Bilatzailea

Astea

Lehiaketa:

Kluba:

Ordena:
Dataren arabera    Etxeko Klubaren arabera

Bilatu  |   Excel





Kartelera
Data Ordua Zkia. Frontoia Etxekoa Kanpokoak Lehiaketa
2024/04/18 17:00 1 Noain - Bidezarra NOAIN (Palacios-Zorrilla) NOAIN (Marin-Redin) ZESTA PUNTA, AZKEN FASEA NKJ - ZESTA PUNTA KIMU 1. LIGAXKA
2024/04/18 17:00 2 Noain - Bidezarra NOAIN (Marin-Garcia) NOAIN (Urzainqui-Baigorri) ZESTA PUNTA, AZKEN FASEA NKJ - ZESTA PUNTA KIMU 1. LIGAXKA
2024/04/18 17:00 3 Noain - Bidezarra NOAIN (Palacios-Alzate) NOAIN (Ontoria-Navarro) ZESTA PUNTA, AZKEN FASEA NKJ - ZESTA PUNTA KADETE LIGAXKA
2024/04/18 17:00 4 Noain - Bidezarra NOAIN (Urzainqui-Leon) NOAIN (Muñoz-Ataun) ZESTA PUNTA, AZKEN FASEA NKJ - ZESTA PUNTA HAUR FINAL LAURDENAK
2024/04/18 18:00 1 Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR (Esain-Iriarte) AURRERA (A. Artola-A. Zubillaga) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA KADETE 2. FINALERDIA
2024/04/18 18:30 1 Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (U. Gomez - N. Setuain) HUARTE (S. Gomes - N. Izcue) ESKUZ BINAKA NESKAK 2.FASEA NKJ - ESKUZ BINAKA NESKA HAUR LIGAXKA
2024/04/18 19:30 1 Villava - Lorenzo Goikoa BETI ONAK (I. BARBAJERO) IRURTZUN (Bustince) ESKUZ KOPA - ESKUZ BANAKA 4½ FINAL ZORTZIRENAK
2024/04/18 19:30 2 Villava - Lorenzo Goikoa BETI ONAK (A. ROMERO) BETI ONAK (A. BIDAURRETA) ESKUZ KOPA - ESKUZ BANAKA 4½ FINAL ZORTZIRENAK
2024/04/18 20:00 1 Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Olza-Belzunce) AUÑAMENDI (Pedroarena-Zabalza) 3. FASEA NKJ - PALETA GOMA NESKAK KADETE 1. FINALERDIA
2024/04/18 20:00 1 Larraintzar - Ulzama ULTZAMA Murillo ARAMPILOTA (JON GASTESI) ESKUZ KOPA - ESKUZ BANAKA 4½ FINAL ZORTZIRENAK
2024/04/19 17:30 1 Aoiz - Toki Eder AOIZ (Huarte-De Gracia) AURRERA (E. Saizar-E. Bengoetxea) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA SEIN 2. FINALERDIA
2024/04/19 18:00 1 Pamplona - Tenis TENIS (Mendivil-Castejón) S.IGNACIO (J. Abizcuri - Vallejo) FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA GIZON KIMU 2. FINAL ZORTZIRENAK
2024/04/19 18:00 1 Barañain - Retegi LAGUNAK (Pérez-Rivas) PILOTAJAUKU (García de Eulate-Arregi) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA SEIN 3. FINALERDIA
2024/04/19 18:00 2 Barañain - Retegi LAGUNAK (A.Lerin - San Roman) AMESKOA (M.Sanz - Cegama) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA HAUR 3. FINALERDIA
2024/04/19 18:00 1 Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Iturralde-San José) MUTILENDAKO (Iragui-Santandreu) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA SEIN 4. FINALERDIA
2024/04/19 18:00 1 Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Zubieta - M. Iñarrea) BORTZIRIAK (B. Goñi - Iguzkiagirre) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA KIMU 1. FINALERDIA
2024/04/19 18:00 2 Bera - Eztegara BORTZIRIAK (I. Leiza - E. Igoa) TXARUTA (J. Agesta - Otxandorena) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA KIMU 1. FINALERDIA
