Itzuli
HERRIARTEKO  CAMPEONATO INTERPUEBLOS TXIKI SEIN

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/11
11:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ
  • HUARTE BAZTAN, J.
  • DE GRACIA OROZ, I.
18  - 13 ATARRABIA
2024/05/12
11:00
Bera - Eztegara BERA
  • KORTA IRATZOKI, U.
  • LIZARDI GARCIA, G.
18  - 10 ARAITZ - BETELU
  • ERRAISSI, A.
  • ESNAOLA SOTIL, B.
 Deialdia 2
2024/05/17
18:30
Aoiz - Toki Eder AOIZ
  • DE GRACIA OROZ, I.
  • HUARTE BAZTAN, J.
18  - 14 ARAITZ - BETELU
  • ERRAISSI, A.
  • ESNAOLA SOTIL, B.
2024/05/19
09:30
Villava - Atarrabia ATARRABIA 2  - 18 BERA
  • UGALDE VILLANUEVA, M.
  • ZESTAU TELLETXEA, O.
 Deialdia 3
2024/05/24
18:00
Betelu - Escuelas ARAITZ - BETELU
  • IRIARTE OLANO, E.
  • ESNAOLA SOTIL, B.
7  - 18 ATARRABIA
2024/05/26
11:00
Bera - Eztegara BERA
  • BALEZTENA GOŅI, A.
  • LIZARDI GARCIA, G.
18  - 7 AOIZ
  • DE GRACIA OROZ, I.
  • HUARTE BAZTAN, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BERA   6 3 3 0 0 54 19
2 AOIZ    5 3 2 1 0 43 45
3 ATARRABIA    4 3 1 2 0 33 43
4 ARAITZ - BETELU   3 3 0 3 0 31 54
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/10
18:30
Leitza - Amazabal LEITZA
  • BENGOETXEA ARIZTIMUŅO, E.
  • SAIZAR EZCURRA, E.
18  - 13 ULTZAMA
  • ORQUIN MACAYA, A.
  • OTEGI IRURE, A.
2024/05/11
10:00
Goizueta - Municipal GOIZUETA
  • LARRALDE AROTZENA, U.
  • LUJAMBIO PERURENA , I.
18  - 12 BERRIOZAR
  • DIAZ LARREA, I.
  • OROZ MURILLO, A.
 Deialdia 2
2024/05/17
18:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR
  • DIAZ LARREA, I.
  • OROZ MURILLO, A.
6  - 18 LEITZA
  • BENGOETXEA ARIZTIMUŅO, E.
  • SAIZAR EZCURRA, E.
2024/05/17
19:00
Goizueta - Municipal GOIZUETA
  • LARRALDE AROTZENA, U.
  • LUJAMBIO PERURENA , I.
10  - 18 ULTZAMA
  • ORQUIN MACAYA, A.
  • OTEGI IRURE, A.
 Deialdia 3
2024/05/25
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA
  • ORQUIN MACAYA, A.
  • OTEGI IRURE, A.
18  - 13 BERRIOZAR
  • DIAZ LARREA, I.
  • OROZ MURILLO, A.
2024/05/25
17:00
Leitza - Amazabal LEITZA
  • BENGOETXEA ARIZTIMUŅO, E.
  • SAIZAR EZCURRA, E.
18  - 4 GOIZUETA
  • LARRALDE AROTZENA, U.
  • LUJAMBIO PERURENA , I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LEITZA   6 3 3 0 0 54 23
2 ULTZAMA   5 3 2 1 0 49 41
3 GOIZUETA   4 3 1 2 0 32 48
4 BERRIOZAR   3 3 0 3 0 31 54
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/11
-
- Descanso   TAFALLA
2024/05/11
10:00
Doneztebe - Ezkurra DONEZTEBE
  • MENDIBURU IRIARTE, U.
  • TELLETXEA URROZ, O.
18  - 9 LARRAUN
  • BALDA ETXEBERRIA, E.
  • CENTENO CELAYA, D.
 Deialdia 2
2024/05/18
-
- Descanso   LARRAUN
2024/05/18
18:00
Tafalla - Ereta TAFALLA
  • BUSTINCE GOROSTIZA, U.
  • DE ESTEBAN VILLANUEVA, I.
9  - 18 DONEZTEBE
  • BENGOCHEA IRIARTE, M.
  • ZESTAU UGALDE, J.
 Deialdia 3
2024/05/25
-
- DONEZTEBE   Descanso
2024/05/26
10:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • ANSORENA BELDARRAIN, I.
  • BALDA ETXEBERRIA, E.
18  - 14 TAFALLA
  • BUSTINCE GOROSTIZA, U.
  • DE ESTEBAN VILLANUEVA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 DONEZTEBE   4 2 2 0 0 36 18
2 LARRAUN   3 2 1 1 0 27 32
3 TAFALLA   2 2 0 2 0 23 36
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/11
-
- Descanso   BAZTAN
2024/05/11
19:30
Baraņain - Retegi BARAÑAIN
  • MARITORENA GONZALEZ, O.
  • PEREZ MORENO, Y.
18  - 14 BURLADA
  • GALARZA GOŅI, G.
  • MENDAZA OCHOA, O.
 Deialdia 2
2024/05/18
-
- Descanso   BURLADA
2024/05/18
10:00
Elizondo - Baztan BAZTAN
  • AGUERRALDE SAHARREA, M.
  • ETXENIKE ETXEBERRIA, O.
18  - 0 BARAŅAIN
  • PEŅA MEDINA, O.
  • PEREZ MORENO, Y.
 Deialdia 3
2024/05/24
18:00
Burlada - Askatasuna BURLADA
  • GALARZA GOŅI, G.
  • MENDAZA OCHOA, O.
3  - 18 BAZTAN
  • AGUERRALDE SAHARREA, M.
  • JAURENA EIZAGIRRE, E.
2024/05/25
-
- BARAÑAIN   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BAZTAN   4 2 2 0 0 36 3
2 BARAŅAIN   3 2 1 1 0 18 32
3 BURLADA   2 2 0 2 0 17 36
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/11
-
- Descanso   IRURTZUN
2024/05/11
09:30
Estella - Remontival ESTELLA
  • PERAL ZUDAIRE, J.
  • ECHEVERRIA FERNANDEZ, G.
18  - 17 ARBIZU
  • LOIDI LAKUNTZA, H.
  • GARTZIANDIA URRESTARAZU, A.
 Deialdia 2
2024/05/18
-
- Descanso   ARBIZU
2024/05/18
10:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN
  • COBOS HUARTE, E.
  • ZABALETA SANTESTEBAN, L.
18  - 17 ESTELLA
  • ECHEVERRIA FERNANDEZ, G.
  • PERAL ZUDAIRE, J.
 Deialdia 3
2024/05/24
17:00
Arbizu - Arbizu ARBIZU
  • MAUDUIT SENAR, P.
  • SANCHEZ ONGAY, X.
18  - 3 IRURTZUN
  • COBOS HUARTE, E.
  • ZABALETA SANTESTEBAN, L.
2024/05/25
-
- ESTELLA   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ARBIZU   3 2 1 1 0 35 21
2 ESTELLA   3 2 1 1 0 35 35
3 IRURTZUN   3 2 1 1 0 21 35