Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 3 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA KIMU 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/03
18:30
Lesaka - Arkupe ARKUPE (A. Gajate - A. Goizueta)
  • GAJATE ALEMAN, A.
  • GOIZUETA GOIZUETA, A.
7  - 18 ZUGARRALDE (S. Berdud - A. Lorea)
  • BERDUD FERNANDEZ, S.
  • LOREA GONZALEZ, A.
2024/05/05
09:30
Villava - Atarrabia ATARRABIA (I. Meca - A. Vizcay)
  • MECA IRACEBURU, I.
  • VIZCAY GALDUROZ, A.
18  - 11 OBERENA (A. Azemar - O. Muniain)
  • AZEMAR ITOIZ, A.
  • MUNIAIN SANZ, O.
 Deialdia 2
2024/05/10
19:00
Lesaka - Arkupe ARKUPE (A. Gajate - A. Goizueta)
  • GAJATE ALEMAN, A.
  • GOIZUETA GOIZUETA, A.
18  - 13 OBERENA (A. Azemar - O. Muniain)
  • AZEMAR ITOIZ, A.
  • MUNIAIN SANZ, O.
2024/05/11
17:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (S. Berdud - A. Lorea)
  • BERDUD FERNANDEZ, S.
  • LOREA GONZALEZ, A.
18  - 6 ATARRABIA (I. Meca - A. Vizcay)
  • MECA IRACEBURU, I.
  • VIZCAY GALDUROZ, A.
 Deialdia 3
2024/05/18
10:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (A. Azemar - O. Muniain)
  • AZEMAR ITOIZ, A.
  • MUNIAIN SANZ, O.
4  - 18 ZUGARRALDE (S. Berdud - A. Lorea)
  • BERDUD FERNANDEZ, S.
  • LOREA GONZALEZ, A.
2024/05/19
09:15
Villava - Atarrabia ATARRABIA (I. Meca - A. Vizcay)
  • MECA IRACEBURU, I.
  • VIZCAY GALDUROZ, A.
18  - 0 * ARKUPE (A. Gajate - A. Goizueta)
*Equipo no presentado
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ZUGARRALDE (S. Berdud - A. Lorea)   6 3 3 0 0 54 17
2 ATARRABIA (I. Meca - A. Vizcay)   5 3 2 1 0 42 29
3 ARKUPE (A. Gajate - A. Goizueta)   3 3 1 1 1 25 49
4 OBERENA (A. Azemar - O. Muniain)   3 3 0 3 0 28 54
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/02
18:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (E. Erviti - I. Arana)
  • ARANA CASTILLO, I.
  • ERVITI MARTINEZ, E.
13  - 18 LAGUNAK (A. Mayo - M. Calderon)
  • CALDERON HERNANDEZ, M.
  • MAYO ECHEVERRIA, A.
2024/05/03
18:15
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA (A. Lalana - G. Bueno)
  • BUENO ALBERDI, G.
  • LALANA CALVO, A.
18  - 6 BERRIOZAR (X. Maritorena - A. Ongay)
  • GALLO RODRIGUEZ, A.
  • ONGAY CASANOVA, A.
 Deialdia 2
2024/05/10
18:15
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA (A. Lalana - G. Bueno)
  • BUENO ALBERDI, G.
  • LALANA CALVO, A.
18  - 13 LAGUNAK (A. Mayo - M. Calderon)
  • CALDERON HERNANDEZ, M.
  • MAYO ECHEVERRIA, A.
2024/05/12
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (X. Maritorena - A. Ongay)
  • GALLO RODRIGUEZ, A.
  • MARITORENA RAMOS, X.
18  - 17 HUARTE (E. Erviti - I. Arana)
  • ARANA CASTILLO, I.
  • ERVITI MARTINEZ, E.
 Deialdia 3
2024/05/17
18:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (E. Erviti - I. Arana)
*Equipo no presentado
0 *  - 18 TOKI EDERRA (A. Lalana - G. Bueno)
  • LALANA CALVO, A.
  • BUENO ALBERDI, G.
