Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 3 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA KADETE 2ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/03
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (I. Fernandez - A. Martinez)
  • FERNANDEZ ESTELLA, I.
  • MARTINEZ DE LA HIDALGA, A.
11  - 22 ARAMPILOTA (A. Agirre - G. Glaria)
  • AGIRRE MARKINEZ, A.
  • GLARIA BUENO, G.
2024/05/03
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (A. Garcia - O. Legarda)
  • GARCIA BLASCO, A.
  • LEGARDA UGALDEBERE, O.
9  - 22 SAN MIGUEL (X. Martinez - O. Garcia)
  • MARTINEZ RUIZ DE LARRAMENDI, X.
  • GARCIA GARCIA, O.
 Deialdia 2
2024/05/10
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (A. Garcia - O. Legarda) 18  - 22 ARAMPILOTA (A. Agirre - G. Glaria)
2024/05/12
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (X. Martinez - O. Garcia)
  • GARCIA GARCIA, O.
  • MARTINEZ RUIZ DE LARRAMENDI, X.
22  - 17 ARDOI (I. Fernandez - A. Martinez)
  • FERNANDEZ ESTELLA, I.
  • MARTINEZ DE LA HIDALGA, A.
 Deialdia 3
2024/05/17
18:00
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (A. Agirre - G. Glaria)
  • AGIRRE MARKINEZ, A.
  • GLARIA BUENO, G.
22  - 13 SAN MIGUEL (X. Martinez - O. Garcia)
  • GARCIA GARCIA, O.
  • MARTINEZ RUIZ DE LARRAMENDI, X.
2024/05/17
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (I. Fernandez - A. Martinez)
  • FERNANDEZ ESTELLA, I.
  • GARNATXO GIL, A.
8  - 22 P.P.SAN SEBASTIAN (A. Garcia - O. Legarda)
  • GARCIA BLASCO, A.
  • LEGARDA UGALDEBERE, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ARAMPILOTA (A. Agirre - G. Glaria)   6 3 3 0 0 66 42
2 SAN MIGUEL (X. Martinez - O. Garcia)   5 3 2 1 0 57 48
3 P.P.SAN SEBASTIAN (A. Garcia - O. Legarda)   4 3 1 2 0 49 52
4 ARDOI (I. Fernandez - A. Martinez)   3 3 0 3 0 36 66
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/02
18:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (E. Esain - I. Basterra)
  • BASTERRA LABIANO, I.
  • ESAIN ECHAMENDI, E.
19  - 22 ZUGARRALDE (U. Pariente - M. Urrutia)
  • PARIENTE MONTOYA, U.
  • URRUTIA OROZ, M.
 Deialdia 2
2024/05/11
17:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (U. Pariente - M. Urrutia)
  • PARIENTE MONTOYA, U.
  • URRUTIA OROZ, M.
22  - 20 ALDABIDE (A. Zubiria - J. Olarra)
  • OLARRA LASA, J.
  • ZUBIRIA GOMEZ, A.
 Deialdia 3
2024/05/17
19:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (A. Zubiria - J. Olarra)
  • OLARRA LASA, J.
  • ZUBIRIA GOMEZ, A.
22  - 11 HUARTE (E. Esain - I. Basterra)
  • BASTERRA LABIANO, I.
  • ESAIN ECHAMENDI, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ZUGARRALDE (U. Pariente - M. Urrutia)   4 2 2 0 0 44 39
2 ALDABIDE (A. Zubiria - J. Olarra)   3 2 1 1 0 42 33
3 HUARTE (E. Esain - I. Basterra)   2 2 0 2 0 30 44
4 ULTZAMA (M. Ariztegi - O. Berasain) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/03
18:30
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (A. Marinero - G. Jimenez)
  • JIMENEZ MUTILVA, G.
  • MARINERO GARCIA, A.
5  - 22 IRURTZUN (P. Gorraiz - O. Razkin)
  • GORRAIZ OKIÑENA, P.
  • RAZKIN UNDIANO, O.
2024/05/05
09:30
Villava - Atarrabia ATARRABIA (I. Beroiz - A. Cadena)
  • BEROIZ LESACA, I.
  • CADENA GIL, A.
19  - 22 ALDABIDE (X. Etxabarri - A. Berastegui)
  • BERASTEGUI ALBIZU, A.
  • ETXABARRI BERASTEGI, X.
 Deialdia 2
2024/05/10
18:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (X. Etxabarri - A. Berastegui)
  • BERASTEGUI ALBIZU, A.
  • ETXABARRI BERASTEGI, X.
22  - 1 ZUGARRALDE (A. Marinero - G. Jimenez)
  • JIMENEZ MUTILVA, G.
  • MARINERO GARCIA, A.
2024/05/12
12:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA (I. Beroiz - A. Cadena)
  • BEROIZ LESACA, I.
  • CADENA GIL, A.
14  - 22 IRURTZUN (P. Gorraiz - O. Razkin)
  • GORRAIZ OKIÑENA, P.
  • RAZKIN UNDIANO, O.
 Deialdia 3
2024/05/17
17:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (P. Gorraiz - O. Razkin)
  • GORRAIZ OKIÑENA, P.
  • RAZKIN UNDIANO, O.
22  - 21 ALDABIDE (X. Etxabarri - A. Berastegui)
  • ETXABARRI BERASTEGI, X.
  • BERASTEGUI ALBIZU, A.
2024/05/17
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (A. Marinero - G. Jimenez)
  • JIMENEZ MUTILVA, G.
  • MARINERO GARCIA, A.
9  - 22 ATARRABIA (I. Beroiz - A. Cadena)
  • BEROIZ LESACA, I.
  • CADENA GIL, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN (P. Gorraiz - O. Razkin)   6 3 3 0 0 66 40
2 ALDABIDE (X. Etxabarri - A. Berastegui)   5 3 2 1 0 65 42
3 ATARRABIA (I. Beroiz - A. Cadena)   4 3 1 2 0 55 53
4 ZUGARRALDE (A. Marinero - G. Jimenez)   3 3 0 3 0 15 66
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/04
-
- Descanso   LAGUNAK (J. Bengoetxea - N. Iraizoz)
2024/05/04
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (A. Yanci - I. Vidan)
  • VIDAN YANCI, I.
  • YANCI VIDAN, A.
22  - 15 ZUGARRALDE (A. Villanueva - J. Picabea)
  • PICABEA PADILLA, J.
  • VILLANUEVA ANSORENA, A.
 Deialdia 2
2024/05/10
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (J. Bengoetxea - N. Iraizoz)
  • BENGOETXEA COMPAINS, J.
  • IRAIZOZ ALDAZ, N.
22  - 1 SAN MIGUEL (A. Yanci - I. Vidan)
  • VIDAN YANCI, I.
  • YANCI VIDAN, A.
2024/05/11
-
- Descanso   ZUGARRALDE (A. Villanueva - J. Picabea)
 Deialdia 3
2024/05/17
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (A. Villanueva - J. Picabea)
  • PICABEA PADILLA, J.
  • VILLANUEVA ANSORENA, A.
5  - 22 LAGUNAK (J. Bengoetxea - N. Iraizoz)
  • BENGOETXEA COMPAINS, J.
  • IRAIZOZ ALDAZ, N.
2024/05/18
-
- SAN MIGUEL (A. Yanci - I. Vidan)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LAGUNAK (J. Bengoetxea - N. Iraizoz)   4 2 2 0 0 44 6
2 SAN MIGUEL (A. Yanci - I. Vidan)   3 2 1 1 0 23 37
3 ZUGARRALDE (A. Villanueva - J. Picabea)   2 2 0 2 0 20 44