Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA NESKAK 2.FASEA NKJ - ESKUZ BINAKA NESKA KIMU

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/04/20
11:00
Sunbilla - Sunbilla ADOS PILOTA (A. Saralegi - O. Lazkoz)
  • LAZKOZ ASTIBIA, O.
  • SARALEGI PERURENA, A.
16  - 18 ADOS PILOTA (M. Bereau - O. Deskarga)
  • BEREAU MINDEGUIA, M.
  • DESKARGA ARIZTOI, O.
2024/04/20
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (J. Berasain - N. Begino)
  • BEGINO BERASAIN, N.
  • BERASAIN ARISTU, J.
13  - 18 ARKUPE (E. Muņoa - A. Hita)
  • HITA ARANGUREN, A.
  • MUŅOA SANJUAN, E.
 Deialdia 2
2024/04/26
18:30
Lesaka - Arkupe ARKUPE (E. Muñoa - A. Hita)
  • HITA ARANGUREN, A.
  • MUŅOA SANJUAN, E.
18  - 5 ADOS PILOTA (A. Saralegi - O. Lazkoz)
  • LAZKOZ ASTIBIA, O.
  • SARALEGI PERURENA, A.
2024/04/27
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (J. Berasain - N. Begino)
  • BERASAIN ARISTU, J.
  • BEGINO BERASAIN, N.
18  - 10 ADOS PILOTA (M. Bereau - O. Deskarga)
  • DESKARGA ARIZTOI, O.
  • BEREAU MINDEGUIA, M.
 Deialdia 3
2024/05/03
18:00
Latasa - Latasa ADOS PILOTA (M. Bereau - O. Deskarga)
  • BEREAU MINDEGUIA, M.
  • DESKARGA ARIZTOI, O.
3  - 18 ARKUPE (E. Muņoa - A. Hita)
  • HITA ARANGUREN, A.
  • MUŅOA SANJUAN, O.
2024/05/03
18:00
Latasa - Latasa ADOS PILOTA (A. Saralegi - O. Lazkoz)
  • LAZKOZ ASTIBIA, O.
  • SARALEGI PERURENA, A.
14  - 18 ULTZAMA (J. Berasain - N. Begino)
  • BEGINO BERASAIN, N.
  • BERASAIN ARISTU, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ARKUPE (E. Muņoa - A. Hita)   6 3 3 0 0 54 21
2 ULTZAMA (J. Berasain - N. Begino)   5 3 2 1 0 49 42
3 ADOS PILOTA (M. Bereau - O. Deskarga)   4 3 1 2 0 31 52
4 ADOS PILOTA (A. Saralegi - O. Lazkoz)   3 3 0 3 0 35 54
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/04/20
-
- Descanso   ULTZAMA (E. Irure - N. Landiribar)
2024/04/20
11:00
Sunbilla - Sunbilla ADOS PILOTA (M. Irigoyen - N. Altxu)
  • ALTXU MARTIN, N.
  • IRIGOYEN ALCHU, M.
4  - 18 ADOS PILOTA (A. Ayoroa - N. Elizalde)
  • AYOROA GOŅI, A.
  • ELIZALDE LARRETXEA, N.
 Deialdia 2
2024/04/27
-
- Descanso   ADOS PILOTA (A. Ayoroa - N. Elizalde)
2024/04/27
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (E. Irure - N. Landiribar)
*Equipo no presentado
0 *  - 18 ADOS PILOTA (M. Irigoyen - N. Altxu)
  • IRIGOYEN ALCHU, M.
  • ALTXU MARTIN, N.
 Deialdia 3
2024/05/03
18:00
Latasa - Latasa ADOS PILOTA (A. Ayoroa - N. Elizalde)
  • AYOROA GOŅI, A.
  • ELIZALDE LARRETXEA, N.
18  - 17 ULTZAMA (E. Irure - N. Landiribar)
  • IRURE SUBIES, E.
  • LANDIRIBAR COBOS, N.
2024/05/04
-
- ADOS PILOTA (M. Irigoyen - N. Altxu)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ADOS PILOTA (A. Ayoroa - N. Elizalde)   4 2 2 0 0 36 21
2 ADOS PILOTA (M. Irigoyen - N. Altxu)   3 2 1 1 0 22 18
3 ULTZAMA (E. Irure - N. Landiribar)   1 2 0 1 1 17 36