Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ NKT - ESKUZ BINAKA BETERANOEN 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/05
-
- Descanso   SAN MIGUEL (Pierola-Eugui)
2024/03/22
18:30
Pamplona - Rotxapea BERRIOZAR (Etxeberria-Sagues)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • SAGUES GOICOETXEA, M.
17  - 22 ARDOI (Garcia-Roldan)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • ROLDAN MARRODAN, T.
2024/04/05
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (I. Indurain - F. Ayestaran)
  • AYESTARAN GOŅI, F.
  • INDURAIN IBAŅEZ, I.
22  - 9 ROTXAPEA (M. Arizaleta - M. Etxeberria)
  • ARIZALETA ECHENIQUE, M.
  • ETXEBERRIA VILCHES, M.
 Deialdia 2
2024/03/06
-
- ROTXAPEA (M. Arizaleta - M. Etxeberria)   Descanso
2024/04/12
18:00
Pamplona - Rotxapea ARDOI (Garcia-Roldan)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • ROLDAN MARRODAN, T.
13  - 22 ROTXAPEA (I. Indurain - F. Ayestaran)
  • AYESTARAN GOŅI, F.
  • INDURAIN IBAŅEZ, I.
2024/05/03
18:00
Pamplona - Rotxapea SAN MIGUEL (Pierola-Eugui)
  • PIEROLA GARCIA, E.
  • EUGUI CABODEVILLA, L.
9  - 22 BERRIOZAR (Etxeberria-Sagues)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • SAGUES GOICOETXEA, M.
 Deialdia 3
2024/03/07
-
- Descanso   BERRIOZAR (Etxeberria-Sagues)
2024/04/19
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (I. Indurain - F. Ayestaran)
  • AYESTARAN GOŅI, F.
  • INDURAIN IBAŅEZ, I.
22  - 20 SAN MIGUEL (Pierola-Eugui)
  • PIEROLA GARCIA, E.
  • EUGUI CABODEVILLA, L.
2024/05/03
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (M. Arizaleta - M. Etxeberria)
  • ARIZALETA ECHENIQUE, M.
  • ETXEBERRIA VILCHES, M.
22  - 16 ARDOI (Garcia-Roldan)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • ROLDAN MARRODAN, T.
 Deialdia 4
2024/03/08
-
- Descanso   ARDOI (Garcia-Roldan)
2024/03/15
18:00
Pamplona - Rotxapea SAN MIGUEL (Pierola-Eugui)
  • PIEROLA GARCIA, E.
  • EUGUI CABODEVILLA, L.
22  - 7 ROTXAPEA (M. Arizaleta - M. Etxeberria)
  • ARIZALETA ECHENIQUE, M.
  • ETXEBERRIA VILCHES, M.
2024/05/24
18:00
Pamplona - Rotxapea BERRIOZAR (Etxeberria-Sagues)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • SAGUES GOICOETXEA, M.
4  - 22 ROTXAPEA (I. Indurain - F. Ayestaran)
  • AYESTARAN GOŅI, F.
  • INDURAIN IBAŅEZ, I.
 Deialdia 5
2024/03/09
-
- ROTXAPEA (I. Indurain - F. Ayestaran)   Descanso
2024/04/19
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (M. Arizaleta - M. Etxeberria)
  • ARIZALETA ECHENIQUE, M.
  • ETXEBERRIA VILCHES, M.
22  - 20 BERRIOZAR (Etxeberria-Sagues)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • SAGUES GOICOETXEA, M.
2024/05/24
18:00
Pamplona - Rotxapea ARDOI (Garcia-Roldan)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • ROLDAN MARRODAN, T.
22  - 12 SAN MIGUEL (Pierola-Eugui)
  • PIEROLA GARCIA, E.
  • EUGUI CABODEVILLA, L.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ROTXAPEA (I. Indurain - F. Ayestaran)   8 4 4 0 0 88 46
2 ROTXAPEA (M. Arizaleta - M. Etxeberria)   6 4 2 2 0 60 80
3 ARDOI (Garcia-Roldan)   6 4 2 2 0 73 73
4 BERRIOZAR (Etxeberria-Sagues)   5 4 1 3 0 63 75
5 SAN MIGUEL (Pierola-Eugui)   5 4 1 3 0 63 73