2024/04/19 18:00 1 Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Echeverria-Narváez) UMORE ONA (Olaizola-Lujambio) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA SEIN 2. FINALERDIA
2024/04/19 18:00 1 Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (I. Indurain - F. Ayestaran) SAN MIGUEL (Pierola-Eugui) 36 M PILOTALEKUA ESKUZ NKT - ESKUZ BINAKA BETERANOEN 2. LIGAXKA
2024/04/19 18:00 2 Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (M. Arizaleta - M. Etxeberria) BERRIOZAR (Etxeberria-Sagues) 36 M PILOTALEKUA ESKUZ NKT - ESKUZ BINAKA BETERANOEN 2. LIGAXKA
2024/04/19 18:00 3 Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (M. Ayala - V. Sarasibar) SAN MIGUEL (Jaunarena-López) 36 M PILOTALEKUA ESKUZ NKT - ESKUZ BINAKA BETERANOEN 3. LIGAXKA
2024/04/19 18:15 1 Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Eraso-Setuain) ULTZAMA (Z. Barbarin - D. Murillo) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA GAZTE 2. FINALERDIA
2024/04/19 18:15 2 Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A (Goñi-Perez) ERREKA.(A). H. Fagoaga - I. Ancizar. 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA KADETE 1. FINALERDIA
2024/04/19 18:30 1 Lesaka - Arkupe ARKUPE (N. Almandoz - J. Iratzoki) BERRIOZAR (H. Abasolo - A. Gurpegi) ESKUZ BINAKA NESKAK 2.FASEA NKJ - ESKUZ BINAKA NESKA HAUR LIGAXKA
2024/04/19 18:30 2 Lesaka - Arkupe ARKUPE (J. Madariaga - O. Muñoa) ULTZAMA (E. Alsua - A. Orquin) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA KIMU 2. FINALERDIA
2024/04/19 18:30 1 Leitza - Amazabal AURRERA (E. Bidart-O. Alkorta) LARRAUN (Laso - Ijurko) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA KADETE 1. FINALERDIA
2024/04/19 18:30 1 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Baqueriza-Salinas) PILOTAJAUKU (Mendia, A-Santano) 3. FASEA NKJ - PALETA GOMA NESKAK HAUR 2. FINALERDIA
2024/04/19 18:30 1 Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Cobos-Moral) PILOTAJAUKU (Lizarraga-Saralegi) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA SEIN 3. FINALERDIA
2024/04/19 18:30 2 Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Salcedo) ZUGARRALDE (Baleztena) ESKUZ KOPA - ESKUZ BANAKA 4½ FINAL ZORTZIRENAK
2024/04/19 19:00 1 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Marroyo-Aldasoro) OBERENA (Goyenaga-Olague) 3. FASEA NKJ - PALETA GOMA NESKAK KIMU 1. FINALERDIA
2024/04/19 19:00 1 Huarte - Euskal Jai Berri BERRIOZAR J.A. (Ekiza-Perez) NOAIN (Iturbide-San Juan) ZESTA PUNTA, AZKEN FASEA NKJ - ZESTA PUNTA GAZTE LIGAXKA
2024/04/19 19:30 1 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Garmendia-Jimenez) G.PILOTA (Amado-Campos) 3. FASEA NKJ - PALETA GOMA NESKAK KADETE 2. LIGAXKA
2024/04/20 09:30 1 Estella - Remontival SAN MIGUEL (Baquedano - Roitegui) SAN MIGUEL (Alfageme - Noain) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA KIMU 4. FINALERDIA
