Itzuli
HERRIARTEKO  CAMPEONATO INTERPUEBLOS ABSOLUTO GAZTE

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/17
18:15
Baraņain - Retegi BARAÑAIN
  • ANTIMASBERES MUŅOZ, I.
  • GOMEZ MARTINEZ, A.
22  - 11 DONEZTEBE
  • ESKUDERO BERNAL, O.
2024/05/18
17:00
Leitza - Amazabal LEITZA
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, J.
22  - 8 ULTZAMA
  • BARBERENA JUBERA, M.
  • GASCUE MENDIVE, A.
 Deialdia 2
2024/05/31
18:00
Baraņain - Retegi BARAÑAIN
  • ANTIMASBERES MUŅOZ, A.
  • ANTIMASBERES MUŅOZ, I.
22  - 10 ULTZAMA
  • BARBERENA JUBERA, M.
  • GASCUE MENDIVE, A.
2024/05/31
18:30
Doneztebe - Ezkurra DONEZTEBE
  • ESKUDERO BERNAL, O.
22  - 16 LEITZA
 Deialdia 3
2024/06/14
18:30
Leitza - Amazabal LEITZA
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, J.
22  - 21 BARAŅAIN
  • ANTIMASBERES MUŅOZ, A.
  • ANTIMASBERES MUŅOZ, I.
2024/06/16
09:30
Latasa - Latasa ULTZAMA
  • BARBERENA JUBERA, M.
  • GASCUE MENDIVE, A.
22  - 17 DONEZTEBE
  • ESKUDERO BERNAL, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LEITZA   5 3 2 1 0 60 51
2 BARAŅAIN   5 3 2 1 0 65 43
3 ULTZAMA   4 3 1 2 0 40 61
4 DONEZTEBE   4 3 1 2 0 50 60
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/11
11:00
Estella - Remontival ESTELLA
  • SAINZ BERGERA, I.
  • GANUZA IGLESIAS, I.
14  - 22 ZIZUR
  • ERASO MONREAL, E.
  • GOMEZ BASURTO, A.
2024/05/11
18:00
Betelu - Escuelas ARAITZ - BETELU 22  - 3 ATARRABIA
2024/05/12
-
- Descanso   LARRAUN
 Deialdia 2
2024/05/19
-
- ZIZUR   Descanso
2024/05/19
10:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • EGUZKIZA ARGAŅA, A.
  • GALARZA NOGUERA, E.
18  - 22 ARAITZ - BETELU
2024/05/19
11:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA
  • BALBUENA APEŅARIZ, U.
3  - 22 ESTELLA
  • GANUZA IGLESIAS, I.
  • ZUDAIRE BARANDALLA, O.
 Deialdia 3
2024/05/25
09:30
Estella - Remontival ESTELLA
  • ZUDAIRE BARANDALLA, O.
  • GANUZA IGLESIAS, I.
10  - 22 LARRAUN
  • EGUZKIZA ARGAŅA, A.
  • GALARZA NOGUERA, E.
2024/05/25
17:00
Zizur Mayor - Ardoi ZIZUR
  • ERASO MONREAL, E.
  • SETUAIN GARCIA, L.
11  - 22 ATARRABIA
2024/05/26
-
- Descanso   ARAITZ - BETELU
 Deialdia 4
2024/06/02
-
- Descanso   ATARRABIA
2024/06/16
10:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • EGUZKIZA ARGAŅA, A.
  • GALARZA NOGUERA, E.
22  - 5 ZIZUR
  • ERASO MONREAL, E.
  • PEREZ BUENO, M.
2024/06/16
16:00
Betelu - Escuelas ARAITZ - BETELU 22  - 7 ESTELLA
  • GANUZA IGLESIAS, I.
  • ZUDAIRE BARANDALLA, O.
 Deialdia 5
2024/05/30
18:00
Villava - Lorenzo Goikoa ATARRABIA
  • BALBUENA APEŅARIZ, U.
22  - 20 LARRAUN
  • EGUZKIZA ARGAŅA, A.
  • GALARZA NOGUERA, E.
2024/05/31
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ZIZUR
  • GOŅI AZNAREZ, O.
  • ERASO MONREAL, E.
14  - 22 ARAITZ - BETELU
2024/06/16
-
- ESTELLA   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ARAITZ - BETELU   8 4 4 0 0 88 42
2 ATARRABIA   6 4 2 2 0 50 75
3 LARRAUN   6 4 2 2 0 82 59
4 ZIZUR   5 4 1 3 0 52 80
5 ESTELLA   5 4 1 3 0 53 69