Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 3 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA HAUR 1.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/03
18:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (A. Arrese - O. Oroz)
  • ARRESE VILLAFRANCA, A.
  • OROZ MURILLO, O.
2  - 18 ESTERIBAR (H. Caballero - I. Fonseca)
  • CABALLERO VILLANUEVA, H.
  • FONSECA HERNANDEZ , I.
 Deialdia 2
2024/05/12
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (A. Arrese - O. Oroz)
  • ARRESE VILLAFRANCA, A.
  • OROZ MURILLO, O.
6  - 18 TXARUTA (J. Arraztoa - M. Gamio)
  • ARRAZTOA UGALDE, J.
  • GAMIO JUANKORENA, M.
 Deialdia 3
2024/05/18
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA (J. Arraztoa - M. Gamio)
  • ARRAZTOA UGALDE, J.
  • GAMIO JUANKORENA, M.
11  - 18 ESTERIBAR (H. Caballero - I. Fonseca)
  • CABALLERO VILLANUEVA, H.
  • FONSECA HERNANDEZ , I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ESTERIBAR (H. Caballero - I. Fonseca)   4 2 2 0 0 36 13
2 TXARUTA (J. Arraztoa - M. Gamio)   3 2 1 1 0 29 24
3 BERRIOZAR (A. Arrese - O. Oroz)   2 2 0 2 0 8 36
4 LAGUNAK (O. Etxeberria - I. Labat) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/03
18:30
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (A. Imaz - J. Goñi)
  • GOŅI GARAIKOETXEA, J.
  • IMAZ ARANDIA, A.
18  - 2 SAN MIGUEL (A. Vidan - A. Etxegarai)
  • BUSTO IZCUE, A.
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
 Deialdia 2
2024/05/11
10:30
Aoiz - Toki Eder AOIZ (A. Garcia - U. Arcelus)
  • GARCIA REDIN, A.
  • NICUESA GOLDARAZ, O.
18  - 5 SAN MIGUEL (A. Vidan - A. Etxegarai)
  • BUSTO IZCUE, A.
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
 Deialdia 3
2024/05/17
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (A. Imaz - J. Goñi)
  • GOŅI GARAIKOETXEA, J.
  • IMAZ ARANDIA, A.
11  - 18 AOIZ (A. Garcia - U. Arcelus)
  • DE GRACIA OROZ, J.
  • GARCIA REDIN, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AOIZ (A. Garcia - U. Arcelus)   4 2 2 0 0 36 16
2 ZUGARRALDE (A. Imaz - J. Goņi)   3 2 1 1 0 29 20
3 SAN MIGUEL (A. Vidan - A. Etxegarai)   2 2 0 2 0 7 36
4 BERRIOZAR (M. Caspistegui - M. Mujika) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/04
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (A. Gurmindo - I. Sarratea)
  • GURMINDO GABARI, A.
  • SARRATEA ALDAZ, I.
18  - 1 ERREKA (M. Diaz - N. Diaz)
  • DIAZ MUNGUIA, M.
  • DIAZ MUNGUIA, N.
2024/05/04
19:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR (G. Lekunberri - M. Villanueva)
  • LEKUNBERRI ESAIN, G.
  • VILLANUEVA AYERRA, M.
18  - 3 TXARUTA (G. Zubieta - A. Fonseca)
  • FONSECA LERGA, A.
  • ZUBIETA VINAGRE, G.
 Deialdia 2
2024/05/09
18:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR (G. Lekunberri - M. Villanueva)
  • LEKUNBERRI ESAIN, G.
  • VILLANUEVA AYERRA, M.
18  - 3 ERREKA (M. Diaz - N. Diaz)
  • DIAZ MUNGUIA, M.
  • DIAZ MUNGUIA, N.
2024/05/12
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA (G. Zubieta - A. Fonseca)
  • FONSECA LERGA, A.
  • ZUBIETA VINAGRE, G.
18  - 12 ULTZAMA (A. Gurmindo - I. Sarratea)
  • GURMINDO GABARI, A.
  • SARRATEA ALDAZ, I.
 Deialdia 3
2024/05/18
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA (M. Diaz - N. Diaz)
  • DIAZ MUNGUIA, M.
  • DIAZ MUNGUIA, N.
13  - 18 TXARUTA (G. Zubieta - A. Fonseca)
  • FONSECA LERGA, A.
  • ZUBIETA VINAGRE, G.
2024/05/18
10:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (A. Gurmindo - I. Sarratea)
  • GURMINDO GABARI, A.
  • SARRATEA ALDAZ, I.