2024/04/20 09:30 2 Estella - Remontival SAN MIGUEL (Fernández-Pascual) LAGUNAK (Bengoetxea-Zugasti) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA KADETE 2. FINALERDIA
2024/04/20 09:30 3 Estella - Remontival SAN MIGUEL (A. Usubiaga - A. Galdeano) ARAMPILOTA (T. Ibiriku - M. Gastesi) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA GAZTE 3. FINALERDIA
2024/04/20 09:30 4 Estella - Remontival SAN MIGUEL (I. Ganuza - I. Sainz) OBERENA (Guelbenzu-Crespo) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA GAZTE 2. FINALERDIA
2024/04/20 10:00 1 Elizondo - Baztan TXARUTA (Aguerralde-Etxenike) ALDABIDE (Sanchez-Mauduit) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA SEIN 1. FINALERDIA
2024/04/20 10:00 2 Elizondo - Baztan TXARUTA (J. Ripa - I. Irazoqui) AURRERA (E. Bidart-A. Olaizola) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA KIMU 2. FINALERDIA
2024/04/20 10:00 3 Elizondo - Baztan TXARUTA (Agesta - Braña) AOIZ (Nicuesa - San Martin) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA HAUR 2. FINALERDIA
2024/04/20 10:00 1 Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Larreta - Bengoetxea) SORAUREN (Guerra-Iribarren) 3. FASEA NKJ - PALETA GOMA NESKAK HAUR 1. LIGAXKA
2024/04/20 10:00 2 Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Ansorena - Zubillaga) SAN MIGUEL (De la Cruz-Argandoña) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA SEIN 4. FINALERDIA
2024/04/20 10:00 3 Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Nazabal - Telletxea) ULTZAMA (P. Aldaz - A. Gascue) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA GAZTE 1. FINALERDIA
2024/04/20 10:00 4 Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (I.Galarza) SAN MIGUEL (Ochotorena) ESKUZ KOPA - ESKUZ BANAKA 4½ FINAL ZORTZIRENAK
2024/04/20 10:00 1 Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Monleón-Aldaz) ZUGARRALDE (Picabea-Villanueva) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA KADETE 3. FINALERDIA
2024/04/20 10:00 1 Villava - Atarrabia ATARRABIA (Otamendi - Zabaleta) BORTZIRIAK (Lizardi-Ugalde) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA SEIN 1. FINALERDIA
2024/04/20 10:00 2 Villava - Atarrabia ATARRABIA (Ezkurra - Santesteban) LARRAUN (Balda - Ijurko) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA HAUR 1. FINALERDIA
2024/04/20 10:00 3 Villava - Atarrabia ATARRABIA (Leiza - Recalde) AURRERA (A. Salaberria-A. Ugartemendia) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA HAUR 1. FINALERDIA
2024/04/20 10:00 1 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Beraza-Mendiburu) G.PILOTA (Goñi-Moreno) 3. FASEA NKJ - PALETA GOMA NESKAK KIMU 1. FINALERDIA
2024/04/20 10:00 2 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Jaka-San Martín) LARRAUN (Goñi - Astiz) 3. FASEA NKJ - PALETA GOMA NESKAK HAUR 2. FINALERDIA
2024/04/20 10:00 3 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Gaintzarain-Lazkoz) OBERENA (Arraras-Nuin) 3. FASEA NKJ - PALETA GOMA NESKAK KADETE 1. FINALERDIA
