Itzuli
HERRIARTEKO  CAMPEONATO INTERPUEBLOS TXIKI KIMU

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/11
11:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ
  • LOZANO RETA, B.
  • ARDANAZ ARCELUS, A.
12  - 18 ATARRABIA
2024/05/12
11:00
Bera - Eztegara BERA
  • GOŅI ERRANDONEA, B.
  • IGUZKIAGIRRE IRIGOIEN, I.
18  - 3 ARAITZ - BETELU
  • ECEIZA MARTIARENA, A.
  • GOROSTIDI ALBERDI, A.
 Deialdia 2
2024/05/17
18:30
Aoiz - Toki Eder AOIZ
  • ARDANAZ ARCELUS, A.
  • GARCIA OTANO, M.
6  - 18 ARAITZ - BETELU
  • ECEIZA MARTIARENA, A.
  • GOROSTIDI ALBERDI, A.
2024/05/19
09:30
Villava - Atarrabia ATARRABIA 2  - 18 BERA
 Deialdia 3
2024/05/24
18:00
Betelu - Escuelas ARAITZ - BETELU
  • ECEIZA MARTIARENA, A.
  • GOROSTIDI ALBERDI, A.
15  - 18 ATARRABIA
2024/05/26
11:00
Bera - Eztegara BERA
  • ALMANDOZ TAPIA, A.
  • ZUBIETA GARCIA, E.
18  - 6 AOIZ
  • ARDANAZ ARCELUS, A.
  • GARCIA OTANO, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BERA   6 3 3 0 0 54 11
2 ATARRABIA   5 3 2 1 0 38 45
3 ARAITZ - BETELU   4 3 1 2 0 36 42
4 AOIZ   3 3 0 3 0 24 54
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/10
18:30
Leitza - Amazabal LEITZA
  • OLAIZOLA TELLETXEA, A.
  • ZABALETA SANTESTEBAN, E.
18  - 16 ULTZAMA
  • ALSUA BERASAIN, E.
  • ARZA JUAMPEREZ, M.
2024/05/11
10:00
Goizueta - Municipal GOIZUETA
  • ELIZEGI SALABERRIA, L.
  • ZABALA JUANTORENA, O.
10  - 18 BERRIOZAR
  • RAMIREZ BEUMONT, M.
  • SARASA MUNARRIZ, A.
 Deialdia 2
2024/05/17
18:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR
  • RAMIREZ BEUMONT, M.
  • SARASA ECHEGUIA, P.
10  - 18 LEITZA
  • OLAIZOLA TELLETXEA, A.
  • ZABALETA RODRIGUEZ, O.
2024/05/17
19:00
Goizueta - Municipal GOIZUETA
  • ELIZEGI SALABERRIA, L.
  • ZABALA JUANTORENA, O.
18  - 17 ULTZAMA
  • ALSUA BERASAIN, E.
  • ARZA JUAMPEREZ, M.
 Deialdia 3
2024/05/25
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA
  • ALSUA BERASAIN, E.
  • ARZA JUAMPEREZ, M.
12  - 18 BERRIOZAR
  • RAMIREZ BEUMONT, M.
  • SARASA MUNARRIZ, A.
2024/05/25
17:00
Leitza - Amazabal LEITZA
  • OLAIZOLA TELLETXEA, A.
  • ZABALETA SANTESTEBAN, E.
18  - 10 GOIZUETA
  • ELIZEGI SALABERRIA, L.
  • ZABALA JUANTORENA, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LEITZA   6 3 3 0 0 54 36
2 BERRIOZAR   5 3 2 1 0 46 40
3 GOIZUETA   4 3 1 2 0 38 53
4 ULTZAMA   3 3 0 3 0 45 54
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/11
-
- Descanso   TAFALLA
2024/05/11
10:00
Doneztebe - Ezkurra DONEZTEBE
  • APEZTEGIA SANTESTEBAN, E.
  • MADARIAGA ALBERDI, E.
18  - 4 LARRAUN
  • BALENCIAGA GRACIA, A.
  • GOLDARACENA LANZ, X.
 Deialdia 2
2024/05/18
-
- Descanso   LARRAUN
2024/05/18
18:00
Tafalla - Ereta TAFALLA
  • LERGA SOLA, M.
  • AOIZ VALLES, M.
9  - 18 DONEZTEBE
  • APEZTEGIA SANTESTEBAN, E.
  • MADARIAGA ALBERDI, E.
 Deialdia 3
2024/05/25
-
- DONEZTEBE   Descanso
2024/05/26
10:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • CENTENO CELAYA, D.
  • GOLDARACENA LANZ, X.
12  - 18 TAFALLA
  • AOIZ VALLES, M.
  • DEAN GONZALEZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 DONEZTEBE   4 2 2 0 0 36 13
2 TAFALLA   3 2 1 1 0 27 30
3 LARRAUN   2 2 0 2 0 16 36
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/11
-
- Descanso   BAZTAN
2024/05/11
19:30
Baraņain - Retegi BARAÑAIN
  • SAN ROMAN MARIŅELARENA, J.
  • ELIZALDE GARZARON, E.
18  - 1 BURLADA
  • GARATE EQUISOAIN, M.
  • SUESCUN PASTOR, O.
 Deialdia 2
2024/05/18
-
- Descanso   BURLADA
2024/05/18
10:00
Elizondo - Baztan BAZTAN
  • AGESTA MIURA, J.
  • OTXANDORENA PETRIRENA, H.
7  - 18 BARAŅAIN
  • ELIZALDE GARZARON, E.
  • SAN ROMAN MARIŅELARENA, J.
 Deialdia 3
2024/05/24
18:00
Burlada - Askatasuna BURLADA
  • GARATE EQUISOAIN, M.
  • SUESCUN PASTOR, O.
6  - 18 BAZTAN
  • AGESTA MIURA, J.
  • OTXANDORENA PETRIRENA, H.
2024/05/25
-
- BARAÑAIN   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BARAŅAIN   4 2 2 0 0 36 8
2 BAZTAN   3 2 1 1 0 25 24
3 BURLADA   2 2 0 2 0 7 36
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/11
-
- Descanso   IRURTZUN
2024/05/11
09:30
Estella - Remontival ESTELLA
  • PERAL ZUDAIRE, A.
  • NUIN OLITE, A.
6  - 18 ARBIZU
  • LOIDI LAKUNTZA, I.
  • LOPETEGI GARCIA, O.
 Deialdia 2
2024/05/18
-
- Descanso   ARBIZU
2024/05/18
10:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN
  • OSINAGA RAZKIN, O.
  • ESPARZA AYANZ, H.
18  - 13 ESTELLA
  • PERAL ZUDAIRE, A.
  • NUIN OLITE, A.
 Deialdia 3
2024/05/24
17:00
Arbizu - Arbizu ARBIZU
  • LOIDI LAKUNTZA, I.
  • LOPETEGI GARCIA, O.
18  - 12 IRURTZUN
  • ESPARZA AYANZ, H.
  • OSINAGA RAZKIN, O.
2024/05/25
-
- ESTELLA   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ARBIZU   4 2 2 0 0 36 18
2 IRURTZUN   3 2 1 1 0 30 31
3 ESTELLA   2 2 0 2 0 19 36