2024/05/18
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (A. Mayo - M. Calderon)
  • CALDERON HERNANDEZ, M.
  • MAYO ECHEVERRIA, A.
18  - 13 BERRIOZAR (X. Maritorena - A. Ongay)
  • MARITORENA RAMOS, X.
  • ONGAY CASANOVA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TOKI EDERRA (A. Lalana - G. Bueno)   6 3 3 0 0 54 19
2 LAGUNAK (A. Mayo - M. Calderon)   5 3 2 1 0 49 44
3 BERRIOZAR (X. Maritorena - A. Ongay)   4 3 1 2 0 37 53
4 HUARTE (E. Erviti - I. Arana)   2 3 0 2 1 30 54
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/03
18:15
Garde - Toki Ederra TOKI EDERRA (I. Petrotx - E. Petrotx)
  • PETROTX GARCIA DE AZILU, E.
  • PETROTX GARCIA DE AZILU, I.
18  - 8 ILUN-BERRI (A. Azparren - E. Zamora)
  • AZPARREN MURILLO, A.
  • ZAMORA MONTES, E.
 Deialdia 2
2024/05/11
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (L. Delgado - I. Serrano)
  • SERRANO NIETO, I.
  • DELGADO JIMENO, L.
18  - 17 TOKI EDERRA (I. Petrotx - E. Petrotx)
  • PETROTX GARCIA DE AZILU, E.
  • PETROTX GARCIA DE AZILU, I.
 Deialdia 3
2024/05/19
11:30
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI (A. Azparren - E. Zamora)
  • AZPARREN MURILLO, A.
  • ZAMORA MONTES, E.
18  - 14 OBERENA (L. Delgado - I. Serrano)
  • DELGADO JIMENO, L.
  • SERRANO NIETO, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TOKI EDERRA (I. Petrotx - E. Petrotx)   3 2 1 1 0 35 26
2 OBERENA (L. Delgado - I. Serrano)   3 2 1 1 0 32 35
3 ILUN-BERRI (A. Azparren - E. Zamora)   3 2 1 1 0 26 32
4 MUTILENDAKO (U. Nuin - J. Cotelo) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/03
17:30
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (U. Azkona - A. Arguelles)
  • ARGUELLES ETXANDIA, A.
  • AZKONA LIZARRAGA, U.
18  - 3 ABAXITABIDEA (E. Lazkoz - J. Perez)
  • LAZKOZ ARIZ, E.
  • PEREZ DE OBANOS ECHEVERRIA, J.
2024/05/04
11:00
Berrioplano - Municipal ARREBOTE (A. Agirre - O. Monleon)
  • AGIRRE PETRIRENA, A.
  • MONLEON ILUNDAIN, O.
18  - 7 SAN MIGUEL (A. Jimenez - D. Gambra)
  • GAMBRA SAGASTIZABAL, D.
  • JIMENEZ GRABALOS, A.
 Deialdia 2
2024/05/09
19:00
Berrioplano - Municipal ARREBOTE (A. Agirre - O. Monleon)
  • MONLEON ILUNDAIN, O.
  • OLLO PONCE, I.
18  - 6 ABAXITABIDEA (E. Lazkoz - J. Perez)
  • LAZKOZ ARIZ, E.
  • PEREZ DE OBANOS ECHEVERRIA, J.
2024/05/12
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (A. Jimenez - D. Gambra)
  • GAMBRA SAGASTIZABAL, D.
  • JIMENEZ GRABALOS, A.
8  - 18 PILOTAJAUKU (U. Azkona - A. Arguelles)
  • ARGUELLES ETXANDIA, A.
  • AZKONA LIZARRAGA, U.
 Deialdia 3
2024/05/17
17:30
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (U. Azkona - A. Arguelles)
  • ARGUELLES ETXANDIA, A.
  • AZKONA LIZARRAGA, U.
18  - 17 ARREBOTE (A. Agirre - O. Monleon)
  • AGIRRE PETRIRENA, A.
  • OLLO PONCE, I.
2024/05/17
18:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (E. Lazkoz - J. Perez)
  • AGINAGA ELIZAGARAI, P.