2024/04/20 10:00 4 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (O. ZUBIRIA - J. ASTIZ) G.PILOTA (I. ERAUSKIN - E. MURUGARREN) 3. FASEA NKJ - PALETA GOMA NESKAK GAZTE 1. FINALERDIA
2024/04/20 10:30 1 Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Glaria-Morales) G.PILOTA (Campos-Sasiain) 3. FASEA NKJ - PALETA GOMA NESKAK HAUR 1. LIGAXKA
2024/04/20 10:30 2 Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Cilveti-Lacunza) G.PILOTA (Lohiarte-Aldaz) 3. FASEA NKJ - PALETA GOMA NESKAK KADETE 2. LIGAXKA
2024/04/20 11:00 1 Sunbilla - Sunbilla ADOS PILOTA (M. Irigoyen - N. Altxu) ADOS PILOTA (A. Ayoroa - N. Elizalde) ESKUZ BINAKA NESKAK 2.FASEA NKJ - ESKUZ BINAKA NESKA KIMU LIGAXKA
2024/04/20 11:00 2 Sunbilla - Sunbilla ADOS PILOTA (A. Saralegi - O. Lazkoz) ADOS PILOTA (M. Bereau - O. Deskarga) ESKUZ BINAKA NESKAK 2.FASEA NKJ - ESKUZ BINAKA NESKA KIMU LIGAXKA
2024/04/20 11:00 3 Sunbilla - Sunbilla ADOS PILOTA (A. Baleztena - A. Arraztoa) ADOS PILOTA (I. Altxu - J. Irigoyen) ESKUZ BINAKA NESKAK 2.FASEA NKJ - ESKUZ BINAKA NESKA HAUR LIGAXKA
2024/04/20 11:00 1 Ezkabarte - Ezkabarte SORAUREN (AICIONDO-ARRIBAS) S.IGNACIO (Ruiz - I. Martinez) FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA GIZON HAUR 2. LIGAXKA
2024/04/20 11:00 1 Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Sein - Zestau) AURRERA (G. Imaz-A. Bereau) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA HAUR 3. FINALERDIA
2024/04/20 11:00 2 Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Zestau - Lazkanotegi) ZUGARRALDE (Garate-Imaz) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA HAUR 2. FINALERDIA
2024/04/20 11:00 1 Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (U. Azkona - A. Arguelles) IRURTZUN (H.Erviti - U. Lanz) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA KIMU 3. FINALERDIA
2024/04/20 11:00 1 Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (J. Berasain - N. Begino) ARKUPE (E. Muñoa - A. Hita) ESKUZ BINAKA NESKAK 2.FASEA NKJ - ESKUZ BINAKA NESKA KIMU LIGAXKA
2024/04/20 11:00 2 Larraintzar - Ulzama ULTZAMA Mikelarena LARRAUN (O.Iriarte) ESKUZ KOPA - ESKUZ BANAKA 4½ FINAL ZORTZIRENAK
2024/04/20 11:30 1 Lodosa - San Francisco Javier SAN FCO.JAVIER (P. Armendariz - A. Mues) AURRERA (J. Arregi-M. Urbelz) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA GAZTE 3. FINALERDIA
2024/04/20 17:00 1 Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Gracia-Urmeneta) SAN FRCO.JAVIER (Garrido - Figueroa) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA GAZTE 1. FINALERDIA
2024/04/21 10:00 1 Pamplona - Larraina LARRAINA (X. Iribarren) LARRAINA (Abaurrea) FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA BANAKA KADETE FINAL LAURDENAK
2024/04/21 10:00 2 Pamplona - Larraina LARRAINA (Zabalza) LARRAINA (Ugarte) FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA BANAKA KADETE FINAL LAURDENAK
2024/04/21 10:00 3 Pamplona - Larraina LARRAINA (Garmendia) AMAYA (Fuentes) FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA BANAKA KADETE FINAL LAURDENAK
