Itzuli
HERRIARTEKO  CAMPEONATO INTERPUEBLOS ABSOLUTO KADETE

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/17
18:15
Baraņain - Retegi BARAÑAIN
  • ANTIMASBERES MUŅOZ, A.
  • ZUGASTI LOZANO, U.
14  - 22 DONEZTEBE
  • ANCIZAR IRURUETA, I.
  • FAGOAGA BABACE, H.
2024/05/18
17:00
Leitza - Amazabal LEITZA
  • BALEZTENA OTXOTORENA, J.
  • ZUBILLAGA ASTIBIA, A.
22  - 21 ULTZAMA
  • ALDAZ BERASAIN, P.
  • GASTEARENA ORKIN, I.
 Deialdia 2
2024/05/31
18:00
Baraņain - Retegi BARAÑAIN
  • GOMEZ MARTINEZ, A.
  • ZUGASTI LOZANO, U.
6  - 22 ULTZAMA
  • ALDAZ BERASAIN, P.
  • GASTEARENA ORKIN, I.
2024/05/31
18:30
Doneztebe - Ezkurra DONEZTEBE
  • ANCIZAR IRURUETA, I.
  • FAGOAGA BABACE, H.
22  - 17 LEITZA
  • BIDART ZABALETA, E.
  • ZUBILLAGA ASTIBIA, A.
 Deialdia 3
2024/06/14
18:30
Leitza - Amazabal LEITZA
  • BALEZTENA OTXOTORENA, J.
  • ZUBILLAGA ASTIBIA, A.
22  - 1 BARAŅAIN
  • GOMEZ MARTINEZ, A.
  • IRAIZOZ ALDAZ, N.
2024/06/16
09:30
Latasa - Latasa ULTZAMA
  • ARIZTEGI APEZTEGIA, M.
  • GASTEARENA ORKIN, I.
13  - 22 DONEZTEBE
  • ANCIZAR IRURUETA, I.
  • FAGOAGA BABACE, H.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 DONEZTEBE   6 3 3 0 0 66 44
2 LEITZA   5 3 2 1 0 61 44
3 ULTZAMA   4 3 1 2 0 56 50
4 BARAŅAIN   3 3 0 3 0 21 66
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/11
11:00
Estella - Remontival ESTELLA
  • DIAZ ASOREY, M.
  • ZUDAIRE BARANDALLA, O.
8  - 22 ZIZUR
  • PEREZ BUENO, M.
  • GOŅI AZNAREZ, O.
2024/05/11
18:00
Betelu - Escuelas ARAITZ - BETELU 22  - 3 ATARRABIA
2024/05/12
-
- Descanso   LARRAUN
 Deialdia 2
2024/05/19
-
- ZIZUR   Descanso
2024/05/19
10:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • IJURKO BAKAIKUA, E.
  • OLLETA BERNAL, A.
22  - 12 ARAITZ - BETELU
2024/05/19
11:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA 8  - 22 ESTELLA
  • FERNANDEZ CAMBRA, M.
  • PASCUAL ZABALZA, E.
 Deialdia 3
2024/05/25
09:30
Estella - Remontival ESTELLA
  • FERNANDEZ CAMBRA, M.
  • PASCUAL ZABALZA, E.
14  - 22 LARRAUN
  • IJURKO BAKAIKUA, E.
  • OLLETA BERNAL, A.
2024/05/25
17:00
Zizur Mayor - Ardoi ZIZUR
  • GOMEZ BASURTO, A.
  • PEREZ BUENO, M.
22  - 9 ATARRABIA
2024/05/26
-
- Descanso   ARAITZ - BETELU
 Deialdia 4
2024/06/02
-
- Descanso   ATARRABIA
2024/06/16
10:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • OLLETA BERNAL, A.
  • IJURKO BAKAIKUA, E.
15  - 22 ZIZUR
  • GOŅI AZNAREZ, O.
  • GOMEZ BASURTO, A.
2024/06/16
16:00
Betelu - Escuelas ARAITZ - BETELU 22  - 4 ESTELLA
  • DIAZ ASOREY, M.
  • PASCUAL ZABALZA, E.
 Deialdia 5
2024/05/30
18:00
Villava - Lorenzo Goikoa ATARRABIA 5  - 22 LARRAUN
  • IJURKO BAKAIKUA, E.
  • OLLETA BERNAL, A.
2024/05/31
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ZIZUR
  • GOMEZ BASURTO, A.
  • PEREZ BUENO, M.
5  - 22 ARAITZ - BETELU
2024/06/16
-
- ESTELLA   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ARAITZ - BETELU   7 4 3 1 0 78 34
2 LARRAUN   7 4 3 1 0 81 53
3 ZIZUR   7 4 3 1 0 71 54
4 ESTELLA   5 4 1 3 0 48 74
5 ATARRABIA   4 4 0 4 0 25 88