplona - Larraina F. LOPEZ (Velaz)
  • VELAZ NOAIN, M.
16  - 25 AMAYA (Marrodan)
  • MARRODAN ANDUEZA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Marrodan)   2 1 1 0 0 25 16
2 F. LOPEZ (Velaz)   1 1 0 1 0 16 25