2024/04/21 10:00 4 Pamplona - Larraina OBERENA (Agesta) LARRAINA (Tellechea) FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA BANAKA KADETE FINAL LAURDENAK
2024/04/21 12:00 1 Lodosa - San Francisco Javier SAN FCO.JAVIER (Ai. Campo - P. Martinez) IRURTZUN (E. Lizaso - O. Ongay) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA KIMU 3. FINALERDIA
2024/04/21 13:00 1 Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Eizagirre - Hernandorena) BERRIOZAR (Izko-Martiartu) 2 FASEA ESKUZ BINAKA NKJ - ESKUZ BINAKA KADETE 3. FINALERDIA
2024/04/21 13:00 1 Leitza - Amazabal AURRERA (H. Txoperena) ZUGARRALDE (Rebole,A.) ESKUZ KOPA - ESKUZ BANAKA 4½ FINAL ZORTZIRENAK
2024/04/21 16:00 1 Pamplona - Larraina LARRAINA (I. Gorospe - J:M.Fernandez) LARRAINA (Buldain - Escalada) FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA GIZON HAUR 1. LIGAXKA
2024/04/21 16:00 2 Pamplona - Larraina REDIN (Cayuela - Callejón) F. LOPEZ (Fernandez - Otxotorena) FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA GIZON HAUR 2. LIGAXKA
2024/04/21 16:00 3 Pamplona - Larraina REDIN (Valentí - Baleztena) F. LOPEZ (Arbizu - Larumbe) FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA GIZON HAUR 2. LIGAXKA
2024/04/21 16:00 4 Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Gonzalez - Ibiricu) S.IGNACIO (Martinez - Erro) FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA GIZON KIMU 2. FINAL ZORTZIRENAK
2024/04/21 16:00 5 Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Alonso - N. López) REDIN (Blanco - Díez) FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA GIZON KIMU 2. FINAL ZORTZIRENAK
2024/04/21 16:00 6 Pamplona - Larraina S.IGNACIO (I. Abizcuri - Iribarren) REDIN (Gil - Legarrea) FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA GIZON KIMU 2. FINAL ZORTZIRENAK
2024/04/21 16:00 7 Pamplona - Larraina AMAYA (Ollo - Pérez) S.IGNACIO (Sola - Aragón) FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA GIZON KIMU 2. FINAL ZORTZIRENAK
2024/04/21 16:00 1 Pamplona - Oberena Frontón 2 AMAYA A (Moreno - Moreno) LARRAINA (Iraizoz - Oroz) FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA GIZON HAUR 1. LIGAXKA
2024/04/21 16:00 2 Pamplona - Oberena Frontón 2 LARRAINA (Garmendia - M. Gorospe) S.IGNACIO (Urrutia - Sanchez) FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA GIZON KIMU 1. LIGAXKA
2024/04/21 16:00 3 Pamplona - Oberena Frontón 2 AMAYA (M. Chourraut - I. Etxeberria) TENIS (Iraizoz-Casado) FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA GIZON KIMU 1. LIGAXKA
2024/04/21 16:00 4 Pamplona - Oberena Frontón 2 F. LOPEZ (Larrea - Gurucelain) AMAYA (García - Vilches) FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA GIZON HAUR 2. LIGAXKA
2024/04/21 16:00 5 Pamplona - Oberena Frontón 2 F. LOPEZ (Herrero - Echeverría) S.IGNACIO (O. Gonzalez - Ábrego) FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA GIZON KIMU 2. FINAL ZORTZIRENAK
