Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ NAGUSIAK ESKUZ BINAKA 2ª MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/10/09
19:30
Alsasua - Burunda ALSASUA
  • ONTSALO INTXAURRONDO, U.
  • LASA ELIZALDE, O.
22  - 16 HUARTE B
  • LOBAN LIZARRAGA, O.
  • LANDIRIBAR GOYENECHE, I.
2013/10/12
12:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • MATEO LOS ARCOS, X.
  • PLAZA SANZ, I.
18  - 22 OBERENA C
  • ETXAIDE LARRAYOZ, M.
  • LUKIN AIZPUN, X.
2013/10/12
12:00
Villava - Lorenzo Goikoa BETI ONAK (RETIRADO)
  • ANGUIANO ESTANISLAO, E.
  • SEMINARIO TORREA, H.
  IRURTZUN B
  • IJURRA GARMENDIA, A.
  • BERGERA AZKETA, I.
 Deialdia 2
2013/10/18
19:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • IJURRA GARMENDIA, A.
  • BERGERA AZKETA, I.
20  - 22 SAN MIGUEL B
  • PLAZA SANZ, I.
  • NUBLA BERZAL, A.
2013/10/19
11:00
Huarte - Toki Alai HUARTE B
  • LOBAN LIZARRAGA, O.
  • LANDIRIBAR GOYENECHE, I.
  BETI ONAK (RETIRADO)
  • SEMINARIO TORREA, H.
  • ANGUIANO ESTANISLAO, E.
2013/10/19
12:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • SOTO EZCURDIA, A.
  • ETCHEGOIN HARRIKET, I.
22  - 20 ALSASUA
  • AYESTARAN RENDO, X.
  • LASA ELIZALDE, O.
 Deialdia 3
2013/10/26
17:00
Alsasua - Burunda ALSASUA
  • ONTSALO INTXAURRONDO, U.
  • LASA ELIZALDE, O.
21  - 22 IRURTZUN B
  • LANSALOT ERASO, A.
  • IRAÑETA BETELU, J.
2013/10/27
-
- BETI ONAK (RETIRADO)   SAN MIGUEL B
2013/10/27
12:00
Huarte - Toki Alai HUARTE B
  • LOBAN LIZARRAGA, O.
  • LANDIRIBAR GOYENECHE, I.
22  - 7 OBERENA C
  • ETXEBERRIA JIMENEZ, A.
  • LUKIN AIZPUN, X.
 Deialdia 4
2013/10/31
20:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • PLAZA SANZ, I.
  • NUBLA BERZAL, A.
3  - 22 ALSASUA
  • ONTSALO INTXAURRONDO, U.
  • LASA ELIZALDE, O.
2013/11/03
-
- BETI ONAK (RETIRADO)   OBERENA C
2013/11/03
11:15
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • LANSALOT ERASO, A.
  • IRAÑETA BETELU, J.
22  - 12 HUARTE B
  • LOBAN LIZARRAGA, O.
  • LANDIRIBAR GOYENECHE, I.
 Deialdia 5
2013/11/09
10:30
Huarte - Toki Alai HUARTE B
  • LOBAN LIZARRAGA, O.
  • LANDIRIBAR GOYENECHE, I.
22  - 20 SAN MIGUEL B
  • PLAZA SANZ, I.
  • MATEO LOS ARCOS, X.
2013/11/10
-
- ALSASUA   BETI ONAK (RETIRADO)
2013/11/10
17:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • JAURENA OLKOZ, J.
  • ETCHEGOIN HARRIKET, I.
8  - 22 IRURTZUN B
  • LANSALOT ERASO, A.
  • BERGERA AZKETA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN B   7 4 3 1 0 86 63
2 HUARTE B   6 4 2 2 0 72 71
3 ALSASUA   6 4 2 2 0 85 63
4 OBERENA C   6 4 2 2 0 59 82
5 SAN MIGUEL B   5 4 1 3 0 63 86
6 BETI ONAK (RETIRADO)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/10/11
20:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA B
  • MINDEGIA UGARTE, M.
  • MAIA MADARIAGA, M.
19  - 22 ZUGARRALDE B
  • ANGUITA SERNA, A.
  • ALDUNTZIN IRIARTE, A.
2013/10/12
11:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA B
  • LOPEZ IRIGOIEN, A.
  • ETXAMENDI VILLANUEVA, I.
22  - 13 SAN MIGUEL A
  • AZNAREZ GARCIA, I.
  • UNANUA SANCHEZ, D.
2013/10/13
-
- ALDABIDE (ELIMINADO)   DESCANSO
 Deialdia 2
2013/10/18
20:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE B
  • SANTESTEBAN CORDOBA, I.
  • ALDUNTZIN IRIARTE, A.
8  - 22 OBERENA B
  • LOPEZ IRIGOIEN, A.
  • ETXAMENDI VILLANUEVA, I.
2013/10/19
17:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • AZNAREZ GARCIA, I.
  • LANA BARRENA, M.
  ALDABIDE (ELIMINADO)
  • ARRUTI BERRO, A.
  • AGIRRE RAZKIN, I.
2013/10/20
-
- DESCANSO   ERREKA B
 Deialdia 3
2013/10/26
16:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • AZNAREZ GARCIA, I.
  • UNANUA SANCHEZ, D.
22  - 2 ZUGARRALDE B
  • SANTESTEBAN CORDOBA, I.
  • ALDUNTZIN IRIARTE, A.
2013/10/26
17:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (ELIMINADO)
  • MURGIONDO MUNDIÑANO, K.
  • AGIRRE RAZKIN, I.
  ERREKA B
  • JAUNARENA ETXEKOLONEA, X.
  • MINDEGIA UGARTE, M.
2013/10/27
-
- OBERENA B   DESCANSO
 Deialdia 4
2013/10/31
18:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA B
  • MAIA MADARIAGA, M.
  • MINDEGIA UGARTE, M.
9  - 22 OBERENA B
  • LOPEZ IRIGOIEN, A.
  • OKIÑENA ARGAÑA, A.
2013/11/02
17:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (ELIMINADO)
  • ARRUTI BERRO, A.
  • AGIRRE RAZKIN, I.
  ZUGARRALDE B
  • REBOLE JIMENEZ, M.
  • ALDUNTZIN IRIARTE, A.
2013/11/03
-
- DESCANSO   SAN MIGUEL A
 Deialdia 5
2013/11/09
18:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • AZNAREZ GARCIA, I.
  • UNANUA SANCHEZ, D.
22  - 16 ERREKA B
  • JAUNARENA ETXEKOLONEA, X.
  • MINDEGIA UGARTE, M.
2013/11/10
-
- ZUGARRALDE B   DESCANSO
2013/11/10
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B
  • LOPEZ IRIGOIEN, A.
  • OKIÑENA ARGAÑA, A.
  ALDABIDE (ELIMINADO)
  • MURGIONDO MUNDIÑANO, K.
  • ARRUTI BERRO, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA B   6 3 3 0 0 66 30
2 SAN MIGUEL A   5 3 2 1 0 57 40
3 ZUGARRALDE B   4 3 1 2 0 32 63
4 ERREKA B   3 3 0 3 0 44 66
5 ALDABIDE (ELIMINADO)   0 0 0 0 0 0 0
6 DESCANSO   0 0 0 0 0 0 0
Dokumentuak