Itzuli
NKJ - TRINKETE TRK PGOMAZ NESKAK NKJ - HAUR 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/10
18:00
Lekunberri - Trinkete G.PILOTA (N. Baqueriza - I. Mendiburu)
  • BAQUERIZA VICENTE, N.
  • MENDIBURU ZABALETA, I.
16  - 25 G.PILOTA (I. Marroyo - N. Marroyo)
  • MARROYO MARIEZKURRENA, N.
  • MARROYO MARIEZKURRENA, I.
2024/05/11
-
- Descanso   LARRAUN (I. Garaņo - G. Astiz)
 Deialdia 2
2024/05/25
-
- Descanso   G.PILOTA (I. Marroyo - N. Marroyo)
2024/05/25
10:00
Lekunberri - Trinkete LARRAUN (I. Garaño - G. Astiz)
  • ASTIZ LEGARRA, G.
  • GARAŅO GASTESI, I.
24  - 25 G.PILOTA (N. Baqueriza - I. Mendiburu)
  • BAQUERIZA VICENTE, N.
  • MENDIBURU ZABALETA, I.
 Deialdia 3
2024/06/01
-
- G.PILOTA (N. Baqueriza - I. Mendiburu)   Descanso
2024/06/01
10:00
Lekunberri - Trinkete G.PILOTA (I. Marroyo - N. Marroyo)
  • MARROYO MARIEZKURRENA, I.
  • MARROYO MARIEZKURRENA, N.
23  - 25 LARRAUN (I. Garaņo - G. Astiz)
  • GARAŅO GASTESI, I.
  • ASTIZ LEGARRA, G.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 G.PILOTA (I. Marroyo - N. Marroyo)   3 2 1 1 0 48 41
2 LARRAUN (I. Garaņo - G. Astiz)   3 2 1 1 0 49 48
3 G.PILOTA (N. Baqueriza - I. Mendiburu)   3 2 1 1 0 41 49
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/10
18:00
Lekunberri - Trinkete LARRAUN (H. Apezetxea - I. Iriarte)
  • APEZETXEA GOIKOETXEA, H.
  • IRIARTE CILVETI, I.
16  - 25 LARRAUN (U. Goņi - L. Legarra)
  • GOŅI ELUSTONDO, U.
  • LEGARRA IJURKO, L.
2024/05/11
-
- Descanso   G.PILOTA (A. Jaka - N. Salinas)
 Deialdia 2
2024/05/25
-
- Descanso   LARRAUN (U. Goņi - L. Legarra)
2024/05/25
10:00
Lekunberri - Trinkete G.PILOTA (A. Jaka - N. Salinas)
  • JAKA IRAURGUI, A.
  • SALINAS SENAR, N.
12  - 25 LARRAUN (H. Apezetxea - I. Iriarte)
  • APEZETXEA GOIKOETXEA, H.
  • IRIARTE CILVETI, I.
 Deialdia 3
2024/06/01
-
- LARRAUN (H. Apezetxea - I. Iriarte)   Descanso
2024/06/01
10:00
Lekunberri - Trinkete LARRAUN (U. Goñi - L. Legarra)
  • GOŅI ELUSTONDO, U.
  • LEGARRA IJURKO, L.
25  - 13 G.PILOTA (A. Jaka - N. Salinas)
  • SAN MARTIN ARTIEDA, O.
  • SALINAS SENAR, N.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (U. Goņi - L. Legarra)   4 2 2 0 0 50 29
2 LARRAUN (H. Apezetxea - I. Iriarte)   3 2 1 1 0 41 37
3 G.PILOTA (A. Jaka - N. Salinas)   2 2 0 2 0 25 50