2024/04/21 16:00 6 Pamplona - Oberena Frontón 2 F. LOPEZ (Ripalda - Zabalza) S.IGNACIO (Iturralde - Abaurrea) FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA GIZON KIMU 2. FINAL ZORTZIRENAK
2024/04/21 16:00 7 Pamplona - Oberena Frontón 2 F. LOPEZ (Arbizu - Larrea) SORAUREN (ESLAVA-IRULEGUI) FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA GIZON KIMU 2. FINAL ZORTZIRENAK
2024/04/21 16:30 1 Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Mateo-Echeberria) CABANILLAS (Arellano-Marin) ZESTA PUNTA NKJ - ZESTA PUNTA EMAKUME KADETE FINAL LAURDENAK
2024/04/21 16:30 2 Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Mateo-Rahmam) NOAIN (Laquidain-Baztan) ZESTA PUNTA, AZKEN FASEA NKJ - ZESTA PUNTA KIMU 1. LIGAXKA
2024/04/21 16:30 3 Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Guia-Martinez) CABANILLAS (Lorente-Lapeña) ZESTA PUNTA, AZKEN FASEA NKJ - ZESTA PUNTA HAUR FINAL LAURDENAK
2024/04/21 16:30 4 Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Martínez-Mateo) NOAIN (Tena-Ochoa) ZESTA PUNTA, AZKEN FASEA NKJ - ZESTA PUNTA KIMU 1. LIGAXKA
2024/04/21 19:00 1 Noain - Bidezarra NOAIN (Laquidain-Aldalur) BERRIOZAR J.A. (Gurutziaga-Crespo) ZESTA PUNTA, AZKEN FASEA NKJ - ZESTA PUNTA KIMU 2. FINAL LAURDENAK
2024/04/21 19:00 1 Pamplona - Tenis TENIS D (J. Ayerra - M. Isturiz) AMAYA C (Pascal - Díaz) FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA GIZON HAUR 2. LIGAXKA
2024/04/21 19:00 2 Pamplona - Tenis TENIS C (M. Vicente - J. Aguirre) S.IGNACIO (Ilundain - Aramendía) FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA GIZON HAUR 2. LIGAXKA
2024/04/19 - !Horario provisional - - LAGUNAK (De la torre) OBERENA (J. RECALDE) ESKUZ KOPA - ESKUZ BANAKA 4½ FINAL ZORTZIRENAK
2024/04/20 - !Horario provisional - - TENIS B (M. Castejon - J. Gortari) Descanso FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA GIZON HAUR 2. LIGAXKA
2024/04/20 - !Horario provisional - - LARRAINA (Jamar - Unciti) Descanso FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA GIZON HAUR 2. LIGAXKA
2024/04/20 - !Horario provisional - - SAN JUAN (Astrain-Guerra) Descanso 3. FASEA NKJ - PALETA GOMA NESKAK KADETE 2. LIGAXKA
2024/04/20 - !Horario provisional - - TENIS A (S.Fdez de Arcaya - A. Ezcaray) Descanso FASE BAKARRA NKJ - PALETA GOMA GIZON HAUR 2. LIGAXKA
2024/04/20 - !Horario provisional - - AUÑAMENDI (Erro-Iriarte) Descanso 3. FASEA NKJ - PALETA GOMA NESKAK HAUR 1. LIGAXKA
2024/04/19 19:00 1 Iruña - MENDILLORRI-Pamplona NAFARROA GIPUZKOA ESKUZ BANAKA GIZONEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/19 19:00 2 Iruña - MENDILLORRI-Pamplona NAFARROA GIPUZKOA ESKUZ BINAKA GIZONEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/19 19:00 1 Pamplona - Labrit-Pamplona NAFARROA GIPUZKOA LARRUZKO PALETA GIZONEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/19 19:00 2 Pamplona - Labrit-Pamplona NAFARROA GIPUZKOA PALA MOTZA GIZONEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/20 10:00 1 ARNEDO - Trinkete Arnedo ERRIOXA BIZKAIA ESKUZ BINAKA GIZONEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/20 10:00 2 ARNEDO - Trinkete Arnedo ERRIOXA BIZKAIA ESKUZ BANAKA GIZONEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/20 10:00 3 ARNEDO - Trinkete Arnedo ERRIOXA BIZKAIA ESKUZ BINAKA GIZONEZKO GAZTEAK LIGA
