Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA NESKAK 2.FASEA NKJ - ESKUZ BINAKA NESKA HAUR

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/04/19
18:30
Lesaka - Arkupe ARKUPE (N. Almandoz - J. Iratzoki)
  • ALMANDOZ URBISTONDO, N.
  • IRATZOKI ARBUES, J.
18  - 4 BERRIOZAR (H. Abasolo - A. Gurpegi)
  • ABASOLO PEREZ, H.
  • GURPEGI ANDUEZA, A.
2024/04/20
11:00
Sunbilla - Sunbilla ADOS PILOTA (A. Baleztena - A. Arraztoa)
  • ARRAZTOA AGERREBERE, A.
  • BALEZTENA SANTESTEBAN, A.
18  - 9 ADOS PILOTA (I. Altxu - J. Irigoyen)
  • ALTXU MARTIN, I.
  • IRIGOYEN ALCHU, J.
 Deialdia 2
2024/04/26
19:00
Sunbilla - Sunbilla ADOS PILOTA (A. Baleztena - A. Arraztoa)
  • ARRAZTOA AGERREBERE, A.
  • BALEZTENA SANTESTEBAN, A.
18  - 6 BERRIOZAR (H. Abasolo - A. Gurpegi)
  • ABASOLO PEREZ, H.
  • GURPEGI ANDUEZA, A.
2024/04/26
19:00
Sunbilla - Sunbilla ADOS PILOTA (I. Altxu - J. Irigoyen)
  • ALTXU MARTIN, I.
  • IRIGOYEN ALCHU, J.
18  - 9 ARKUPE (N. Almandoz - J. Iratzoki)
  • ALMANDOZ URBISTONDO, N.
  • IRATZOKI ARBUES, J.
 Deialdia 3
2024/05/03
18:30
Lesaka - Arkupe ARKUPE (N. Almandoz - J. Iratzoki)
  • ALMANDOZ URBISTONDO, N.
  • IRATZOKI ARBUES, J.
18  - 9 ADOS PILOTA (A. Baleztena - A. Arraztoa)
  • ARRAZTOA AGERREBERE, A.
  • BALEZTENA SANTESTEBAN, A.
2024/05/03
18:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (H. Abasolo - A. Gurpegi)
  • ABASOLO PEREZ, H.
  • GURPEGI ANDUEZA, A.
7  - 18 ADOS PILOTA (I. Altxu - J. Irigoyen)
  • ALTXU MARTIN, I.
  • IRIGOYEN ALCHU, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ARKUPE (N. Almandoz - J. Iratzoki)   5 3 2 1 0 45 31
2 ADOS PILOTA (A. Baleztena - A. Arraztoa)   5 3 2 1 0 45 33
3 ADOS PILOTA (I. Altxu - J. Irigoyen)   5 3 2 1 0 45 34
4 BERRIOZAR (H. Abasolo - A. Gurpegi)   3 3 0 3 0 17 54
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/04/18
18:30
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (U. Gomez - N. Setuain)
  • GOMEZ BASURTO, U.
  • SETUAIN GARCIA, N.
18  - 14 HUARTE (S. Gomes - N. Izcue)
  • GOMES ALDAZ, S.
  • IZCUE GOŅI, N.
2024/04/20
-
- Descanso   ADOS PILOTA (G. Iņigo - A. Deskarga)
 Deialdia 2
2024/04/26
19:00
Sunbilla - Sunbilla ADOS PILOTA (G. Iñigo - A. Deskarga)
  • DESKARGA ARIZTOI, A.
  • IŅIGO LUJANBIO, G.
12  - 18 ARDOI (U. Gomez - N. Setuain)
  • GOMEZ BASURTO, U.
  • SETUAIN GARCIA, N.
2024/04/27
-
- Descanso   HUARTE (S. Gomes - N. Izcue)
 Deialdia 3
2024/05/03
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (S. Gomes - N. Izcue)
  • GOMES ALDAZ, S.
  • IZCUE GOŅI, N.
18  - 10 ADOS PILOTA (G. Iņigo - A. Deskarga)
  • DESKARGA ARIZTOI, A.
  • IŅIGO LUJANBIO, G.
2024/05/04
-
- ARDOI (U. Gomez - N. Setuain)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ARDOI (U. Gomez - N. Setuain)   4 2 2 0 0 36 26
2 HUARTE (S. Gomes - N. Izcue)   3 2 1 1 0 32 28
3 ADOS PILOTA (G. Iņigo - A. Deskarga)   2 2 0 2 0 22 36