Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ NKT - ESKUZ BINAKA BETERANOEN 3.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/03/05
-
- Descanso   ROTXAPEA (R. Buņuales - O. Izurzu)
2024/03/15
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (M. Ayala - V. Sarasibar)
  • AYALA VERGARA, M.
  • SARASIBAR ARRAIZA, V.
22  - 9 ROTXAPEA (E. Morentin - J. Irigoyen)
  • MORENTIN MARTINEZ, E.
  • IRIGOYEN REDIN, J.
2024/04/05
18:00
Pamplona - Rotxapea SAN MIGUEL (Jaunarena-López)
  • JAUNARENA EUGI, J.
  • LOPEZ GASTON, L.
20  - 22 ROTXAPEA (M. Aceņa - J. Moreno)
  • ACEŅA EXTREMERA, M.
  • MORENO MUGICA, J.
 Deialdia 2
2024/03/06
-
- ROTXAPEA (M. Aceña - J. Moreno)   Descanso
2024/05/03
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (E. Morentin - J. Irigoyen)
  • IRIGOYEN REDIN, J.
  • MORENTIN MARTINEZ, E.
22  - 9 SAN MIGUEL (Jaunarena-López)
  • JAUNARENA EUGI, J.
  • LOPEZ GASTON, L.
2024/05/24
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (R. Buñuales - O. Izurzu)
  • BUŅUALES LACRUZ, R.
  • IZURZU NIETO, O.
22  - 16 ROTXAPEA (M. Ayala - V. Sarasibar)
  • AYALA VERGARA, M.
  • SARASIBAR ARRAIZA, V.
 Deialdia 3
2024/03/07
-
- Descanso   ROTXAPEA (M. Ayala - V. Sarasibar)
2024/05/10
18:30
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (M. Aceña - J. Moreno)
  • MORENO MUGICA, J.
  • ACEŅA EXTREMERA, M.
22  - 17 ROTXAPEA (E. Morentin - J. Irigoyen)
  • SALAVERRI MARTINEZ, A.
  • MORENTIN MARTINEZ, E.
2024/05/10
18:30
Pamplona - Rotxapea SAN MIGUEL (Jaunarena-López)
  • JAUNARENA EUGI, J.
  • LOPEZ GASTON, L.
22  - 20 ROTXAPEA (R. Buņuales - O. Izurzu)
  • BUŅUALES LACRUZ, R.
  • IZURZU NIETO, O.
 Deialdia 4
2024/03/08
-
- Descanso   ROTXAPEA (E. Morentin - J. Irigoyen)
2024/03/22
18:30
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (R. Buñuales - O. Izurzu)
  • BUŅUALES LACRUZ, R.
  • IZURZU NIETO, O.
12  - 22 ROTXAPEA (M. Aceņa - J. Moreno)
  • MORENO MUGICA, J.
  • ACEŅA EXTREMERA, M.
2024/04/19
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (M. Ayala - V. Sarasibar)
  • AYALA VERGARA, M.
  • SARASIBAR ARRAIZA, V.
19  - 22 SAN MIGUEL (Jaunarena-López)
  • JAUNARENA EUGI, J.
  • LOPEZ GASTON, L.
 Deialdia 5
2024/03/09
-
- SAN MIGUEL (Jaunarena-López)   Descanso
2024/04/26
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (M. Aceña - J. Moreno)
  • MORENO MUGICA, J.
  • ACEŅA EXTREMERA, M.
15  - 22 ROTXAPEA (M. Ayala - V. Sarasibar)
  • AYALA VERGARA, M.
  • SARASIBAR ARRAIZA, V.
2024/05/17
18:30
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (E. Morentin - J. Irigoyen)
  • MORENTIN MARTINEZ, E.
  • IRIGOYEN REDIN, J.
13  - 22 ROTXAPEA (R. Buņuales - O. Izurzu)
  • BUŅUALES LACRUZ, R.
  • IZURZU NIETO, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ROTXAPEA (M. Aceņa - J. Moreno)   7 4 3 1 0 81 71
2 SAN MIGUEL (Jaunarena-López)   6 4 2 2 0 73 83
3 ROTXAPEA (R. Buņuales - O. Izurzu)   6 4 2 2 0 76 73
4 ROTXAPEA (M. Ayala - V. Sarasibar)   6 4 2 2 0 79 68
5 ROTXAPEA (E. Morentin - J. Irigoyen)   5 4 1 3 0 61 75