2024/04/20 10:00 4 ARNEDO - Trinkete Arnedo ERRIOXA BIZKAIA ESKUZ BANAKA GIZONEZKO GAZTEAK LIGA
2024/04/20 10:00 1 Logroño - Adarraga ERRIOXA BIZKAIA PALETA GOMA GIZONEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/20 10:00 2 Logroño - Adarraga ERRIOXA BIZKAIA PALETA GOMA EMAKUMEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/20 10:00 3 Logroño - Adarraga ERRIOXA BIZKAIA ESKUZ BANAKA EMAKUMEZKO GAZTEAK LIGA
2024/04/20 10:00 4 Logroño - Adarraga ERRIOXA BIZKAIA ESKUZ BINAKA EMAKUMEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/20 10:00 1 Iruña - MENDILLORRI-Pamplona NAFARROA GIPUZKOA ESKUZ BANAKA GIZONEZKO GAZTEAK LIGA
2024/04/20 10:00 2 Iruña - MENDILLORRI-Pamplona NAFARROA GIPUZKOA ESKUZ BINAKA GIZONEZKO GAZTEAK LIGA
2024/04/20 10:00 3 Iruña - MENDILLORRI-Pamplona NAFARROA GIPUZKOA ESKUZ BANAKA GIZONEZKO 22-AZPIKO LIGA
2024/04/20 10:00 4 Iruña - MENDILLORRI-Pamplona NAFARROA GIPUZKOA ESKUZ BINAKA GIZONEZKO 22-AZPIKO LIGA
2024/04/20 10:00 1 LARRAIBIDE - LARRAIBIDE NAFARROA GIPUZKOA XARE GAZTEAK LIGA
2024/04/20 10:00 2 LARRAIBIDE - LARRAIBIDE NAFARROA GIPUZKOA XARE 22-AZPIKO LIGA
2024/04/20 10:00 3 LARRAIBIDE - LARRAIBIDE NAFARROA GIPUZKOA XARE NAGUSIAK LIGA
2024/04/20 10:00 1 PAMPLONA - TENIS-Pamplona NAFARROA GIPUZKOA LARRUZKO PALETA GIZONEZKO GAZTEAK LIGA
2024/04/20 10:00 2 PAMPLONA - TENIS-Pamplona NAFARROA GIPUZKOA LARRUZKO PALETA GIZONEZKO 22-AZPIKO LIGA
2024/04/20 10:00 3 PAMPLONA - TENIS-Pamplona NAFARROA GIPUZKOA PALA MOTZA GIZONEZKO 22-AZPIKO LIGA
2024/04/20 10:00 1 Iruña - IRUÑA-LABRIT NAFARROA GIPUZKOA ESKUZ BANAKA GIZONEZKO GAZTEAK LIGA
2024/04/20 10:00 2 Iruña - IRUÑA-LABRIT NAFARROA GIPUZKOA ESKUZ BINAKA GIZONEZKO GAZTEAK LIGA
2024/04/20 10:00 1 Pamplona - Lopez (Iturrama) NAFARROA GIPUZKOA PALETA GOMA GIZONEZKO GAZTEAK LIGA
2024/04/20 10:00 2 Pamplona - Lopez (Iturrama) NAFARROA GIPUZKOA PALETA GOMA GIZONEZKO 22-AZPIKO LIGA
2024/04/20 10:00 3 Pamplona - Lopez (Iturrama) NAFARROA GIPUZKOA PALETA GOMA GIZONEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/20 10:00 1 PAMPLONA - UPNA NAFARROA GIPUZKOA PALETA GOMA EMAKUMEZKO GAZTEAK LIGA
2024/04/20 10:00 2 PAMPLONA - UPNA NAFARROA GIPUZKOA PALETA GOMA EMAKUMEZKO 22 AZPIKO LIGA
2024/04/20 10:00 3 PAMPLONA - UPNA NAFARROA GIPUZKOA PALETA GOMA EMAKUMEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/20 15:30 1 Noaín - Noain NAFARROA GIPUZKOA ZESTA PUNTA BANAKA EMAKUMEZKO GAZTEAK LIGA
2024/04/20 15:30 2 Noaín - Noain NAFARROA GIPUZKOA ZESTA PUNTA BANAKA GIZONEZKO GAZTEAK LIGA