18  - 14 ESTERIBAR (G. Lekunberri - M. Villanueva)
  • LEKUNBERRI ESAIN, G.
  • VILLANUEVA AYERRA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ESTERIBAR (G. Lekunberri - M. Villanueva)   5 3 2 1 0 50 24
2 ULTZAMA (A. Gurmindo - I. Sarratea)   5 3 2 1 0 48 33
3 TXARUTA (G. Zubieta - A. Fonseca)   5 3 2 1 0 39 43
4 ERREKA (M. Diaz - N. Diaz)   3 3 0 3 0 17 54
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/03
17:30
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (I. Reparaz - U. Rios)
  • REPARAZ GARISOAIN, I.
  • RIOS ETXEBERRIA, U.
2  - 18 LARRAUN (E. Jaka - A. Goikoetxea)
  • JAKA LASARTE, E.
  • GOIKOETXEA GOI0GANA, A.
2024/05/04
11:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA (M. Garmendia - J. Alsua)
  • APEZETXEA ARTOLA, A.
  • GARMENDIA UITZI, M.
18  - 13 AURRERA (G. Olaetxea - A. Romero)
  • OLAETXEA LABAYEN, G.
  • ROMERO SOLANO, A.
 Deialdia 2
2024/05/10
17:30
Aldatz - Itturgu LARRAUN (E. Jaka - A. Goikoetxea)
  • JAKA LASARTE, E.
  • LEGARRA ASTIZ, B.
9  - 18 UMORE ONA (M. Garmendia - J. Alsua)
  • ZURUTUZA MAKAZAGA, M.
  • APEZETXEA ARTOLA, A.
2024/05/11
10:30
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (I. Reparaz - U. Rios)
  • REPARAZ GARISOAIN, I.
  • RIOS ETXEBERRIA, U.
3  - 18 AURRERA (G. Olaetxea - A. Romero)
  • OLAETXEA LABAYEN, G.
  • ROMERO SOLANO, A.
 Deialdia 3
2024/05/17
17:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (M. Garmendia - J. Alsua)
  • ALSUA YARZA, J.
  • GARMENDIA UITZI, M.
18  - 3 PILOTAJAUKU (I. Reparaz - U. Rios)
  • REPARAZ GARISOAIN, I.
  • RIOS ETXEBERRIA, U.
2024/05/17
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA (G. Olaetxea - A. Romero)
  • OLAETXEA LABAYEN, G.
  • ROMERO SOLANO, A.
18  - 15 LARRAUN (E. Jaka - A. Goikoetxea)
  • JAKA LASARTE, E.
  • LEGARRA ASTIZ, B.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 UMORE ONA (M. Garmendia - J. Alsua)   6 3 3 0 0 54 25
2 AURRERA (G. Olaetxea - A. Romero)   5 3 2 1 0 49 36
3 LARRAUN (E. Jaka - A. Goikoetxea)   4 3 1 2 0 42 38
4 PILOTAJAUKU (I. Reparaz - U. Rios)   3 3 0 3 0 8 54
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/03
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (J. Etxeberria - U. Armendariz)
  • ARMENDARIZ VELASCO, U.
  • ETXEBERRIA SOLANO, A.
13  - 18 ZUGARRALDE (B. Garate - M. Merino)
  • MERINO ALCAT, M.
  • GARATE EQUISOAIN, B.
2024/05/04
-
- Descanso   AURRERA (O. Zabaleta - A. Iturrino)
 Deialdia 2
2024/05/09
19:15
Leitza - Amazabal AURRERA (O. Zabaleta - A. Iturrino)
  • ITURRINO ARRARAS, A.
  • ZABALETA RODRIGUEZ, O.
18  - 10 IRURTZUN (J. Etxeberria - U. Armendariz)
  • ARMENDARIZ VELASCO, U.
  • ETXEBERRIA SOLANO, J.
2024/05/11
-
- Descanso   ZUGARRALDE (B. Garate - M. Merino)
 Deialdia 3
2024/05/17
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (B. Garate - M. Merino)
  • GARATE EQUISOAIN, B.
  • MERINO ALCAT, M.
18  - 7 AURRERA (O. Zabaleta - A. Iturrino)
  • ITURRINO ARRARAS, A.
  • ZABALETA RODRIGUEZ, O.
2024/05/18
-
- IRURTZUN (J. Etxeberria - U. Armendariz)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ZUGARRALDE (B. Garate - M. Merino)   4 2 2 0 0 36 20
2 AURRERA (O. Zabaleta - A. Iturrino)   3 2 1 1 0 25 28
3 IRURTZUN (J. Etxeberria - U. Armendariz)   2 2 0 2 0 23 36