  • ASTIBIA ALBENIZ, E.
18  - 11 SAN MIGUEL (A. Jimenez - D. Gambra)
  • GAMBRA SAGASTIZABAL, D.
  • JIMENEZ GRABALOS, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 PILOTAJAUKU (U. Azkona - A. Arguelles)   6 3 3 0 0 54 28
2 ARREBOTE (A. Agirre - O. Monleon)   5 3 2 1 0 53 31
3 ABAXITABIDEA (E. Lazkoz - J. Perez)   4 3 1 2 0 27 47
4 SAN MIGUEL (A. Jimenez - D. Gambra)   3 3 0 3 0 26 54
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/03
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA (M. Azpiroz - A. Azpiroz)
  • AZPIROZ RAZKIN, A.
  • AZPIROZ RAZKIN, M.
5  - 18 IRURTZUN (O. Ongay - U. Lanz)
  • LANZ BAJO, U.
  • ONGAY GARCIA, O.
2024/05/04
-
- Descanso   PILOTAJAUKU (A. Carabias - E. San)
 Deialdia 2
2024/05/11
-
- Descanso   IRURTZUN (O. Ongay - U. Lanz)
2024/05/11
10:30
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (A. Carabias - E. San)
  • CARABIAS SAEZ, A.
  • SAN ROMAN ZUFIAURRE, E.
18  - 12 AURRERA (M. Azpiroz - A. Azpiroz)
  • AZPIROZ RAZKIN, M.
  • AZPIROZ RAZKIN, A.
 Deialdia 3
2024/05/17
17:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (O. Ongay - U. Lanz)
  • ONGAY GARCIA, O.
  • LANZ BAJO, U.
18  - 12 PILOTAJAUKU (A. Carabias - E. San)
  • CARABIAS SAEZ, A.
  • SAN ROMAN ZUFIAURRE, E.
2024/05/18
-
- AURRERA (M. Azpiroz - A. Azpiroz)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN (O. Ongay - U. Lanz)   4 2 2 0 0 36 17
2 PILOTAJAUKU (A. Carabias - E. San)   3 2 1 1 0 30 30
3 AURRERA (M. Azpiroz - A. Azpiroz)   2 2 0 2 0 17 36
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/04
-
- Descanso   SAN MIGUEL (A. Iliberri - E. Etxebeste)
2024/05/04
11:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (U. Goroskieta - P. Martinez)
  • GOROSKIETA MARTINEZ, U.
  • MARTINEZ MARTINEZ, P.
6  - 18 AMESKOA (Y. Aramendia - U. Martinez)
  • ARAMENDIA QUINTANA, Y.
  • MARTINEZ RUIZ DE LARRAMENDI, U.
 Deialdia 2
2024/05/09
19:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL (A. Iliberri - E. Etxebeste)
  • ETXEBESTE ESKISABEL, E.
  • ILIBERRI GOÑI, A.
18  - 4 SAN FRCO.JAVIER (U. Goroskieta - P. Martinez)
  • GOROSKIETA MARTINEZ, U.
  • MARTINEZ MARTINEZ, P.
2024/05/11
-
- Descanso   AMESKOA (Y. Aramendia - U. Martinez)
 Deialdia 3
2024/05/17
19:15
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA (Y. Aramendia - U. Martinez)
  • ARAMENDIA QUINTANA, Y.
  • MARTINEZ RUIZ DE LARRAMENDI, U.
18  - 2 SAN MIGUEL (A. Iliberri - E. Etxebeste)
  • ESTEVEZ ANDUEZA, U.
  • ETXEBESTE ESKISABEL, E.
2024/05/18
-
- SAN FRCO.JAVIER (U. Goroskieta - P. Martinez)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMESKOA (Y. Aramendia - U. Martinez)   4 2 2 0 0 36 8
2 SAN MIGUEL (A. Iliberri - E. Etxebeste)   3 2 1 1 0 20 22
3 SAN FRCO.JAVIER (U. Goroskieta - P. Martinez)   2 2 0 2 0 10 36