2024/04/20 15:30 3 Noaín - Noain NAFARROA GIPUZKOA ZESTA PUNTA BINAKA GIZONEZKO GAZTEAK LIGA
2024/04/20 15:30 4 Noaín - Noain NAFARROA GIPUZKOA ZESTA PUNTA BANAKA GIZONEZKO 22-AZPIKO LIGA
2024/04/20 15:30 5 Noaín - Noain NAFARROA GIPUZKOA ZESTA PUNTA BINAKA GIZONEZKO 22-AZPIKO LIGA
2024/04/20 15:30 6 Noaín - Noain NAFARROA GIPUZKOA ZESTA PUNTA BANAKA GIZONEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/20 15:30 7 Noaín - Noain NAFARROA GIPUZKOA ZESTA PUNTA BINAKA GIZONEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/20 16:00 1 Iruña - MENDILLORRI-Pamplona NAFARROA GIPUZKOA PALETA ARGENTINA EMAKUMEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/20 16:00 2 Iruña - MENDILLORRI-Pamplona NAFARROA GIPUZKOA PALETA ARGENTINA GIZONEZKO GAZTEAK LIGA
2024/04/20 16:00 3 Iruña - MENDILLORRI-Pamplona NAFARROA GIPUZKOA PALETA ARGENTINA GIZONEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/20 16:00 4 Iruña - MENDILLORRI-Pamplona NAFARROA GIPUZKOA LARRUZKO PALETA GIZONEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/20 16:00 1 Aoiz - Aoiz NAFARROA GIPUZKOA ESKUZ BANAKA GIZONEZKO 22-AZPIKO LIGA
2024/04/20 16:00 2 Aoiz - Aoiz NAFARROA GIPUZKOA ESKUZ BINAKA GIZONEZKO 22-AZPIKO LIGA
2024/04/20 16:00 3 Aoiz - Aoiz NAFARROA GIPUZKOA ESKUZ BANAKA GIZONEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/20 16:00 4 Aoiz - Aoiz NAFARROA GIPUZKOA ESKUZ BINAKA GIZONEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/20 16:30 1 Logroño - Adarraga ERRIOXA BIZKAIA ESKUZ BANAKA GIZONEZKO GAZTEAK LIGA
2024/04/20 16:30 2 Logroño - Adarraga ERRIOXA BIZKAIA ESKUZ BINAKA GIZONEZKO GAZTEAK LIGA
2024/04/20 16:30 3 Logroño - Adarraga ERRIOXA BIZKAIA ESKUZ BINAKA GIZONEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/20 16:30 4 Logroño - Adarraga ERRIOXA BIZKAIA ESKUZ BANAKA GIZONEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/21 10:00 1 Logroño - Las Gaunas (Logroño) ERRIOXA BIZKAIA PALA GIZONEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/21 10:00 1 Logroño - Adarraga ERRIOXA-Retirado BIZKAIA LARRUZKO PALETA GIZONEZKO GAZTEAK LIGA
2024/04/21 10:00 2 Logroño - Adarraga ERRIOXA BIZKAIA LARRUZKO PALETA GIZONEZKO 22-AZPIKO LIGA
2024/04/21 10:00 3 Logroño - Adarraga ERRIOXA BIZKAIA LARRUZKO PALETA GIZONEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/21 10:00 4 Logroño - Adarraga ERRIOXA BIZKAIA PALA MOTZA GIZONEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/21 10:00 1 Pamplona - Labrit-Pamplona NAFARROA GIPUZKOA ESKUZ BINAKA EMAKUMEZKO GAZTEAK LIGA
2024/04/21 10:00 2 Pamplona - Labrit-Pamplona NAFARROA GIPUZKOA ESKUZ BANAKA EMAKUMEZKO 22-AZPIKO LIGA
2024/04/21 10:00 3 Pamplona - Labrit-Pamplona NAFARROA GIPUZKOA ESKUZ BINAKA EMAKUMEZKO 22 AZPIKO LIGA
2024/04/21 10:00 4 Pamplona - Labrit-Pamplona NAFARROA GIPUZKOA ESKUZ BINAKA EMAKUMEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/04/21 11:00 1 Noaín - Noain NAFARROA GIPUZKOA PALA GIZONEZKO NAGUSIAK LIGA
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik