Itzuli
HERRIARTEKO  CAMPEONATO INTERPUEBLOS ABSOLUTO HELDUAK

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/17
18:15
Baraņain - Retegi BARAÑAIN
  • ITURBIDE LEGAZ, I.
  • LARRAYOZ OLAGUE, J.
9  - 22 DONEZTEBE
2024/05/18
17:00
Leitza - Amazabal LEITZA
  • GOIKOETXEA SAGASTIBELTZA, E.
  • TXOPERENA ZABALETA, H.
22  - 5 ULTZAMA
  • LANDIRIBAR GOYENECHE, I.
  • MARTIKORENA BARAIBAR, A.
 Deialdia 2
2024/05/31
18:00
Baraņain - Retegi BARAÑAIN
  • IRISARRI EZCURRA, X.
  • LARRAYOZ OLAGUE, J.
11  - 22 ULTZAMA
  • LANDIRIBAR GOYENECHE, I.
  • MARTIKORENA BARAIBAR, A.
2024/05/31
18:30
Doneztebe - Ezkurra DONEZTEBE 16  - 22 LEITZA
  • GOIKOETXEA SAGASTIBELTZA, E.
  • TXOPERENA ZABALETA, H.
 Deialdia 3
2024/06/14
18:30
Leitza - Amazabal LEITZA
  • GOIKOETXEA SAGASTIBELTZA, E.
  • TXOPERENA ZABALETA, H.
22  - 4 BARAŅAIN
  • IRISARRI EZCURRA, X.
  • ITURBIDE LEGAZ, I.
2024/06/16
09:30
Latasa - Latasa ULTZAMA
  • ASTRAIN, B.
  • MARTIKORENA BARAIBAR, A.
6  - 22 DONEZTEBE
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LEITZA   6 3 3 0 0 66 25
2 DONEZTEBE   5 3 2 1 0 60 37
3 ULTZAMA   4 3 1 2 0 33 55
4 BARAŅAIN   3 3 0 3 0 24 66
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/05/11
11:00
Estella - Remontival ESTELLA
  • GOŅI LOPEZ, M.
  • GARIN CALANDA, U.
3  - 22 ZIZUR
  • ROLDAN MARRODAN, T.
2024/05/11
18:00
Betelu - Escuelas ARAITZ - BETELU
  • UITZI GOIKOETXEA, G.
  • SARALEGI IZAGIRRE, J.
22  - 5 ATARRABIA
  • OLAZ BENGOA, U.
  • BIDAURRETA ZABALA, A.
2024/05/12
-
- Descanso   LARRAUN
 Deialdia 2
2024/05/19
-
- ZIZUR   Descanso
2024/05/19
10:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • GALARTZA ROTETA, I.
  • IRIARTE CILVETI, O.
22  - 13 ARAITZ - BETELU
  • GOIKOETXEA LOPETEGI, O.
  • SARALEGI IZAGIRRE, J.
2024/05/19
11:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA
  • BIDAURRETA ZABALA, A.
  • TORRECILLAS SOTO, A.
22  - 12 ESTELLA
  • GARIN CALANDA, U.
  • LANDER GARCIA DE E., A.
 Deialdia 3
2024/05/25
09:30
Estella - Remontival ESTELLA
  • GARIN CALANDA, U.
  • LANDER GARCIA DE E., A.
11  - 22 LARRAUN
  • GALARTZA ROTETA, I.
  • GURREA PRADOS, I.
2024/05/25
17:00
Zizur Mayor - Ardoi ZIZUR 22  - 11 ATARRABIA
  • FERNANDEZ GONZALO, R.
  • TORRECILLAS SOTO, A.
2024/05/26
-
- Descanso   ARAITZ - BETELU
 Deialdia 4
2024/06/02
-
- Descanso   ATARRABIA
2024/06/16
10:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • IRIARTE CILVETI, O.
  • GURREA PRADOS, I.
5  - 22 ZIZUR
2024/06/16
16:00
Betelu - Escuelas ARAITZ - BETELU
  • GOIKOETXEA LOPETEGI, O.
  • SARALEGI IZAGIRRE, J.
22  - 14 ESTELLA
  • LANDER GARCIA DE E., A.
  • PLAZA SANZ, I.
 Deialdia 5
2024/05/30
18:00
Villava - Lorenzo Goikoa ATARRABIA
  • FERNANDEZ GONZALO, R.
  • TORRECILLAS SOTO, A.
7  - 22 LARRAUN
  • GALARTZA ROTETA, I.
  • GURREA PRADOS, I.
2024/05/31
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ZIZUR 22  - 4 ARAITZ - BETELU
  • UITZI GOIKOETXEA, G.
  • SARALEGI IZAGIRRE, J.
2024/06/16
-
- ESTELLA   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ZIZUR   8 4 4 0 0 88 23
2 LARRAUN   7 4 3 1 0 71 53
3 ARAITZ - BETELU   6 4 2 2 0 61 63
4 ATARRABIA   5 4 1 3 0 45 78
5 ESTELLA   4 4 0 4 0 40 88