Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 3 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA GAZTE 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/04
-
- Descanso   ARAMPILOTA (M. Gastesi - T. Ibiriku)
2024/05/04
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO (M. Albizu - A. Saenz)
  • ALBIZU SANZ, M.
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
21  - 22 SAN MIGUEL (A. Galdeano - A. Usubiaga)
  • GALDEANO BAKAIKOA, A.
  • USUBIAGA ANTONA, A.
2024/05/04
12:00
Goizueta - Municipal ESTERIBAR (A. Sagardui - M. Urbelz)
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
  • URBELZ GASTEARENA, M.
5  - 22 AURRERA (J. Arregi - I. Garatea)
  • ARREGI BARRIOLA, J.
  • GARATEA LEONE, I.
 Deialdia 2
2024/05/10
18:00
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (M. Gastesi - T. Ibiriku)
  • GASTESI PALOMERO, M.
  • IBIRIKU ALDUAN, T.
22  - 13 ESTERIBAR (A. Sagardui - M. Urbelz)
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
  • URBELZ GASTEARENA, M.
2024/05/11
-
- SAN MIGUEL (A. Galdeano - A. Usubiaga)   Descanso
2024/05/11
10:30
Leitza - Amazabal AURRERA (J. Arregi - I. Garatea)
  • ARREGI BARRIOLA, J.
  • GARATEA LEONE, I.
19  - 22 ERASO (M. Albizu - A. Saenz)
  • ALBIZU SANZ, M.
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
 Deialdia 3
2024/05/18
-
- Descanso   ESTERIBAR (A. Sagardui - M. Urbelz)
2024/05/18
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (A. Galdeano - A. Usubiaga)
  • GALDEANO BAKAIKOA, A.
  • USUBIAGA ANTONA, A.
11  - 22 AURRERA (J. Arregi - I. Garatea)
  • ARREGI BARRIOLA, J.
  • GARATEA LEONE, I.
2024/05/18
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO (M. Albizu - A. Saenz)
  • ALBIZU SANZ, M.
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
22  - 16 ARAMPILOTA (M. Gastesi - T. Ibiriku)
  • AGIRRE MARKINEZ, A.
  • IBIRIKU ALDUAN, T.
 Deialdia 4
2024/05/24
18:00
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (M. Gastesi - T. Ibiriku)
  • GASTESI PALOMERO, M.
  • IBIRIKU ALDUAN, T.
12  - 22 SAN MIGUEL (A. Galdeano - A. Usubiaga)
  • GALDEANO BAKAIKOA, A.
  • USUBIAGA ANTONA, A.
2024/05/25
-
- Descanso   AURRERA (J. Arregi - I. Garatea)
2024/05/25
15:30
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR (A. Sagardui - M. Urbelz)
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
  • URBELZ GASTEARENA, M.
19  - 22 ERASO (M. Albizu - A. Saenz)
  • ALBIZU SANZ, M.
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
 Deialdia 5
2024/06/01
-
- ERASO (M. Albizu - A. Saenz)   Descanso
2024/06/01
11:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (A. Galdeano - A. Usubiaga)
  • GALDEANO BAKAIKOA, A.
  • USUBIAGA ANTONA, A.
22  - 3 ESTERIBAR (A. Sagardui - M. Urbelz)
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
  • URBELZ GASTEARENA, M.
2024/06/02
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA (J. Arregi - I. Garatea)
  • ARREGI BARRIOLA, J.
  • GARATEA LEONE, I.
22  - 10 ARAMPILOTA (M. Gastesi - T. Ibiriku)
  • GASTESI PALOMERO, M.
  • IBIRIKU ALDUAN, T.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AURRERA (J. Arregi - I. Garatea)   7 4 3 1 0 85 48
2 ERASO (M. Albizu - A. Saenz)   7 4 3 1 0 87 76
3 SAN MIGUEL (A. Galdeano - A. Usubiaga)   7 4 3 1 0 77 58
4 ARAMPILOTA (M. Gastesi - T. Ibiriku)   5 4 1 3 0 60 79
5 ESTERIBAR (A. Sagardui - M. Urbelz)   4 4 0 4 0 40 88